Doğuma Hazırlık yenidoğan için portatif beşik??

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

efkar0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009
43
0
tecrübeli annelerin yardımına ihtiyacım var. 2 ay sonra doğum yapacağım inşallah.bebeğimiz için bir karyola beşik aldık.ilk aylar odasında değil yatak odamızda bizim yanımızda olacak.ama gündüz uykuları için nasıl bir şey almalıyım?malum ilk zamanlar sürekli yanında olmam lazım.oturduğumuz odada kullanabileceğimiz,sizin de tecrübe ettiğiniz bir beşik var mı ?

PORTATİF CİBİNLİKLİ SALLANIR BEBEK BEŞİĞİ +YATAK GittiGidiyor'da 100420803 böyle bir şey alsam kullanışlı olur mu ????

Merhabalar, ben de nisanda kızıma kavuşacağım inşallah :KK16: kızıma bi oda yapıcaz ama ilk zamanlar yatak odamıza almak ve gerektiğinde salona taşımak için ekstra bi beşik daha istiyorum. linkteki modeli beğendim ben, bi de yoncanın bambamları var ama hiç bi mağazada göremedim. dokunup bakmadan da internetten almaya kararsızım. kullanan ya da izmirde bi mağazada gören varsa yardımcı olursa sevinirim.

BabyLife Ayıcık Sallanır Bebek Sepet Beşik Hamak GittiGidiyor'da 100763144

Merhabalar, ben de nisanda kızıma kavuşacağım inşallah :KK16: kızıma bi oda yapıcaz ama ilk zamanlar yatak odamıza almak ve gerektiğinde salona taşımak için ekstra bi beşik daha istiyorum. linkteki modeli beğendim ben, bi de yoncanın bambamları var ama hiç bi mağazada göremedim. dokunup bakmadan da internetten almaya kararsızım. kullanan ya da izmirde bi mağazada gören varsa yardımcı olursa sevinirim.

BabyLife Ayıcık Sallanır Bebek Sepet Beşik Hamak GittiGidiyor'da 100763144[/QUOT

merhaba,ben de mart gibi doğum yapacağım inşallah.ben de senin gibi odasındaki beşikten hariç portatif her yerde uyutabileceğim bir şey ararken senin linkte verdiğin ürünü bir mağazada beğenmiştim (ben konyada oturuyorum)kullanışlı sağlam duruyordu ama tabiki kullanmadan anlaşılmaz.alacak olursam bu model tercihlerim arasında olacak benim de.

Kızım 1aylık henüz. Yatak odasına park yatak, diğer odaya karyola aldım. Geceleri yatak odasında yatarım dedim ama rahat olmadı , diğer oda da karyolanın yanında koltukta yatıyorum emzirmek için yatıp kalkması rahat oluyor benim için.
Gündüzleri de karyolasında uyuyor arada gidip kontrol ediyorum. Salondayken uyur da yerine götürmezsem koltuğun üstünde uyuyabiliyor. Ana kucağımız var ama iki büklüm oluyor gibi geliyor kullanmıyorum şimdilik belki ileriki aylarda.
Yani diyeceğim şu ki ilk bir ay böyle geçti artı bir yatak gerekmedi her an yanımda taşıyım demedim. Odada karyolasında yattı..
ben derim ki hele bir bebeğiniz doğsun ihtiyaç dahilnde bir beşik dha alırsınız belkide benim gibi hiç ihtiyacınız olmayacak ilk zamanlar. hep yanımda olsun derseniz koltuğun üstünde yatar ilk ay dönmüyorlar korkmayın koyduğunuz gibi uyanıyorlar..

BabyLife Ayıcık Sallanır Bebek Sepet Beşik Hamak GittiGidiyor'da 100763144[/QUOT

merhaba,ben de mart gibi doğum yapacağım inşallah.ben de senin gibi odasındaki beşikten hariç portatif her yerde uyutabileceğim bir şey ararken senin linkte verdiğin ürünü bir mağazada beğenmiştim (ben konyada oturuyorum)kullanışlı sağlam duruyordu ama tabiki kullanmadan anlaşılmaz.alacak olursam bu model tercihlerim arasında olacak benim de.[/QUOTE]

mrb bende inş martta doğum yapacağım konya da oturuyorm da bu ürünü hangi mağazada gördünüz mrk ediyorm ve fiyat aldıysanız bilgi verirmisnz

ben park yatak almaya karar verdim.portatif beşikle hemen hemen aynı fiyata denk gelecek.1 yıl sonra odasını ayırırım diyorum ama farklı sorunlar olup ayıramayabilirim de.bu durumda portatif beşik 1 yaşından sonra işime yaramaz. park yataklar tekerlekli olduğu için ilk 1-2 ay yatak odasına getir götür yaparım.Sonra da gündüzleri kendi odasında geceleri yanımda park yatakta yatırırım diye düşündüm.

merhaba,ben de mart gibi doğum yapacağım inşallah.ben de senin gibi odasındaki beşikten hariç portatif her yerde uyutabileceğim bir şey ararken senin linkte verdiğin ürünü bir mağazada beğenmiştim (ben konyada oturuyorum)kullanışlı sağlam duruyordu ama tabiki kullanmadan anlaşılmaz.alacak olursam bu model tercihlerim arasında olacak benim de.

mrb bende inş martta doğum yapacağım konya da oturuyorm da bu ürünü hangi mağazada gördünüz mrk ediyorm ve fiyat aldıysanız bilgi verirmisnz[/QUOTE]

mrb, bu ürünü zaferdeki ender mağazasının yanındaki bebek mağazasında gördüm adı mimozaydı galıba ama tam hatırlamıyorum.fıyatı 190 tl idi indirime girmiş bu fiyata düşmüş.

canım linkteki hamaktan bücürükte gördüm ben aynısımı bilmiyorum ama bana çok kullanışsız geldi bi kere kalın bi çivide takılı gibi duruyo düşmez belki ama sağlıklı durmuyodu bide arkadaşım normal oturma odasında kullanmak için aldı karyola dışında bundan cocuk düşmüştü bebekti ne biliyim öyle bi korkum var benim oysaki hoş duruyo bide çok alçak aslında resmini çektim de şuan yükleyemiyorum organik hamak hatta bücürükten bakabilirsin.

Bende yatak odama bi karyola alıcam kiracı olduğum için bi oda yapmayı düşünmüyorum küçük bi kullanmadığım odam var aslında ama salonuma yanımda olsun diye hoş bi sepet almak istiyorum dışı bambu olan yatak odamdaki de karyola olucak bilmiyorum nasıl olur daha hiç çıkmadım alışverişe araştırmadım sepetleri pek mantıklı mı bilmiyorum gelen giden olduğunda salonda sepetin için olsun istiyorum :)

kızlar peki sizce http://www.horasanbebe.com/160SULTAN,PR-529.html bu model kullanışlı mı eşim sepet beşikleri sağlamlık anlamında beğenmedi bu modeli aldık ama kullanan yada gören varmı diğer ahşap beşiklere göre sallanması daha iyi ama yanları tahta değil bez ömrü daha mı kısa olur acaba oyüzden biraz kafama takıldı istenildiğinde çıkarılıp yıkanabilirmiş de

X