Yerleşme kanaması mı? Acil bakın lütfen

Can
Çok kötüyüm lütfen yardımcı olun.
Dün adet günümde beta baktırdım 113 çıktı, progesteron değerim de 29.5 çıktı. Doktor dedi ki değerlerin gayet iyi haftaya keseye gel dedi. (40, 113) şeklinde artış oldu.
Bugün adet gecikmesinin 2. günü az önce lavaboya gittim peçeteye hafif kan geliyor sildikçe ve çok korkuyorum. Yerleşme kanaması mı ne bu? Hemen doktorumu aradım progestan al hemen dedi. Çok korkuyorum:KK43:
Canım merhaba öncelikle hayırlı olsun bende 4 senedir bebek istiyorum olmuyor bu ay havuç invir kürü uyguladım bugün peçeteye hafif pembemsi akıntı geldi ama adet sancısı gibi sancım var adetime daha 10 gün var şu şekilde ilişki oldu yerleşme olabilir mi?

Eklentiler

• IMG_0563.png
    IMG_0563.png
    213,6 KB · Görüntüleme: 31
Can

Canım merhaba öncelikle hayırlı olsun bende 4 senedir bebek istiyorum olmuyor bu ay havuç invir kürü uyguladım bugün peçeteye hafif pembemsi akıntı geldi ama adet sancısı gibi sancım var adetime daha 10 gün var şu şekilde ilişki oldu yerleşme olabilir mi?
Daha adetine çok var suan birsey soylemek icin cok erken adetin gecikirse ogun test yapip bakarsin insallah varsa cok dusukte olsa hemen cıkacaktır

Daha adetine çok var suan birsey soylemek icin cok erken adetin gecikirse ogun test yapip bakarsin insallah varsa cok dusukte olsa hemen cıkacaktır
Evet benide o ikileme düşürdü ilk defa böyle bişi oldu hep adet günümde akıntı gelirdi kahverengi akşama açılırdı 🙄

Can

Canım benim de adetime 9 /10 gün var ama bugün bildiğin regl ağrısı çekiyorum, sıcak su alıp yattım bu kadar erken regl olmaz sanırım.

Canım benim de adetime 9 /10 gün var ama bugün bildiğin regl ağrısı çekiyorum, sıcak su alıp yattım bu kadar erken regl olmaz sanırım.
Aynen bende aynıyım kuzum hiö erken olmadım hep geç olurum ama erken hiç olmadım inşallah regl değildir

Hoppp yavas .Bu benim yorumum seni ilgilendirmez ben öyle görüyorum protestan kullanıp düşük yapan gördük baya çok gunumuzde alti cizgili allahim ne derse o kullanip kullanmamak kisiye kalmis bana boş geliyo .cok sinirlendin neden ki .sakin ol biraz burada herkez yorum yazar hetkez yasadigini anlatir sen avukatimisin anlamadim neyse .
O ilacı kullanmaya başladığım gün düşük yaptım

X