Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeği İle İlgilenenlere

Benim yengeçim:

Aşırı derecede kıskanç kaydirigubbakcemile
Etrafındaki kimseye güvenmez aklinialirimsmile
Hergün işe gelirken ve eve dönerken istisnasız hergün yolda bakan eden oldu mu ,rahatsız eden var mı? diye sorar zemuszemus
Aşırı derecede sadakatlıdır alkisalkisalkis
Çok ince düşüncelıdır vereliniortak
Herşeyin doğrusunu ve olması gerekenı o bilir
Hata kabul etmez, kendisi de yapmaz, yaparsa nadirdir o da hoş görülebilir. CADIARZU
Üstüne sıkı giyin her şeyi ben mi söyleyecem hasta olma der laelaelaelaelae
Yaz günü bile soğuk su içirmez, suyu alır önce kendisi içer eğer ona gore soguksa elinde evırır cevırır ısıtır öyle verır, itirazlarımı asla ama asla dinlemez :bbo:
Ben yengeç bucunun kesinlikle bir anne şefkati taşıdığını düşünüyorum
Her seferine doldurma şu çantanı diye kızar, ama yolda yürürken bakar ki çanta bana ağır gelmiş kıyamaz sanki kızan o değilmiş gibi ver başımın belası der alır çantayı elimden rengine modeline aldırış etmeden taşır :lepi:
Anlattıkça tekrar aşık oldum Şeniz

yengeç burcu erkeği hep zırlar... ciddiye almayın eğer alırsanız boşa başınız ağrıtırsınız. ah canım kıyamam sana deyin geçin.
ona bir şey yaptırmak istiyorsanız sakın bunu yapmanı istiyorum demeyin. bir süre öncesinden ayağını yapın. sessizleşin, uzakmış havası yaratın. o hemen paniğe kapılır. beni bırakacak mı falan diye? (en büyük korkusu budur bana güvenin. artistlikleri hep hikaye, siz asla paniğe kapılmayın) biraz tavırdan sonra bunun böyle olması beni çok üzüyor tavrıyla bir konuşma yapın. ilk önce itiraz edecektir. ama siz vazgeçmeyin isteğinizden... ben çok üzülüyorum deyin. yaparım diyecektir merak etmeyin. ama hemen yapmasını beklemeyin. ısrarcı olmayın. bir kere tamam deyince yeniden sevgi dolu halinize dönün. o sanki kendi kararıymış gibi hissedince yapacaktır.
seven bir yengeç seviyordur, sizden ne olursa olsun vazgeçmez. yalnız kalınca sizi ne kadar sevdiğini hatırlar döner.
her zaman onu kaybetmek sizi çok üzüyor gibi görünün ama aslında gününüzü normal geçirin. sorunca da bunları bunları yaptım deyin ama üzgün ses tonu... hemen kafası karışır...
bir yengeçe her zaman güven verin. eğer yengeç güvensiz kalırsa o sadık dediğiniz yengeç güvenli sular arayacaktır benden söylemesi...
yengeç, yönlendirilmek ister. bu kadar basit... eğer siz yönlendirmezseniz, en yakınında kimse onun sözlerini dinler. öyledir. o yüzden kararlarında siz etkili olun derim.
savurgan değildir, para idaresi bilmez. ama onu sizin yönlendirmenizden çekinmez. tüm parasını size emanet eder.
çevresinden eksik kalmayı sevmez. parasını idare ederken buna dikkat edin. eğer beğendiği bir telefon falan vrsa bırakın alsın yoksa çocuk gibi homurdanır.
annesini iyi izleyin, çünkü gerçekten annesinin tavırlarına alışıktır, onun tavırlarını çözerseniz daha kolay olacaktır işiniz.
sizi gerçekten seviyorsa, hastaysanız başınızda bekler, ilaçlarınızın üzerine saatlerini yazar çantanıza koyar, canınız bir şey çektiyse gecenin kaçı olursa olsun gider alır gelir, sizi görmekse mevzu diğer herşeyi bırakır, sizi sevdiğini her an dile geitirir, size destek olur, hayalleriniz için sizden fazla çalışır.
hayata güvensizdir ne yazık ki... olumsuz gidişatlar onu dibe çeker. buraya girerse çıkması da çok zorludur. çok dalmadan onu yakalamalısınız.
eğer siz güçlü bir kadınsanız işiniz kolay, çünkü hayata güveni size baktıkça artar.
tüm bu tedirgin hallerine rağmen hayatta sizin kahramanınız olmak ister. arasıra bırakın kurtarıcınız olsun, canından verir ama yapar.
korkaktır, sizi kaybetmekten ölesiye korkar, tabii sizi seviyorsa...çocukça hatalar yapar ama ileri götüremez...
sonuçta adı üstünde o bir yengeç eğer siz alttan alırsanız size geçiriverir kıskaçlarını ama siz iki eee çekerseniz yengeç gibi yan yan kaçıverir :)

Benim yengeçim:

Hergün işe gelirken ve eve dönerken istisnasız hergün yolda bakan eden oldu mu ,rahatsız eden var mı? diye sorar zemuszemus
Hata kabul etmez, kendisi de yapmaz, yaparsa nadirdir o da hoş görülebilir. CADIARZU
Yaz günü bile soğuk su içirmez, suyu alır önce kendisi içer eğer ona gore soguksa elinde evırır cevırır ısıtır öyle verır, itirazlarımı asla ama asla dinlemez :bbo:
Her seferine doldurma şu çantanı diye kızar, ama yolda yürürken bakar ki çanta bana ağır gelmiş kıyamaz sanki kızan o değilmiş gibi ver başımın belası der alır çantayı elimden rengine modeline aldırış etmeden taşır :lepi:

Kesinlikle tıpa tıp erkek arkadaşım yani. Her dedigin aynı, bende dünyada eşi benzeri yok sanırdım meger hepsi böyleymiş :bbo: ben ikizler burcuyum sıkıya fazla gelemem ama bu seferkine dayandım ve hala da dayanıyorum. kendimi tanıyamıyorum ya 2,5 sene oldu :S :1rolleyes:

Kesinlikle tıpa tıp erkek arkadaşım yani. Her dedigin aynı, bende dünyada eşi benzeri yok sanırdım meger hepsi böyleymiş :bbo: ben ikizler burcuyum sıkıya fazla gelemem ama bu seferkine dayandım ve hala da dayanıyorum. kendimi tanıyamıyorum ya 2,5 sene oldu :S :1rolleyes:

hadı ya sasırdım bak :hulya: anlatırken varmıdır benımkı gıbı dıyordum varmıs meger
Allah sabır versın canım :roflol:

Benim yengeçim:

Aynı yengeçten bende de var bir tane.Tarifine öyle çok uyuyor ki.
Ben de sen anlattıkça mutlu oldum böyle bir adamla evli olduğum için
Şükürler Olsun..
..

Aynı yengeçten bende de var bir tane.Tarifine öyle çok uyuyor ki.
Ben de sen anlattıkça mutlu oldum böyle bir adamla evli olduğum için
Şükürler Olsun..
..

kız derıns ayrı bır severım se he olumunekankayizsmile
sempatık ınsan

hepsı aynı demek anam bu yengeclerın

he bu arada bır de ben evlenebılsem ben de mutlu olacam da vuslat uzak laelaelaelaelae

hadı ya sasırdım bak :hulya: anlatırken varmıdır benımkı gıbı dıyordum varmıs meger
Allah sabır versın canım :roflol:

Amin cümlemize canm. YaBuraya yazdım nazar degdi delikafadulden dermişim.. saçma saçma nedenden tartıştık aramız bozuldu. Umarım düzelir. üzerine gitmicem bakalım. Canm sıkkın senağlama

Amin cümlemize canm. YaBuraya yazdım nazar degdi delikafadulden dermişim.. saçma saçma nedenden tartıştık aramız bozuldu. Umarım düzelir. üzerine gitmicem bakalım. Canm sıkkın senağlama

ne oldu hayırdır eyvahedigeldismile
kavga etmeyın kız kaydirigubbakcemile5
yengec erkegı olayların ustunu cabuk kapatır ama asla unutmaz
sımdı cabuk barısırsınız ama dedıgım gıbı kazır bunu aklına alsanaalsanasmile

ne oldu hayırdır eyvahedigeldismile
kavga etmeyın kız kaydirigubbakcemile5
yengec erkegı olayların ustunu cabuk kapatır ama asla unutmaz
sımdı cabuk barısırsınız ama dedıgım gıbı kazır bunu aklına alsanaalsanasmile

özel msj atmak istedim ama 2 gün önce üye olduğum ve msj sayım düşük oldugundan o da olmadı herkesmi bana karşı :1no2: o kadar saçma bi sebep ki çok canım acıyor yahuu pff düşünmemek için ugrasicak bisiler bulmam lazim :hulya:

merhaba yeni üyeyim ama bu konu ilgimi çekti, bir yengeç olarak, kendimin erkek versiyonunu düşünemiyorum. Düşünsenize tüm kötü huylarınıza sahip bir erkek!!! Hayal bile edemiyorum, yani erkek olsam kendimle çıkmazdım:KK1: Arkadaşlarımdan eşleri yengeç olanlar var, konuşurken farkediyorum iyi kötü aynı ben( daha doğrusu biz), kıskanç, huysuz, takıntılı ama bir o kadar da sevgi dolu, evine bağlı, hassas( tabi bu hem iyi hem kötü) Neyse ben zaman varken uzak durun, ya da ölümüne sevin, herşeyine katlanın( tabi bunun karşılığını kesinlikle alacaksınız, sadece sizin olacak!)

olamaz ya noktalı virgülüne kadar aynı benim yengecim :) bunlar hep aynı mı olur böyle :) ame ben çok memnunum.Bir erkekte arayabileceğim hersey var.Allah ayırmasın.

Zaten insanlar normal kişilikleri sevmezler anormal olmalı sıradışı benim sevgilimde yengeç ve onunda iniş çıkışları var olmalıda aksi taktirde monoton olurdu ...

8 yıldır bi yengeçle birlikteyim. ASLA böyle değil. evine ve sevdiğine bağlı. keyfine düşkün, "hatunumla şöyle bir keyif yapayım biramı içeyim manzarayı seyredeyim" diyen bir adam. ama fazla sahiplenici. sanki beni biri elinden alacakmış gibi sıkı sıkı sarmak istiyor. ben ikizlerim ki en özgür burçtur. hep bi ezik yanları var yengeçlerin. havası, cakası sıyrılsın altından sevilmeyi bekleyen yumuşacık bir kalp çıkacaktır. ev işlerinde çok pratik ve enfes yemekler yapabilir. ama erkek gibi. mükemmel bir eş bence

8 yıldır bi yengeçle birlikteyim. ASLA böyle değil. evine ve sevdiğine bağlı. keyfine düşkün, "hatunumla şöyle bir keyif yapayım biramı içeyim manzarayı seyredeyim" diyen bir adam. ama fazla sahiplenici. sanki beni biri elinden alacakmış gibi sıkı sıkı sarmak istiyor. ben ikizlerim ki en özgür burçtur. hep bi ezik yanları var yengeçlerin. havası, cakası sıyrılsın altından sevilmeyi bekleyen yumuşacık bir kalp çıkacaktır. ev işlerinde çok pratik ve enfes yemekler yapabilir. ama erkek gibi. mükemmel bir eş bence

maşallah diyim öncelikle :))
eş olarak evet evine ailesine çok düşkün olduğu söylenebilir .. ayrıca çokta kıskanç ve sahiplenici oluyorlar, ama çok dengesizler yaaa :)

özel msj atmak istedim ama 2 gün önce üye olduğum ve msj sayım düşük oldugundan o da olmadı herkesmi bana karşı :1no2: o kadar saçma bi sebep ki çok canım acıyor yahuu pff düşünmemek için ugrasicak bisiler bulmam lazim :hulya:

kesinlikle unutmuş gibi yaparlar, ve asla unutmazlar, bir de canları yandıysa eninde sonunda misli şekilde kuyruk acılarını çıkarırlar..

Küste kalamıyorum xD Acaba şeytan tüyü felan da mı vardır . Gerçi öyle büyük kabahatleri olmadı çok şükür olmasında :) .
Çok fena kıskanç ve dengesiz , maalesef :) gülü seven dikenine katlanır şeklinde bizde :KK70:

sevgilim yengeç çok iiyi biri falan çok da sevio ama dengesiz sinirlenince birden d eğişio başkası oluo sanki birden soğuo

X