Mutfak Dekorasyonu Yemek Tk Kütahya Porselen

Eriss

Geççek geççek💫
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
726
565
Merhaba herkese,

12 Kişilik yemek tk için Kütahya porselen'den bu ürünü buldum fakat yorumlarınıza ihtiyacım var. Bütçem fazla yok o yüzden uygun fiyatlılara bakıyorum bununda indirimini yakaladım fakat alanların yorumu kafamı karıştırdı. Ben sade şeylerden hoşlanırım ama sormak istediğim aşağıdaki yemek takımı misafir için uygun olur mu? Basit kalır mı yoksa daha gösterişli mi olmalı ? (buarada beğenen olursa bim kataloğuna bakabilirsiniz henüz gelmedi fiyatı piyasaya göre uygun)

10602011492402.jpg
10602011459634.jpg
10602011459634.jpg

8ee1bddf-4c31-4326-991a-16fb3549c6f3.jpg

Yok misafir takımı yok günlük takım diye ayırım yapma beğendiysen al gitsin herkesin tercihi ayrıdır. Alıyorsan da kullan bence eskindenmiş o vitrinde saklayanların hepsi de şu an toprakta :)

Bence çok şık bir takım. Gold detayları bu sezonun modası zaten.
Ben öyle ağır desenleri sevmiyorum. Desensiz olması, onun yerine dalgalandırarak hareket vermeleri güzel olmuş

Yok misafir takımı yok günlük takım diye ayırım yapma beğendiysen al gitsin herkesin tercihi ayrıdır. Alıyorsan da kullan bence eskindenmiş o vitrinde saklayanların hepsi de şu an toprakta :)
Çok haklısın gerçekten milletçe şu düşünceye ulaşırız insallah😊

Gayet güzel. Gösteriş ve abartı işleri bitti artık çok şükür. Neyi beğendiyseniz, bütçenize ne uygunsa onu alın.
İcim rahatladı ne güzel yorum yapmışsınız çok teşekkür ederim 😍

Bence çok fazla gösterişli değil çok hoş bir takım içten içe çok beğenirdim bu takımı.
Yaa benimde içime sindi şimdi dediğim gibi bime geliyor uygun fiyatıda diğer yerlere göre ilgilenirseniz

Bence çok şık bir takım. Gold detayları bu sezonun modası zaten.
Ben öyle ağır desenleri sevmiyorum. Desensiz olması, onun yerine dalgalandırarak hareket vermeleri güzel olmuş
Evet çok görüyorum gold desen çok teşekkür ederim yorumunuz için 😍

Merhaba herkese,

12 Kişilik yemek tk için Kütahya porselen'den bu ürünü buldum fakat yorumlarınıza ihtiyacım var. Bütçem fazla yok o yüzden uygun fiyatlılara bakıyorum bununda indirimini yakaladım fakat alanların yorumu kafamı karıştırdı. Ben sade şeylerden hoşlanırım ama sormak istediğim aşağıdaki yemek takımı misafir için uygun olur mu? Basit kalır mı yoksa daha gösterişli mi olmalı ? (buarada beğenen olursa bim kataloğuna bakabilirsiniz henüz gelmedi fiyatı piyasaya göre uygun)

Eki Görüntüle 2709940 Eki Görüntüle 2709941 Eki Görüntüle 2709941
Eki Görüntüle 2709942
Bence gayet hoş biliyorum bu takımı basit te değil ayrıca sade ve gayet şık

Bence gayet hoş biliyorum bu takımı basit te değil ayrıca sade ve gayet şık
Çok iyi oldu yorumlarınız yoksa başka takima iki katı fiyatını verecektim onun yerine başka birsey alabileceğim teşekkür ederim 😍

Çok iyi oldu yorumlarınız yoksa başka takima iki katı fiyatını verecektim onun yerine başka birsey alabileceğim teşekkür ederim 😍
Hatta misafir bardaklarımı bimden alıcam şu kenarları gold detaylı sade olan var ya😀

Çok kullanmadım ama şuan bi sıkıntı yok 1 yıl oldu

X