Yeni Hamilelik , Genetik Testi ,Tecrübeli Olanlar Lütfen Bakabilir mi 🙏🏻🥲

psikolojimsi

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
20
2
29
M
IMG_1405.jpeg
erhabalar.2,5 yıllık korunma süreci ve sonrasında geçmişteki pcos tanısı almış olmamın da verdiği tedirginlikle ya ileride olmazsa diyerek korunmayı bu ay bıraktım. ( yaş 30 a gircem bu yaz ) . Ve dün hiç ummadığım şekilde gebelik testim pozitif ve beta değerim 2binlerde çıktı. Henüz erken kimisi kese gözükmez doktora gidip stres yapma diyor ancak durumum şu. Var olan genetik testi sonucum var. Forumda da gördüğüm için pıhtı ve düşük problemleri aklım karıştı. Hemen doktora gitmeli miyim ? Genetik testinin sonucunu ekliyorum. Belki fikri olan vardır . Test ailede pıhtı atma problemi olduğu için yıllar önce yapılmıştı. O yüzden fikrim yok .yardımcı olabilirseniz mutlu olurum ;(

Selam. Benimde kanimda pihtilasma var 2 kez kimyasal gebelik gecirmistim, beslenemedigi icin. Biraz ara verdik ve yine çalışmalara başladık. Geçen ay 11 gün gecikmeyle regl oldum. Kan vermeyi bile düşünmedim o ay ilaç kullandım ondan geçirmiştir diye. Sonrasındada kanamam geldi zaten neyse bu ay da 2 gün gecikme ile test sonucum 1143 çıktı. Son regl günüm 15 mart. Acaba geçen ay üstüne görmüş olabilir miyim. Çünkü 3 4 haftalık gebelikte bu kadar yüksek olmuyor diye biliyorum.

MEki Görüntüle 3413980 erhabalar.2,5 yıllık korunma süreci ve sonrasında geçmişteki pcos tanısı almış olmamın da verdiği tedirginlikle ya ileride olmazsa diyerek korunmayı bu ay bıraktım. ( yaş 30 a gircem bu yaz ) . Ve dün hiç ummadığım şekilde gebelik testim pozitif ve beta değerim 2binlerde çıktı. Henüz erken kimisi kese gözükmez doktora gidip stres yapma diyor ancak durumum şu. Var olan genetik testi sonucum var. Forumda da gördüğüm için pıhtı ve düşük problemleri aklım karıştı. Hemen doktora gitmeli miyim ? Genetik testinin sonucunu ekliyorum. Belki fikri olan vardır . Test ailede pıhtı atma problemi olduğu için yıllar önce yapılmıştı. O yüzden fikrim yok .yardımcı olabilirseniz mutlu olurum ;(
Canım sana doktor söylemedimi genetik sonucu verirken faktör 5 önemli düşüklere o sebeb veriyor kan sulandırıcı iğne vericekler sana bide değerin 2 bin çıkmış Allah korusungec kalma sen neyi bekledin anlamıyorum. 2 tanede ben kaybettim genetik benimde öyle çıktı coraspin 100mg başlatıldı hamile olunca direk gel oksapar denildi bide ve üstelik varis çorabı kullanıyorum.

Selam. Benimde kanimda pihtilasma var 2 kez kimyasal gebelik gecirmistim, beslenemedigi icin. Biraz ara verdik ve yine çalışmalara başladık. Geçen ay 11 gün gecikmeyle regl oldum. Kan vermeyi bile düşünmedim o ay ilaç kullandım ondan geçirmiştir diye. Sonrasındada kanamam geldi zaten neyse bu ay da 2 gün gecikme ile test sonucum 1143 çıktı. Son regl günüm 15 mart. Acaba geçen ay üstüne görmüş olabilir miyim. Çünkü 3 4 haftalık gebelikte bu kadar yüksek olmuyor diye biliyorum.
Zannetmiyotum çünkü benim son regl 10 mart. 2 gün önce kan verdim 2 binlerde çıktı beta. Bence değeriniz normal

Canım sana doktor söylemedimi genetik sonucu verirken faktör 5 önemli düşüklere o sebeb veriyor kan sulandırıcı iğne vericekler sana bide değerin 2 bin çıkmış Allah korusungec kalma sen neyi bekledin anlamıyorum. 2 tanede ben kaybettim genetik benimde öyle çıktı coraspin 100mg başlatıldı hamile olunca direk gel oksapar denildi bide ve üstelik varis çorabı kullanıyorum.
Ben evli bile değildim tes yapıldığında. Babama pıhtı attığı için genetik bölümü bizden de kan almıştı inceleme amaçlı. Tam 10 yıl olmuş ama saklamıştım 😢

Sonuçlarımız benzer mi acaba? Çok geçmiş olsun size de :KK43:

MEki Görüntüle 3413980 erhabalar.2,5 yıllık korunma süreci ve sonrasında geçmişteki pcos tanısı almış olmamın da verdiği tedirginlikle ya ileride olmazsa diyerek korunmayı bu ay bıraktım. ( yaş 30 a gircem bu yaz ) . Ve dün hiç ummadığım şekilde gebelik testim pozitif ve beta değerim 2binlerde çıktı. Henüz erken kimisi kese gözükmez doktora gidip stres yapma diyor ancak durumum şu. Var olan genetik testi sonucum var. Forumda da gördüğüm için pıhtı ve düşük problemleri aklım karıştı. Hemen doktora gitmeli miyim ? Genetik testinin sonucunu ekliyorum. Belki fikri olan vardır . Test ailede pıhtı atma problemi olduğu için yıllar önce yapılmıştı. O yüzden fikrim yok .yardımcı olabilirseniz mutlu olurum ;(
Canım sana doktor söylemedimi genetik sonucu verirken faktör 5 önemli düşüklere o sebeb veriyor kan sulandırıcı iğne vericekler sana bide değerin 2 bin çıkmış Allah korusungec kalma sen neyi bekledin anlamıyorum. 2 tanede ben kaybettim genetik benimde öyle çıktı coraspin 100mg başlatıldı hamile olunca direk gel oksapar denildi bide ve üstelik varis çorabı kullanıyorum. Adetten önce
Faktör5 heterizigot mthfr heterizigot çıktı 2 kere bebeğim öldü genetikte belli oldu işte. Kürtaj üzerinden 1 sene doldu bugün halen gebe kalamadım ciddiye al dün okuyunca üzüldüm yazını ihmal etme gittin mi doktora maalesef kanda pıhtılaşma yatkınlığı olduğu için belli haftaya geliyor bebek ölüyo direk kalbi duruyor dediğimi yalnis anlama aynısı başına gelmesin diye diyorum. Gitmediysen direk acile git kanımda pıhtılaşma yatkınlığı var kan sulandırıcı verin de kese haftan da geçmiş bide Allah korusun 2 hafta içinde ölür sonra yada nobetci eczane bul coraspin 100 mg al günde 1 tane iç kadın doğumdan randevu alana kadar

Canım birde kese 1500 ken alttan 2 bin de karından gözükmese bile alttan gözüküyor özel kliniğe de gidebilir sin acile gidemezsen hemen 2 dk keseyi görüp oksapar iğneni verir başlarsın vurmaya kendine benide habersiz bırakma rabbim sağlıkla kucağına aldırsın. Başıma gelenlerden sonra bebek konularında hassas oldum inşallah sorun çıkmaz sağlıkla kucağına al banada dua et benimde olsun inşallah

X