Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeği İle İlgilenenlere

Merhaba KilicBaligi. yengeç erkeği ile ilgili açılan konun altında yazdıklarını okudum ve sana yazma gereği hissettim. sanki benim ağzımdan çıkmş gibiydi o cümleler çünkü aynı durumdan birebir olarak bende muzdaribim. fakat epey süre geçmiş yazılanların üzerinden. merak ettim gidişat nasıl ilerledi? şu an tam olarak yaşadığın durumdayım. bi dediğimi iki etmeyen o körkütük aşık adam üzerine fazlaca girip gereksiz triplerle onda hayal kırıklığı yarattığım için resmen bi taş gibi kalpsiz ve tepkisiz oldu çıktı. tıpkı senin yaptığın gibi kendimi izah ettim o kadar msjlarla özrümüde diledim ama tepki bile vermedi. şimdi rölantiye alıp inadına damarıma basıcak şeyler yapıcak gibi mesela kullanmasını istemediğim internet hesaplarını bilerek açıp gözüme sokup tepkimi ölçüyo gibi. bende sakin durmakta fayda var diyorum ama napicaımı bilemedim:S senin sürecini merak ettim bu yüzden. yardımcı olursan gerçekten çok sevinirim.

bu yengeçler sanki hepsi bir fabrikadan çıkmış gibi.. bu kadar aynı olur yaa. benim görüştüğüm insan da bana çok değer verdiğini beni sevdiğini hissettiriyordu taaa ki bir yanlış anlaşılmaya kadar.. bana sitem ettin, beni hayal kırıklığına uğrattın deyip benle olan bağlantısını kesti.. açıkladım durumu özürler diledim ama yok... bir türlü yumuşamadı.. face hesabını sadece benim için kullanıyodu ama beni hemen faceten sildi.. şimdi ise facesi hala açık kapatmadı.. hani benim için kullanıyodu neden şimdi kapatmıyo :KK43: offff çıldırmamak elde değil... ben 1.5 aydır sessizliğimi koruyorum msj atmamak için kendimi zor tutuyorum.. bana "bitti görüşmek istemiyorum" bile demedi. sadece sessiz kaldı.. :KK43: bekle bekle nereye kadar yaaa..

Kızlar benim de bi yengeç erkeğiyle başım dertte, aslan burcuyum ben lise son sınıfım bu yıl benden bir yaş küçük kendisi aynı servisteyiz sürekli yanyana oturuyoruz ama 1 yıl boyunca birlikte oturup tek kelime dahi konuşmadık :KK43: ama öyle bi bakıyo ki yani tarifi yok o bakışlarının zaten kocaman aynı benimkiler gibi gözleri var bazen serviste şöförün tam arkasına oturuyorum o en arkada oluyo başımı çevirdiğimde baktığını hissediyorum ona bakıcakken göz göze geliyoruz sonra hemen ya elleriyle ilgilenmeye başlıyo ya camdan dışarı bakıyo bikaç sefer şarkı değiştirtmek için seslendiğimde duymamışlardı bana dönüp gülümseyip o seslendi :KK17: ama o an durdu benim kalbim o bakışları o gülümseyişi ve serviste boş yer olmasına rağmen hep yanıma oturuyo :KK43: ben telefonla biriyle mesajlaşırken bacaklarını sallayıp huzursuzmuş gibi davranıyo telefonu bıraktığımda yaptığını kesip benim olduğum taraftan dışarıya bakıyo off bilmiyorum konuşmadık bile hiç sadece aynı ortamlarda bulunuyoruz okuldan dolayı ama bakmadğımda baktığını hissediyorum arkadaşlarımda diyo hep :KK43: nasıl yakınlaşmalı nasıl konuşmaya başlamalı yardım edin lütfen :KK43: :KK14:

Merhaba KilicBaligi. yengeç erkeği ile ilgili açılan konun altında yazdıklarını okudum ve sana yazma gereği hissettim. sanki benim ağzımdan çıkmş gibiydi o cümleler çünkü aynı durumdan birebir olarak bende muzdaribim. fakat epey süre geçmiş yazılanların üzerinden. merak ettim gidişat nasıl ilerledi? şu an tam olarak yaşadığın durumdayım. bi dediğimi iki etmeyen o körkütük aşık adam üzerine fazlaca girip gereksiz triplerle onda hayal kırıklığı yarattığım için resmen bi taş gibi kalpsiz ve tepkisiz oldu çıktı. tıpkı senin yaptığın gibi kendimi izah ettim o kadar msjlarla özrümüde diledim ama tepki bile vermedi. şimdi rölantiye alıp inadına damarıma basıcak şeyler yapıcak gibi mesela kullanmasını istemediğim internet hesaplarını bilerek açıp gözüme sokup tepkimi ölçüyo gibi. bende sakin durmakta fayda var diyorum ama napicaımı bilemedim:S senin sürecini merak ettim bu yüzden. yardımcı olursan gerçekten çok sevinirim.

bende şuan aynı durumdayım..hepsi mi aynı olur ya :KK43:bende bekliyorum geri dönsün die..bazen kendimi tutamıyorum msj atıyorum hiç cvp yok

Merhaba arkadaşlar, ben eski sınıf arkadaşıma aşkımı itiraf ettim. Bunu sanal ortamda Facebook ta söyledim ona. Bir yengeç erkeği kendisi. Tabi yıllar sonra birdenbire Fb'ta onu bulup aşkımı itiraf edince şoka uğradı. Onu görmek istediğimi söyledim ve cidden kabul etti buluşmayı. Eski okul zamanlarindan konuştuk bulusmamizda. Ben utandım yüzüne bakamadım bile. Oda bunun farkına vardı. Çok kibar birisi. Bir kez daha görmek istiyorum seni dedim fb ta. Kabul etti. Bu sefer bulustugumuzda bir şık giyinmiştikii şok geçirdim:) bu sefer oda utangaç davrandı. Bişeyler hissettim açıkçası :) hiç kız arkadaşı olmamış. Aslında adını koymadik bu durumun. Galiba çok hızlı gelişti. Fb'ta çok üstüne düştüm onun. Ben birşey sorduğumda cevap yazıyor daha doğrusu nadir giriyor nete. Kendiliğinden birşey yazmadı hiç. Biliyorum onunda ilk defa başına geliyor bu. Belki bu yüzden kafası karışık. Ne düşünüyor çok merak ediyorum. Bana bir akıl verin. Ne düşünüyor o sizce? Oda hoşlanıyormu? Ben birşey hissettim. Ama işte hiç kendiliğinden bişey yazmadı bana . Yengeç erkeği ile deneyimi olan arkadaşlar; lütfen yorumlarınızı bekliyorum. Yardımcı olun...

Ben de aynı dertten muzdaribim.Ben yazınca herzamanki kibarlığıyla cevap yazıyo r ,kendisi hiç mesaj atmadı.Ama ben bir kere görüşüp 2.bir şans tanımamıştım.Sonra pişman olup alltan almaya çalıştım ama nafile...
Arkadaşım, eğer bütün yengeç erkekleri böyleyse uğraşman gerekecek.Eğer gerçekten Onu istiyorsan Allah'a dua et ve hayırlısını iste.Ben, öyle yapıyorum.Yine de hakkında herşeyin hayırlısı olmasını dilerim.sevgiler...

bende şuan aynı durumdayım..hepsi mi aynı olur ya :KK43:bende bekliyorum geri dönsün die..bazen kendimi tutamıyorum msj atıyorum hiç cvp yok

Bırak gitsin. o değer verdiğim yengeç erkeği ayrıldıktan bi hafta sonra beni kızın biriyle birlikte telefonla arayıp resmen tiyatro oynadılar. öylesine midem bulandı ki ömrü hayatım da bu denli dengesiz duygulara sahip başka bi burç sahini görmedim. şu an hayatıma devam ediyorum ve herşey şahane kızlar :) siz siz olun egosunu şişirmeyin. hayatınıza devam edin ve mümkünse boğa burcu olanlara doğru yol alıın:))

ben de düştüm yengeç erkeğine ya adam sürekli ilgi bekliyo aramıyo ben arayayım istiyo yaptığının hata olduğunun da farkında ama böyle işte arayıp sormayınca nerdeyse sitem ediyo değişik bi tip

Ben de aynı dertten muzdaribim.Ben yazınca herzamanki kibarlığıyla cevap yazıyo r ,kendisi hiç mesaj atmadı.Ama ben bir kere görüşüp 2.bir şans tanımamıştım.Sonra pişman olup alltan almaya çalıştım ama nafile...
Arkadaşım, eğer bütün yengeç erkekleri böyleyse uğraşman gerekecek.Eğer gerçekten Onu istiyorsan Allah'a dua et ve hayırlısını iste.Ben, öyle yapıyorum.Yine de hakkında herşeyin hayırlısı olmasını dilerim.sevgiler...

aynen bu adamı istiyosan dua edecen ben öyle yapıyorum değişik tipler yine de elimden geleni yapıyorum ama:44:

[.Eğer gerçekten Onu istiyorsan Allah'a dua et ve hayırlısını iste.Ben, öyle yapıyorum.Yine de hakkında herşeyin hayırlısı olmasını dilerim.sevgiler...[/QUOTE]

Ben nasıl davranmam gerektiğini anladım, gayet otoriter davranıyorum artık, ödül ceza yöntemini kullanıyorum köpek eğitir gibi... Sosyal hayatıma devam ediyorum, işimi,ailemi veya arkadaşlarımı asla ihmal etmiyorum. Bana her an ulaşmasına izin vermiyorum mesela, canım istiyor telefonuna cevap veriyorum, canım istemeyince vermiyorum.Hiç bir şekilde lakayıt davranmasına veya benimle yapacağı programı kendince tasarlayıp uygulamaya koymasına da izin vermiyorum.Hatta bir ara arkadaşları bize fena dadanmıştı, 10 gün boyunca hiç yalnız görüşmedik, baktım olacak gibi değil nereye gitsek yarım saat sonra arkadaşları damlıyor, en sonunda aynı şeyi yapınca "canım sen arkadaşlarınla vakit geçir ben bu durumdan sıkıldım" deyip sap gibi ortada bıraktım 3 günde cevap verme tenezzülünde de bulunmadım...Böyle böyle hata yapmaktan korktuğu için kontrolünü kaybettirdim ona, kontrolünü kaybedince de kayıtsız şartsız benim hükümdarlığıma sığındı...Beni 1.5 yıl süründüren adama zaten bu lazım...

Kısaca siz siz olun, bunları duygusal zannedip bağrınıza basmaya kalkmayın. Siz bunların anası değilsiniz.Evet Yengeç duygusaldır ama yalnızca kendine,bunu unutmayın...

Bu modeli ne kadar tersler ve uzaklaşırsan o kadar peşine düşüyor...

Birde namuslu pozlarına, çekingen tavırlarına sakın aldanmayın, çekingen görüntüsü yalnızca bir kılıf, karşısındakinin nabzına göre şerbet verme özelliği var bu fırıldakların... Sizin elinizi tutmaya bile çekinirken, ilk sıkıntınızda kaçıp başka ablaları ortalık yerde sıkıştırmaktan çekinmeyecektir, bilginiz olsun...

açıkcası aylardır çözemediğim bir yengeç var ama çok buluşmadık ve sürekli bir sebeplerden dolayı iptal oluyor ve ben de her buluşalım dediğinde hayır diyemiyorum o an gelince bu iptal oluşlarda hep onun sebepleri yüzünden. yüzüne karşı bi buluştuğumuzda söylemek istiyorum bu durumdan hoşlanmadığımı ama o anda bi türlü gelmedi. bunların hepsi mi böyle yahu iş ciddiye binince bi kendini geri çekme sessiz kalma taraflarımı var?

açıkcası aylardır çözemediğim bir yengeç var ama çok buluşmadık ve sürekli bir sebeplerden dolayı iptal oluyor ve ben de her buluşalım dediğinde hayır diyemiyorum o an gelince bu iptal oluşlarda hep onun sebepleri yüzünden. yüzüne karşı bi buluştuğumuzda söylemek istiyorum bu durumdan hoşlanmadığımı ama o anda bi türlü gelmedi. bunların hepsi mi böyle yahu iş ciddiye binince bi kendini geri çekme sessiz kalma taraflarımı var?

Yanlış davranıyorsun... Seni aradığında konuşmayı kısa tut, görüşmek istediğinde başka bir planın olduğunu söyle;

Yengeç: Alttire yarın akşam ne yapıyorsun görüşelim mi?
Alttire: Çok isterdim ama yarın akşam için bir planım var başka zaman
Yengeç:Hımmm peki öyleyse görüşürüz...

bu şekilde bir kaç defa atlat, planım var de, başkasına sözüm var de, arkadaşlarımla görüşeceğim de mesela...Sonunda dayanamayıp sana neden böyle yaptığını soracak veya laf sokacaktır, o zaman sende ona bu buluşmaları iptal etmesinden rahatsızlık duyduğunu, senin aktif bir sosyal hayatın olduğunu ve bu şekilde kendi sosyal hayatından ödün vermek zorunda kalacağını bunu da yapmak istemediğini söyle telefonu da şimdi musait değilim diyerek alel acele kapat...

Sonra gör bak neler oluyor...Sen değer verip görüşmek istiyorsun ama o sürekli bu görüşmeleri iptal ederek ego tatmini yapıyor. Duydun mu? Her seferinde onunla görüşmeyi kabul edip red ediliyorsun ve egosu şişiyor sana çantada keklik muamelesi yapıyor... Buna izin verme, söylediğimi yap peşinden gelmezse zaten defolsun gitsin ama %95 peşine düşer ve ipleri sıkı tutarsan bir daha da gidemez...

Sakın yumuşak davranma, ne farkı var diğerlerinden? Farkı yaratacak olan sana olan, saygı,sevgi dolu davranışları olmalı sakın unutma...

Yanlış davranıyorsun... Seni aradığında konuşmayı kısa tut, görüşmek istediğinde başka bir planın olduğunu söyle;

Yengeç: Alttire yarın akşam ne yapıyorsun görüşelim mi?
Alttire: Çok isterdim ama yarın akşam için bir planım var başka zaman
Yengeç:Hımmm peki öyleyse görüşürüz...

bu şekilde bir kaç defa atlat, planım var de, başkasına sözüm var de, arkadaşlarımla görüşeceğim de mesela...Sonunda dayanamayıp sana neden böyle yaptığını soracak veya laf sokacaktır, o zaman sende ona bu buluşmaları iptal etmesinden rahatsızlık duyduğunu, senin aktif bir sosyal hayatın olduğunu ve bu şekilde kendi sosyal hayatından ödün vermek zorunda kalacağını bunu da yapmak istemediğini söyle telefonu da şimdi musait değilim diyerek alel acele kapat...

Sonra gör bak neler oluyor...Sen değer verip görüşmek istiyorsun ama o sürekli bu görüşmeleri iptal ederek ego tatmini yapıyor. Duydun mu? Her seferinde onunla görüşmeyi kabul edip red ediliyorsun ve egosu şişiyor sana çantada keklik muamelesi yapıyor... Buna izin verme, söylediğimi yap peşinden gelmezse zaten defolsun gitsin ama %95 peşine düşer ve ipleri sıkı tutarsan bir daha da gidemez...

Sakın yumuşak davranma, ne farkı var diğerlerinden? Farkı yaratacak olan sana olan, saygı,sevgi dolu davranışları olmalı sakın unutma...
teşekkür ederim öncelikle. zaten böyle yapması beni soğutuyor yani şu an çok rahat tersleyebilirim. yüz yüze yapmak istiyordum sadece en son bana buluşmamızı iptal edip buluşma günü verdi cevap vermedim o günde işim var zaten ama söylemicem o gün eğer sorarsa bu seferlikte benim işim çıktı başka bi zaman artık diyip geçiştirebilirim. yani gerçekten alttan çok aldım ama çok garip ayıp bi kere karşı taraf her kim olursa olsun böyle bi şeyi haketmez. konuşmak istemiyormu acaba diye de düşündüm kaç kere cevap vermediği zamanlar olunca hep geri çekildim o geldi. neyse i bende içimi döktüm :) geri çekilmek sanırım bu burç için işe yarıyor bunuda bundan sonra denicem işe yararsa söylicem :)

teşekkür ederim öncelikle. zaten böyle yapması beni soğutuyor yani şu an çok rahat tersleyebilirim. yüz yüze yapmak istiyordum sadece en son bana buluşmamızı iptal edip buluşma günü verdi cevap vermedim o günde işim var zaten ama söylemicem o gün eğer sorarsa bu seferlikte benim işim çıktı başka bi zaman artık diyip geçiştirebilirim. yani gerçekten alttan çok aldım ama çok garip ayıp bi kere karşı taraf her kim olursa olsun böyle bi şeyi haketmez. konuşmak istemiyormu acaba diye de düşündüm kaç kere cevap vermediği zamanlar olunca hep geri çekildim o geldi. neyse i bende içimi döktüm :) geri çekilmek sanırım bu burç için işe yarıyor bunuda bundan sonra denicem işe yararsa söylicem :)

Canım, çok şımarıklar başka türlü başa çıkamazsın, hatta direkt sen dengesiz bir tipsin seninle arkadaşlık etmenin mantığı yok de postala, uğraşmaya değmez inan bana seninle görüşmediği zamanlarda başka hatunlarla görüşüyordur eğer bu şekilde red etmezsen zaten asla gözünde 1. kadın olamazsın :)

Ben nasıl davranmam gerektiğini anladım, gayet otoriter davranıyorum artık, ödül ceza yöntemini kullanıyorum köpek eğitir gibi... Sosyal hayatıma devam ediyorum, işimi,ailemi veya arkadaşlarımı asla ihmal etmiyorum. Bana her an ulaşmasına izin vermiyorum mesela, canım istiyor telefonuna cevap veriyorum, canım istemeyince vermiyorum.Hiç bir şekilde lakayıt davranmasına veya benimle yapacağı programı kendince tasarlayıp uygulamaya koymasına da izin vermiyorum.Hatta bir ara arkadaşları bize fena dadanmıştı, 10 gün boyunca hiç yalnız görüşmedik, baktım olacak gibi değil nereye gitsek yarım saat sonra arkadaşları damlıyor, en sonunda aynı şeyi yapınca "canım sen arkadaşlarınla vakit geçir ben bu durumdan sıkıldım" deyip sap gibi ortada bıraktım 3 günde cevap verme tenezzülünde de bulunmadım...Böyle böyle hata yapmaktan korktuğu için kontrolünü kaybettirdim ona, kontrolünü kaybedince de kayıtsız şartsız benim hükümdarlığıma sığındı...Beni 1.5 yıl süründüren adama zaten bu lazım...

Kısaca siz siz olun, bunları duygusal zannedip bağrınıza basmaya kalkmayın. Siz bunların anası değilsiniz.Evet Yengeç duygusaldır ama yalnızca kendine,bunu unutmayın...

Bu modeli ne kadar tersler ve uzaklaşırsan o kadar peşine düşüyor...

Birde namuslu pozlarına, çekingen tavırlarına sakın aldanmayın, çekingen görüntüsü yalnızca bir kılıf, karşısındakinin nabzına göre şerbet verme özelliği var bu fırıldakların... Sizin elinizi tutmaya bile çekinirken, ilk sıkıntınızda kaçıp başka ablaları ortalık yerde sıkıştırmaktan çekinmeyecektir, bilginiz olsun...

Çok doğru bunlar kendine duygusal ve gerçekten fırıldak
, fazlaca bencil ve hesapcıdırlar ayrıca.

Aynen öyle, sözde duyguları ile yaşıyorlar YALANNNN! 10 adım sonrasında kendini garantide görmediği hiç bir adımı atmaya yanaşmazlar...

valla bu cümleyle yengeç erkeğine noktayı koydun diyecek bişey bulamıyorum budur yani.ömrümün sonuna kadar bir yengeç erkeği tanımak istemiyorum

valla bu cümleyle yengeç erkeğine noktayı koydun diyecek bişey bulamıyorum budur yani.ömrümün sonuna kadar bir yengeç erkeği tanımak istemiyorum

tanıyan cidden pişman :KK1:

Bunlardan kurtulmak da kolay değil tabii... Bumerang gibiler, sen fırlatıyorsun bunlar geri geliyor... Yani sen ilişki istersin bunlar kaçar, yetti seninle mi uğraşacağım Defolllllll!!! Dersin bir bakmışsın kene gibi yapışmış iki ay sonra!

Allah hepimize kolaylık versin bacılar!

X