Yengemle samimi olmak zorunda mıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortaokula mı gidiyorsun 😲
Yengenle annenin ve abinin yasadiklari kendilerini bağlar. Özellikle de abinle yaşadıkları tamamen ikisinin özeli. Seni irgalayan bir şey yok.

Bu zaten beni ilgilendirmiyo düzgün okuyun lütfen beni ilgilendiren kısım ortaokula giden çocuğu bu kavgaya katilmasi , eğer öyle yapsaydı zaten onla sıkıntım olmazdi

Bu zaten beni ilgilendirmiyo düzgün okuyun lütfen beni ilgilendiren kısım ortaokula giden çocuğu bu kavgaya katilmasi , eğer öyle yapsaydı zaten onla sıkıntım olmazdi
Yazdığın gibi sen daha çocuksun böyle hayat geçmez insanlardan nefret ederek,biraz daha ılımlı olmanı tavsiye ederim çocuğum

Ne buna gulsemmi kizsammi bilmedim , kusura bakma ama cidden okudunu algilamada sıkıntın olmalı , muhattap olmak istemiyorum diyorum açıkça sen kiskaniyo diyosun
Sen önce yazmayı öğren sonra insanların algılamasına laf söyle çocuk, okudunu değil okuduğunu,soru ekleri ayrı yazılır,muhattap değil muhatap dır doğrusu 👌🏼yengenle uğraşacağına aç kitap oku

Yazdığın gibi sen daha çocuksun böyle hayat geçmez insanlardan nefret ederek,biraz daha ılımlı olmanı tavsiye ederim çocuğum

Cocukmu? Affedersiniz lütfen düzelttim yazıyı okuyun ben bu konuyu silmeyi bilmiyorum konu acarken sıkıntı oldu konu acilmadi sanıp kopyala yapistirla fazladan açmışım , silmeyide bilmiyorum çocuk felan değilim ben yani sandiginiz gibi

Cocukmu? Affedersiniz lütfen düzelttim yazıyı okuyun ben bu konuyu silmeyi bilmiyorum konu acarken sıkıntı oldu konu acilmadi sanıp kopyala yapistirla fazladan açmışım , silmeyide bilmiyorum çocuk felan değilim ben yani sandiginiz gibi
Ortaokul çocuğuna demişsin kendinden bahsederken

Affedersiniz değil afedersiniz,felan değil falan

Dicene diye bir kelime yok diyeceğine yazacaktın sanırım

Ya öylemi teşekkürler yeni öğrendim, buna mı takildiniz ? Düzeltiyorum çocuk diyeceginize düzgün okuyun, benim onla derdim yok yani nefretlik mesafe istiyorum bu konuyu silmenin yolu varmi çünkü duzeltimemis hali bu

Ya öylemi teşekkürler yeni öğrendim, buna mı takildiniz ? Düzeltiyorum çocuk diyeceginize düzgün okuyun, benim onla derdim yok yani nefretlik mesafe istiyorum bu konuyu silmenin yolu varmi çünkü duzeltimemis hali bu
Düzgün yazarsan düzgün okuruz,tamam çocuk değilsin kocamansın

Afedersiniz değil affedersiniz , kim daha hatalı yaziyo diye yarış yapmicaksin herhalde eski konulariniza girip duzeltmeyi bende bilirim yani çocuk olan sensin galiba

Ablacım tamam sen buyuksun en iyi sen yaziyosun o kadar bayiliyosan düzeltmeye lütfen diğerlerinin konularına geç ben bunun için gelmedim
Buraya yazıyorsan ve herkese açık yapıyorsan doğru düzgün yazmayı öğren bilmiyorsan düzeltir birileri,kitap oku bu yaşta yengenle uğraşıp burda şikayet edeceğine,

Buraya yazıyorsan ve herkese açık yapıyorsan doğru düzgün yazmayı öğren bilmiyorsan düzeltir birileri,kitap oku bu yaşta yengenle uğraşıp burda şikayet edeceğine,

Öylese buraya girme ,yada konumdan çik çünkü yani herkesin Türkçeyi tamamen mükemmel yazdini sanmiyorum sende madem memnun değilsin yazimdan bana yazma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X