Yerleşme kanaması mı adet mi?

Çok silik bi çizgi görüyorum
Canım canım başta yorumladığın için teşekkür ederim bir buçuk yıldır evliyim ve çocuk sahibi olamıyorum hiçbir şekilde yaptığım hiçbir testte pozitif veya silik bir şey görmedim ta düne kadar düzenli 33 günde bir adet gören birisiyim yumurtlama günümü de değerlendirdim test yaptım testimi indirdim çıktım geldiğimde bayağı sildim fakat kamerada bir türlü gözükmedi ve adet oldum çok üzüldüm ama genelde hiçbir şekilde hiçbir yansıtma vermiyor neden bu sefer silik oldu o bana çok Ümit verdi 😞🤲

Merhaba Allah bağışlasın benimde 10 aylık bebeğim var şükürler olsun. Şimdi plansız süpriz bi şekilde hamileyim 8 haftalık bir hafta önce kalp atışını dinledim ama doktor sıvısı az yetersiz dedi benim 4 5 gündür kırmızı ve kahverengi lekelenmem oluyor daha önceki hamileliğimde böyle olmadı daha önceki hamileliğimde de 6. Ayımda sıvısı azdı hastanelerde yatarak zor bi süreç geçerirek doğum yaptın çok şükür bebeğim iyi ama şuan 8 haftalıkken doktır suyu az dedi sonrasında lekelenme başladı bu duruma benzer yaşayanlar var mı yardımcı olurmusunuz lütfen
8 haftalık bebeğin sıvı oranına bakıldığını ilk kez duyuyorum. Kese ile bebek orantısız olabiliyor onu duymuştum mesela kese 8 haftalık bebek 7 haftalık görünüyor gibi. Ama sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. Hayırlısı Allahtan :)

Kesede ilk oluşumdan doğuma kadar sıvı oluyor benim daha önceki hamileliğimde 24 haftalıkken suyu az seviyede olmuştu alacaklardı hatta çok zor süreç geçirdim hastanelerde yattım çok doktora gittim zar zor 38. Haftaya kadar doğuma kadar idare etmiştim bi şekilde çok şükür şimdi bebeğim 10 aylık Allahım tüm çocuklarımızı korusun inşallah.
Doktora gittim ultrasonda bebeğin kalp atışını alamadı doktor renkli ultrasonda tekrar bakıldı malesef kalbi durmuş kürtaj olacam çok teşekkür ederim Allahım kimseye yaşatmasın inşallah çocuk isteyen herkese Allahım sağlıkla kulaklarına almalarını nasip etsin .

Canım canım başta yorumladığın için teşekkür ederim bir buçuk yıldır evliyim ve çocuk sahibi olamıyorum hiçbir şekilde yaptığım hiçbir testte pozitif veya silik bir şey görmedim ta düne kadar düzenli 33 günde bir adet gören birisiyim yumurtlama günümü de değerlendirdim test yaptım testimi indirdim çıktım geldiğimde bayağı sildim fakat kamerada bir türlü gözükmedi ve adet oldum çok üzüldüm ama genelde hiçbir şekilde hiçbir yansıtma vermiyor neden bu sefer silik oldu o bana çok Ümit verdi 😞🤲
Ben de 2.5 yıldır evliyim ve hemen hemen aynı süredir çocuk denemeleri yapıyoruz. Bir kimyasal geçirdim. Çocuğunun olmasını istiyosan çocuğu düşünmeyeceksin. Araştırmayacaksın. Stres bu işin düşmanı. Ben bu ay her şeye ara veriyorum. Canımın istediği gibi takılacağım. Çünkü kafa olarak bitiyorum. Bu stres çocuğa da zarar. Allahın bildiği bi zaman var. Ona bıraktım. Biraz kafa detoksu şifa olur diyorum.

Ben de 2.5 yıldır evliyim ve hemen hemen aynı süredir çocuk denemeleri yapıyoruz. Bir kimyasal geçirdim. Çocuğunun olmasını istiyosan çocuğu düşünmeyeceksin. Araştırmayacaksın. Stres bu işin düşmanı. Ben bu ay her şeye ara veriyorum. Canımın istediği gibi takılacağım. Çünkü kafa olarak bitiyorum. Bu stres çocuğa da zarar. Allahın bildiği bi zaman var. Ona bıraktım. Biraz kafa detoksu şifa olur diyorum.
Aynen canim bende öyle yaptım testimi indirdim çok belirgin olmuş acayip pembe ama tabi diyeri gibi deyil ama adet oldum dün yani testi yaptıktan yaklaşık bir saat sonra ama adetime iki gün vardı bugün adeti beş gün gecikmiş yengemde test yaptı ama benimki hemen hemen aynı ve adet görüyorum niye öyle oldu yarın konturole gideceğim tesyimide götürüp gosterecegim

Aynen canim bende öyle yaptım testimi indirdim çok belirgin olmuş acayip pembe ama tabi diyeri gibi deyil ama adet oldum dün yani testi yaptıktan yaklaşık bir saat sonra ama adetime iki gün vardı bugün adeti beş gün gecikmiş yengemde test yaptı ama benimki hemen hemen aynı ve adet görüyorum niye öyle oldu yarın konturole gideceğim tesyimide götürüp gosterecegim
Yengem adeti gecikmiş halde çıkmadı ben adetime beş gün varken yaptım çok silik ve adet oldum

X