Yeni bir dil öğrenmek isteyenler için en çok tavsiye edilen 5 eğitim programı

izmirokyanus

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2011
21
1
Yeni bir dil öğrenmek isteyenler için en çok tavsiye edilen 5 eğitim programı
İkinci bir yabancı dilin önemi eğitim ve iş yaşamı için son derece önemlidir. Özellikle dünyada en çok kullanılan İngilizce dili iş ve eğitim hayatı için olmazsa olmaz gereksinimlerin başında yer almaktadır. Teknolojinin imkanlarından yararlanmak isteyenler için, Dünya genelinde en çok tercih edilen eğitim yazılımlarını sizler için derledik.

1) eLLC Eğitim Setleri
Dünya Genelinde En çok Kullanılan yabancı dil eğitim yöntemi. Native Learning yani, doğal öğrenme sistemi ile yabancı dil eğitimi veriliyor. Dil için olmazsa olmaz 4 temel beceri, Okuma, Yazma, Konuşma ve Dinleme yeteneklerini aynı anda geliştiren uygulamalar ile ana dilini öğrenen bireyin yaşadığı doğal süreçlere göre kelimeler birbiri ile doğal bir ilişki içerisinde sıralanıyor.Program Türkçe ve ingilizce menü diline sahip ve eğitimin her aşamasında kelime ve cümlelerin Türkçe çevirilerine ulaşabiliyorsunuz, Online Öğretmen desteği akıllıca düşünülmüş servislerden birisi, Öğrenciler herhangi bir konuda takıldıkları konuları, program üzerinden o dilde uzman bir eğitimciye sorarak anında yanıt alabiliyor, aynı zamanda eğitimciler, öğrencilere aylık gelişim raporları sunarak öğrencinin eskik oldukları konuları ve çözüm yollarını bildiriyor. eLLC sistem ile 20 yabancı dil öğrenilebiliyor. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

kutu.png

2) Rosetta Stone
150'den fazla ülkede milyonlarca insan tarafından kullanılan dil öğrenme yazılımı. Dil eğitiminde önde gelen kurumlar tarafından tercih ediliyor. Kısa sürede, eğlenerek dil öğrenmek isteyenler için akıllıca bir seçimdir. Görsel olarakda büyük bir kolleksiyonu olan program writing,speaking,grammer, listening ve reading alanlarında ileri bir öğretim tekniğine sahip. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız
ipadapp1.png

3) Pimsleur
Pimsleur’un tecrübesi başarı getirir. Dr.Pimsleur’un Yöntemi, her Pimsleur dersinin inşa edildiği temeldir. Gürültüyü, kafa karışıklığını ve aşırı yüklemeyi eleyerek, dilin kalbine, direk bir şekilde öğrenen kişiyi götürmek için tasarımlanmış bilimsel olarak kanıtlanmış ilkeler setidir. Pimsleur yöntemi birkaç anahtar ilkeden oluşturulur. Anahtar Kelime ilkesi, Öngörü ve çekirdek kelime haznesi. Bu ana ilkeler çerçevesinde sesli bir anlatımla dersleri işler. Pimsleur sesli anlatımlardan oluştuğu için herhangi bir mp3 çalar ile dersleri istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Yürüyüş yaparken, işinize giderken yada dönerken otobüste metroda vapurda... Detaylı bilgi içinburaya tıklayınız

pimsleur.png

4) Lanquick Learning
eLLC Sistemin Mobil versiyonu, Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan sistem, oyunlaştırılmış eğitim sistemini kullanmaktadır. Ellc Sistem gibi 20 yabancı dili destekliyor, Lanquick hem Android hemde IOS platformlarda.

iphone-lanquick.jpg

5) Linguaphone
Pimsleur yöntemine benzer bir metod kullanır. Pimsleur'a göre ders sayısı çok daha fazladır. Dersler dinle anla ve konuş mantığı ile işlenir, Türkçede dahil olmak üzere 15 farklı dil eğitim seçeneği sunar. Vaktinin çoğunu yolculukta yada yürüyüşte geçirenler için ideal bir eğitim seti.

Son düzenleyen: Moderatör:
X