Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar yeni saçlar çıkarmada en etkili yağ: çörek otu yağı :)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
saçlara çok çözüm var peki ya kirpiklerimize ne sürcez ? benim kirpiklerim çok dökülüyor ve hep aynı yerden dökülüyor. hint yağı iyi geliyormuş öyle duydum acaba çörekotuyla hint yağını karıştırıp sürsem kirpik diplerime bilemedim konu sahibi arkadaş kirpiklerede iyi geliyor mu canımm

saçlara çok çözüm var peki ya kirpiklerimize ne sürcez ? benim kirpiklerim çok dökülüyor ve hep aynı yerden dökülüyor. hint yağı iyi geliyormuş öyle duydum acaba çörekotuyla hint yağını karıştırıp sürsem kirpik diplerime bilemedim konu sahibi arkadaş kirpiklerede iyi geliyor mu canımm

canım kırpık ıcın hınt yagı ve badem yagını karıstırıp uygulayablırsın...oneren arkadaslar vardı arastır ıstersen:KK3:ben su an ıkısı kullanıyorum 3gun oldu duzenlı kullan en onemlısı ben hep yarım bırakıyorum :KK1:cook sabırsızım anlıcan sankı 3gunde bır suru sacım kırpıgım olacakmıs gıbı:KK53:su an heves yaptım ozellıkle sacım berabt dokuluyo acılmamalrım var:2:

merhabalar aranıza yeni katılma fırsatım oldu gerçekten 3-4 senedir saç dökülmesi sorunu yaşıyorum alnım resmen erkekler gibi açıldı :KK43: şakaklardanda dökülme varr ne yaptıysam önünü alamadım benim için bi mucize olabilirmi bilemiyorum çörek otu yağı ile ney kullanırsam yeni saçlarım çıkar ve gürleşir anca öyle kapanır o mesafe gerçekten çok döküldüü acil yardım lütfen

arkdslar benmde saclarım cok kotydu dokuluodu.yag karısımına be panten bemıks eewıgen kattım duzenlı kullndım..kuafrm bıle ınanamadı saclarımı gornce. saclarım cok guzel saglklı we saclar cıktı cok cabkta uzadı...kuafrm bole kullndgm karısımı sordu kendıdede kullnckms okdr cok etkılı oldu herkese tawsıye ederım cok mutluym ayna baktıkca bakasım gelıo:):)

Selam kızlar benlmde önlerde baya seyreklik oldu doğumdan sonra döküldü çokk saçlarım dün eşime aldırdım çörek otu yağını yüzde yüz saf yağ minicik şişe göz damlaları kadar bişey 14.50 fiyatı inş işe yarayacak inanıyorum

Bitkisel yağlardan kimseye fazla yaradığını görmedim belki bana yaramadığı için , Genelde erkekler bu rounla çok can çekişiyor o yüzden Minoxcil%2 kadınlar için en iyisi gibi saçları tekrar kazanmak için bu sitede gördüm xxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitkisel yağlardan kimseye fazla yaradığını görmedim belki bana yaramadığı için , Genelde erkekler bu rounla çok can çekişiyor o yüzden Minoxcil%2 kadınlar için en iyisi gibi saçları tekrar kazanmak için bu sitede gördüm xxxxxxxxx

bir ömür kimse ilaç kullanamaz bunu unutmayın minoxilde kullanım kesilmesinde tekrar hatta daha çok saç döküyor bilginiz olsun çıkan tüm saçlar eğer çıkarsa tabi tekrardan dökülüyor kuvvetli ve yan etkileri çok olan bir ilaç bu bırakanlar daha kötü olduğunu söylüyor eğer bir ömür kullanma riskini göze alanlar bu ürüne başlasın yoksa elinizi bile sürmeyin derim sonuçlar olumlu değil

Son düzenleyen: Moderatör:
ben daha önce kullanmıştım ama düzenli kullanmadığım için etkili bi sonuç alamadım

Bende başlıyorum önce sadece çörek otu yağı sonra saçımın tepkisine göre başka yağlar karıştırarak devam edicem bakalım.
hatta resim çekip başlıycam sonra fark var mı yok mu karşılaştırma yapıcam. baya ciddiye aldım yani :KK17:

arındırılması biraz zor sanırım diğer yağlara oranla saçımı yıkadım ama yağlı duruyor.
üst üste sampuanlamakta istemedim.

arındırılması biraz zor sanırım diğer yağlara oranla saçımı yıkadım ama yağlı duruyor.

Tutankomon yağların saç gözeneklerini tıkama ve saçlara nefes aldırmama gibi sonuçları olabilir dikkatt !!!daha fazla dökebilir yaşadım birebir... ben ısırgan suyu kullanmayı düşünüyorum bu aralar..

bende deneyeceğim bu kürü. yalnız çıkarmakta zorlanan arkadaşlarım için bişey hatırlatmak isterim ki böyle yağlı bakımlardan sonra saçı yakarken önce su değdirmeden önce şampuanı sürüp yedirir sonra suyu değdirirseniz çok daha kolay arındırırsınız.:KK1:

Tutankomon yağların saç gözeneklerini tıkama ve saçlara nefes aldırmama gibi sonuçları olabilir dikkatt !!!daha fazla dökebilir yaşadım birebir... ben ısırgan suyu kullanmayı düşünüyorum bu aralar..
saçların yağlıysa ısırgan suyu iyi gelebilir :130:, bana yaramamıştı, benim saçlar yine dökülmeye başladı, tekrar çörek otu yağına dönüş yapıyorum :18:.

yağlı saçı zeytinyağlı sabunla yıkayıp sirkeli suyla durularsanız kolayca çıkar..

ben de saç dökülmelerim için bir yağ karışımı kullanıyorum (çam terebentin,ısırgan tohumu,biberiye,sarımsak,tatlı badem) belli aralıklarla saçıma sürüp bir poşet boneyle kapatıp en az 2-3 saat bekletiyorum. zeytinyağlı sabunla 2 defa yıkıyorum ardından zararlı kimyasallar içermeyen (sls,paraben, sulfat türevleri vs) bir şampuanla 1 kez duruluyorum ve son kez de sirkeli suyla duruluyorum çıkıyorum. yaklaşık 2 aydır yapıyorum ve dökülmem durdu, yeni saç tüyleri çıkmaya başladı. bunu ahmet maranki önermişti.. ben de tavsiye ederim gerçekten etkili ama ciddi sabır istiyor hem düzenli kullanmanız gerek hem de yağların kokusu çok fena her biri ayrı iğrenç kokuyor :KK43: midem bulanarak yapıyorum her seferinde,midem çok hassastır her kokudan etkilenir ama katlanıyorum mecburen:KK43:
bu yöntemi de tavsiye ederim :KK66:

bende ısırgan yağı+çörekotuyağı+badem yağı bide güzel kokulu bi yağ istiyodum ylang ylang, menekşe, gül yağı gibi ama sanırım kokuyu bastırmaz bu fikrimden vazgeçtim şimdide kantaron yağı ekliyim diyorum çünkü saç derimde egzama var sanırım kantaron iyi geliyomuş ama karışım olunca etkisini kaybeder mi acaba fikri olan?

X