Mutfak Dekorasyonu Yemek Tk Kütahya Porselen

Neden zor mu yıkanması falan???
Daha zor olur gibi duruyor. Bulaşık makinesine dizmesi bile diğerleri gibi kolay olmaz sanki. Ben özellikle kare bir takım almıştım. Hem şık, hem modern bir sofra hazırlanabiliyor öyle. Bu modelin dalgalı olması biraz alaturkalaştırmış.

Daha zor olur gibi duruyor. Bulaşık makinesine dizmesi bile diğerleri gibi kolay olmaz sanki. Ben özellikle kare bir takım almıştım. Hem şık, hem modern bir sofra hazırlanabiliyor öyle. Bu modelin dalgalı olması biraz alaturkalaştırmış.
Bende kareleri seviyorum indirime girmezse bunu kaçırmış olacağım malesef. Günlük yemek takımı için bakabilirim ona.

Sen neyi beğeniyorsan onu al. Kural mı var gösterişli abartılı olacak diye. Günlük kullandığımdan hariç olan porselen tabaklarım bildiğin düz beyaz desen mesen yok. Daha bir kere bile "misafir önüne çıkmayız" demediler gayet güzel misafir ağırlanıyor

Sen neyi beğeniyorsan onu al. Kural mı var gösterişli abartılı olacak diye. Günlük kullandığımdan hariç olan porselen tabaklarım bildiğin düz beyaz desen mesen yok. Daha bir kere bile "misafir önüne çıkmayız" demediler gayet güzel misafir ağırlanıyor
Haklısınız aslında bu aile baskısı yok mu bizi de iki arada bırakıyor ama ben sade seviyorum öyle kullanmak istiyorum. Teşekkürler yorumunuz için

Merhaba herkese,

12 Kişilik yemek tk için Kütahya porselen'den bu ürünü buldum fakat yorumlarınıza ihtiyacım var. Bütçem fazla yok o yüzden uygun fiyatlılara bakıyorum bununda indirimini yakaladım fakat alanların yorumu kafamı karıştırdı. Ben sade şeylerden hoşlanırım ama sormak istediğim aşağıdaki yemek takımı misafir için uygun olur mu? Basit kalır mı yoksa daha gösterişli mi olmalı ? (buarada beğenen olursa bim kataloğuna bakabilirsiniz henüz gelmedi fiyatı piyasaya göre uygun)

Eki Görüntüle 2709940 Eki Görüntüle 2709941 Eki Görüntüle 2709941
Eki Görüntüle 2709942
Bence güzel.
Kullanırsınız.
Hem desensiz olduğu için başka bir beyaz takımla ileride kombin bile yapılabilir.
Uygunsa alın..
Kendiniz için de kullanın..
Sırf misafire saklamayın..

Bu benim günlük olarak kullanmak için aldığım takım. Hatta Trendyol dan indirim görünce iki takım almıştım 12ye tamamlamistim yani. Bulaşık makinesine kolayca diziyorum kesinlikle atma solma olmadı ayrıca çok çok şık duruyor günlük değil misafirlik bile olur (ben bu ayrimida çok sevmiyorum, kendi evinizfe en güzel tabakları layık oldugumuzu düşünüyorum :) ) he sırf çeyizlik olsun diye birde karacadan misafir takımı aldım.

Eğer begendiyseniz almalısınız bence.

X