Yemen'de korkunç olay !!!

boylesine

her şey güzel olacak.
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
9.726
343
Yemen'in güneyinde bulunan Hardth şehrinde sekiz yaşında bir kız çocuğu 40 yaşından daha büyük bir adamla evlendirildiği gece vajinasındaki ve iç organlarındaki yaralanmalar nedeniyle hayatını kaybetti.Tüm dünyada büyük yankı uyandıran olay sonrası insan hakları örgütleri ve Yemenli aktivistler adının Revan olduğu açıklanan küçük kızla evlenen adamın ve Revan'ın ailesinin tutuklanması için çağrı yaptı.

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) verilerine göre 2011 ila 2020 yılları arasında dünya çapında 140 milyondan fazla kız çocuğu 18 yaşından önce evlendirilecek. Bu rakamın 50 milyonu ise 15 yaşından önce evlendirilerek çocuk gelin olacak. Yemen’de ise kız çocuklarının üçte biri 15 yaşına gelmeden evlendiriliyor.

Hürriyet Planet'ten alıntıdır.

Bu nasil biseydir arkadas.Daha süt kokan cocuklari nasil bir zihniyetle evlendirirler.
Benimde 8 yasinda kizim var.
Adi üstünde cocuk daha.

O cocukla birlikte olmak isteyende de,o cocugu evllendirendede 1 gr vicdan göremiyorum ben.Bunlara aile denmez.Resmen cocugu ölüme göndermisler...

Bu cehalet bile değil ya,cahil insan hiçbirşey bilmese bile en azından bir vicdana sahip olabilir.Bunlarınki vicdansızlık,vahşet...İnsan bile bile evladına bu vahşeti yaşatır mı?Yavrum kim bilir ne acılar çekti :KK43:(

Benim yüreğim artık böyle şeyleri kaldıramıyor, hiçbir söz duygularımı ifade etmeye yetmez:KK50:
Allah'ım bize vicdan, merhamet ver:KK43:

o çocuğu görüp de onun çocuk olduğunu görüp ve bilip de buna rağmen hala ona karşı cinsel bir arzu duyan duyabilen erkeği önce ibret-i alem için hadım edeceksin daha sonra o ufacık çocuğu böyle bir sapığın eline içleri kan ağlamadan teslim edip bu vahşete göz yuman aileyi de ömür boyu hapse mahkum edeceksen o sapıkla . o yavrucak melek oldu ya şimdi öbür tarafta anası babası başta olmak üzere iki eli de yakalarında olur inşallah :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Pislik yaratıklar utanmasalar daha yeni doğmuş bebekle evlenecek ilişkiye girecekler bu kadar gözü dönmüş şeyinin derdine düşmüş sapıklar. Kadın mı kalmadı git 18 yaşında biriyle evlen bari illa genç istiyorsan en azından gelişme çağını tamamlasın bedenen psikolojik olarak hazır olmasını zaten geçtim. Çok küfür edesim geldi ama malum forum kuralları. Allah hepsini beter etsin inşallah o küçücük kızı evlendiren anne babayı da onunla evlenen mahlukatın da belasını versin.

Nasıl bir sapıksın ki 8 yaşında el kadar çocuğa nefsin uyanıyor?
Nasıl bir yaratıksın ki, çocuğu öldürene kadar tecavüz edebiliyorsun, çocuğun iç organları parçalanmış, nasıl bir yaratıksın ki durmadın
nasıl bir yaratıksın ki o çocuğun acı çığlıklarını duymadın...
Allahım hiç mi insan yoktu etraflarında, kimse olmaz, bu kadar çocuğa bu yapılmaz demedi, yaşamak istemiyorum ben böyle bir dünyada.
Haberi okuduğumdan beri ağlıyorum, kızımı alıp bizi kimsenin bulamayacağı bir yere gitmek istiyorum...

Son düzenleme:
Bu gibi durumlarda o kadar çok ilahi adalete inanmak istiyorum ki...

Ama yok... O "insan görünümlü yaratıklar" en ufak bir ceza dahi almayacaklar.

...ve ne yazık ki bu gibi durumlar yaşanmaya devam edecek.

Sabah bende okudum bu haberi 8 yaşındaki bir çocuk rabbim onu evlendireninde ve onu kendine eş olarak alabilecek sapığında bizde sübyancı derler bu tiplere belasını versin ,allah kızımızada rahmet eylesin ,sevgiler.

Sapıkkkk :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
Mahlukat... Daha neler sayardım ama burası uygun değil. :KK47:

X