Yeni ehliyet alacak veya almaya hazırlanan varmı??

pembikk, cvbin icin cok tesekkur ederim. Demekki kurs 1-1,5 ay falan suruyor.
Asagi yukari 2 ay icinde de islemler tamamlaniyor.
Hemen bi kurs arastirayim. İns muvaffak oluruz. :KK16:

pembikk, cvbin icin cok tesekkur ederim. Demekki kurs 1-1,5 ay falan suruyor.
Asagi yukari 2 ay icinde de islemler tamamlaniyor.
Hemen bi kurs arastirayim. İns muvaffak oluruz. :KK16:

Amin amin inşallah ya zaman yaklaştıkça heyecan artıyor :KK9: sende haziran sınavına yetiş bence kurslarda boşluk kaldıysa hemen kaydol..

bende hazirlaniyorum surekli test cozuyorum
peki kac saat araba kulandiniz
direksyon sinaviniz nasil gecti aldiniz mi neler yaptiniz cok merak ediyorum
ben esimle suruyorum kolay evet ama hic paralel park yapmadim
biraz heycan var simdiden surmeyi billmemem ramen
insalah almisindir
darisi butun gececek kisilere

evet aldım ehliyeti :) park etmek sürmekten daha kolay inan gözünde büyütme.. inşallah sende alırsın ehliyetini başarılar. 30 dk kullandırıyolar yokuşta dur kalk yaptırıyolar birde yokuşa koymuşlar dubaları onların arasına park ettirdiler ama düz yoldan daha kolay :)

Son düzenleme:
evet aldım ehliyeti :) park etmek sürmekten daha kolay inan gözünde büyütme.. inşallah sende alırsın ehliyetini başarılar. 30 dk kullandırıyolar yokuşta dur kalk yaptırıyolar birde yokuşa koymuşlar dubaları onların arasına park ettirdiler ama düz yoldan daha kolay :)

tbrkler gule gule kulanin arabanizi insalah gececek herkes alir tskler cevap verdiginiz icin icime su serptiniz vallah cok sagol

Amin amin inşallah ya zaman yaklaştıkça heyecan artıyor :KK9: sende haziran sınavına yetiş bence kurslarda boşluk kaldıysa hemen kaydol..

Pembikk merhaba, ben de haziranda sinava girecek olanlardanim. 25 yasindayim ve şu yaşıma kadar direksiyona oturmayi birak belki de dokunmamisimdir:) ben kullanirken rahat oldugumu hissediyorum heyecan yapmıyorum heyecanim daha cok bir an once bitsin de arabami kullanayim diye:) sen calisiyor musun sinava, nasil gidiyor calismalar?

Pembikk merhaba, ben de haziranda sinava girecek olanlardanim. 25 yasindayim ve şu yaşıma kadar direksiyona oturmayi birak belki de dokunmamisimdir:) ben kullanirken rahat oldugumu hissediyorum heyecan yapmıyorum heyecanim daha cok bir an once bitsin de arabami kullanayim diye:) sen calisiyor musun sinava, nasil gidiyor calismalar?
Aynı sekildeyim bende hic direksiyona el atmadım :) su anda işte calıstgım için izin günlerime ayarladım direksiyon derslerimi daha bile başlamadım. bakıcaz artık olursa olur olmazsa .. :KK24: kursun verdiği kitaba çalışıyorum şu sıralar. birde internetten cıkmıs soruları çözüyorum. onlardan cıkarmıs genelde :KK31:

Aynı sekildeyim bende hic direksiyona el atmadım :) su anda işte calıstgım için izin günlerime ayarladım direksiyon derslerimi daha bile başlamadım. bakıcaz artık olursa olur olmazsa .. :KK24: kursun verdiği kitaba çalışıyorum şu sıralar. birde internetten cıkmıs soruları çözüyorum. onlardan cıkarmıs genelde :KK31:

Bizim de direksiyon dersleri miz baslamadi daha, icimde hep ya kurstaki dersler yeterli gelmezse endisesi var, o yuzden gittik araba aldik sinavdan once ikimiz de biraz calisalim diye. O kitabi da okuyorum ayrica, o da oku oku bitmiyor valla,derslere de gitmiyoruz biz. ilkyardimi yuzeyel geccem de hele motor biraz karisik geliyor. Yazili degil ama şu direksiyon sinavi korkutuyor beni valla, insallah gecerizz. Sen hangi sehirdesin?

Selam kızlar, sınava girmiş ehliyet almış biri olarak bikaç tavsiye vereyim :KK16:
Öncelikle yazılı sınav için sürekli çıkmış sorular çözün, her sene kaç tane sınav olmuşsa hepsini çözün. Bne kitapçığa hiç çalışmadım en büyük korkum motordu, çıkmış soruları çöze çöze ezberledim cevapları :KK1:
Direksiyon için ise bizim kursumuz 2 ay boyunca haftada 2 kere eğitim verdi bize, o kadar çok tırsan ben direksiyon başından kalkmaz oldum en çok derse giren de ben olmuşum hatta aşmışım ders saatini o derece :KK53:
Sınava 2 hafta kala sınav olacağımız alanda eğitim görmeye başladık. Haliyle tüm yolu ezberledik sınavdan önce.
Sınav günü ise 10 dk bile dolmadan alnımın akıyla park ettim arabamı :KK8: Arabayı kurallara uygun kaldırın, emniyet kemerini mutlaka takın, geri geri park etmeye çok çalışın, direksiyon başında rahat tavırlar sergileyin stresliyseniz bile belli etmeyin. Yanınızdaki müfettişlere gülümseyin hal hatır sorun :KK53: Rahatlıyor insan.
Hepinize başarılar dilerim, inşallah alırsınız ehliyetinizi :KK16:

çok basit .. :KK55:
sakin ol ve dikkatli ol tm .. :KK55:
başarılar canım ..:KK3: :21:
araba sürmek zevk .. :KK16:

çok bilmiş :)
sen aldın tabi kolay dersin............

yok kız çok bilmişlik değil .. :KK33:
sınavdan önce yapamazsam diyosun ..:KK23:
sonra da cok basitttt diyosunnnnnn .. :KK52:
3 yıldır şöförüm yollarda cirit atıorum .. :KK55:

bu yolların ustasıyım gözlerinin hastasıyım :KK60:

yok kız çok bilmişlik değil .. :KK33:
sınavdan önce yapamazsam diyosun ..:KK23:
sonra da cok basitttt diyosunnnnnn .. :KK52:
3 yıldır şöförüm yollarda cirit atıorum .. :KK55:

bu yolların ustasıyım gözlerinin hastasıyım :KK60:

vay vay şüför olmuşta laf yazıyo :)
bende geçen sene aldım zor dedim çok kolay gerçekten :)
ama menim arabam yokki :KK43:
babam alıcak bu yaz ama:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende yazıldınm ehlıyete 8 martta sınav var,hıç araba kullanmadım netcez bakalım :)

canım nasıl geçti sınav....
bende ehliyet kursuna gitmek istiyorum ama hiç bilgim yok......
sınav tarihleri var ya kendimiz mi belirliyoruz istediğimiz tarihi....
nasıl oluyor onuda bilmiyorum.....
mesela eylülde sınav var benim ne zaman kursa başlamam gerekiyor......
yardımcı olabilir misin?

kesinlikle heycan yapmayın diyorlar kişinin kendine güvenmesi çok önemliymiş görüşlerinde.. ve biliyosanız bile hızlı sürmeyin dedi bir arkadaş yoksa yarım saatlik sınavı dahada uzatabiliyolar başkalarının sürmediği yerlerde deniyolarmış arkadaşım demişti oda geçenki sınavdan geçti. bana sakın hızlı kullanma dedii :KK34:
canım sen direksiyon sınavına girdinmi.....
nasıl geçti merak ettim......

canım nasıl geçti sınav....
bende ehliyet kursuna gitmek istiyorum ama hiç bilgim yok......
sınav tarihleri var ya kendimiz mi belirliyoruz istediğimiz tarihi....
nasıl oluyor onuda bilmiyorum.....
mesela eylülde sınav var benim ne zaman kursa başlamam gerekiyor......
yardımcı olabilir misin?

canım ben sana yardımcı olmaya çalışayım: sınav tarihlerini biz belirlemiyoruz tabii ki. milli eğitim belirliyor. ben haziran 14te yazılı sınava gireceğim mesela. bu sınav için kursa kayıtlar da nisan sonu mayıs başı gibi olmuştu. teorik dersler de mayıs sonu gibi başladı ben gitmesem de. haziranın 10unda da direksiyon dersleri başlayacak muhtemelen onun sınavı da haziran sonu temmuz başı gibi olur.

canım ben sana yardımcı olmaya çalışayım: sınav tarihlerini biz belirlemiyoruz tabii ki. milli eğitim belirliyor. ben haziran 14te yazılı sınava gireceğim mesela. bu sınav için kursa kayıtlar da nisan sonu mayıs başı gibi olmuştu. teorik dersler de mayıs sonu gibi başladı ben gitmesem de. haziranın 10unda da direksiyon dersleri başlayacak muhtemelen onun sınavı da haziran sonu temmuz başı gibi olur.

sağol canım...
canım milli eğitimin sınav tarihlerini belirlediğini biliyorum....
ama bir sürü tarih var....
biz hangisine uygunsa o tarihi belirleyebiliyor muyuz onu merak ettim......
yani tek bir sınav mı oluyor?
ben eylüldekine girmek istiyorum...
o zaman temmuz gibi başlar herhalde. kurs....

sağol canım...
canım milli eğitimin sınav tarihlerini belirlediğini biliyorum....
ama bir sürü tarih var....
biz hangisine uygunsa o tarihi belirleyebiliyor muyuz onu merak ettim......
yani tek bir sınav mı oluyor?
ben eylüldekine girmek istiyorum...
o zaman temmuz gibi başlar herhalde. kurs....

tabii ki de istediğine gidebiliyorsun. ona göre de kurs başlıyor işte. evet sanırım temmuz ağustos gibi başlar dersler. ben derslere gitmediğim için çok bilmiyorum ama rahat ol,sürücü kursları artık senin durumuna uygun olacak şekilde ayarlıyorlar her şeyi

X