Yenidoğan bebek beslenmesi

Ö

çişi bolsa o zaman emiyor. Neden emmiyor diyorsunuz? Emmeyen bebek çişi azalır. Demek ki bir sorunu yok. Mamaya da gerek yok
Gaz sorunlarının altında alerji yatar. İnsanlar kolik der ama alerjidir. Mesela şimdi 3 aylık bebeğim var meğerse kuru yemişlere alerjisi varmış. Her yediğimde ağlamaktan ıkınmaktan perişan oluyordu. Öğrendik yemiyorum maşallah hiçbir sıkıntısı kalmadı. Oğlanlarda da 1 yaşlarına kadar süt ürünleri tüketmemiştim. Yani altında muhakkak bir sebep vardır.
Çünkü sagiyorum sütümü o yüzden gündüzleri az emiyor memede uyuyor ben doktorla konuşmamı aktardım mama vermek istemedim bebeğime anne sütü varken mamayı kullansin istemedim kendime çözüm ariyoeum hafta içi hstaneye gidicez zaten alerji durumunu doktorla da goruseyim

Çünkü sagiyorum sütümü o yüzden gündüzleri az emiyor memede uyuyor ben doktorla konuşmamı aktardım mama vermek istemedim bebeğime anne sütü varken mamayı kullansin istemedim kendime çözüm ariyoeum hafta içi hstaneye gidicez zaten alerji durumunu doktorla da goruseyim
Eğer dediğiniz kadar çiş yapıyorsa bebek aç değil merak etmeyin. Aç olan doymayan bebek çiş yapmaz. Çişi çok az olur. Süt sağmakla miktarını bilebileceğiniz bir şey değil. Sadece çişli bez sayısından anlayacağınız bir şey. Çok emzirdiğiniz için doyduğu için almal istemiyordur bir süre rahat olun.
3 çocuk annesi olarak diyorum bunu.

X