Yerleşme Kanaması Nedir?

genelde duzenlıdır ama hıc erken olmadım ya yerlesme kanamasımı ypoks ayolunda gıtmeyen bıeymı offffffffffff

içini ferah tut..inş.yerleşme kanamasıdır..
genelde kadınlar anlarmış.yani hep düzenli olanlar.
hem zaman açısından hemde kıvam renk açısından farkederlermiş..

içini ferah tut..inş.yerleşme kanamasıdır..
genelde kadınlar anlarmış.yani hep düzenli olanlar.
hem zaman açısından hemde kıvam renk açısından farkederlermiş..

su durumda bısey dusunemıyecen cnm ya bıde adetım cook sancılı olur hatta gecen ay acıllık olmstum off :KK43: adet belıtsı bıle yok kırmızılar harıc

su durumda bısey dusunemıyecen cnm ya bıde adetım cook sancılı olur hatta gecen ay acıllık olmstum off :KK43: adet belıtsı bıle yok kırmızılar harıc

senın dedıgıne gore degerlendırıcek olursak hem erken bı kanama olmus hem de sancın yok. hamıle olabılırsın ama tabıı test yaptır kesın emın olmak ıcın yoksa ıcın ıcını yer cnm.

SeLam öncelikle ben buraya yeni katildim yasim 21, yazilarinizi okudum,cok güzel oldug icin
bende sizlerle birseyler paylasmak istiyorum.

- 2 senelik evliyim korunmá happi evlendigimde 1 kulandim ondan sonra hic kulanmadim
su gune kadar Normal RegeL geliyor düzenLi ayin 20-25 ine kadar göruyorum, gecen hafta
esimle 4 gün beraber olduk bebek icin hic korunmadan sonra benim 3 gun sonra ksik agrilrim olduk fena bir sekilde, Sabah
kalkip baktigimda hafif pembesi bir leke gördüm ve suan kan geliyor normal adetmi oldum ve neden tutmadimi anlmadim.

-bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim hamile kalmayi ck istiyorum fakat fazla bilgimde yok bu konularla alakali

- simdiden cvplar icin Tsk ederim herkeSe !

SeLam öncelikle ben buraya yeni katildim yasim 21, yazilarinizi okudum,cok güzel oldug icin

- 2 senelik evliyim korunmá happi evlendigimde 1 kulandim ondan sonra hic kulanmadim
su gune kadar Normal RegeL geliyor düzenLi ayin 20-25 ine kadar göruyorum, gecen hafta
esimle 4 gün beraber olduk bebek icin hic korunmadan sonra benim 3 gun sonra ksik agrilrim olduk fena bir sekilde, Sabah
kalkip baktigimda hafif pembesi bir leke gördüm ve suan kan geliyor normal adetmi oldum ve neden tutmadimi anlmadim.

-bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim hamile kalmayi ck istiyorum fakat fazla bilgimde yok bu konularla alakali

hosgeldın aramıza tatlım ınsallah en kısa zamanda hamıle kalırsın. yasın genc sansın daha fazla. ılk olarak yumurtlama testı kullanmanı tavsıye ederım. bu sekılde hangı gunler bırlıkte olacagına ona gore karar verırısın. gercı bız 6 aydır denıyoruz bu yontemı hala bısey olmadı fakat bu ayda olmazsa dr a gıdıcez.

selam cnm bnde 21 yasındayım 1 yıllık evlıyım oncelıkle dr gtmelisin alttan muayenede rahım agzına baktır temız mı dıye ıkıncısı yumurtalıklarına baktır ve bnce hormon testı yaptır bnce bunlar ne kadar erken olursa kendınle ılgılı bılgın okadar cok olur ve ona gre davranırsın

bugün dr.a gittim..ne yazık k gebelik yok..
ancak rahimde enfeksiyon var dedi fitil ve antibiyotik verdi..
bu engel olabilirmiş..
hadi hayırlısı bakalım.:KK14:

ceydacım sana baktım aslında:) hamile olup olmadığını merak ettim.. direk sormakta istemedim, kötü bişey varsa daha da üzmemek için..
uykuda tutmadı :)
sen hamile olursan belki biraz mutlu olurum diye bakıyorum öyle :)

ben hala adet olmadım bugün 11. gün:S doktorumla konuştum. geç yumurtlama olabilir 1 hafta sonra adet olmazsan testi yinele dedi ama benim hiç umudum yok :/

bu arada mesaj sayım 100ün altında olduğu için özel mesaj atamadım:) o yüzden buraya yazdım..

ceydacım sana baktım aslında:) hamile olup olmadığını merak ettim.. direk sormakta istemedim, kötü bişey varsa daha da üzmemek için..
uykuda tutmadı :)
sen hamile olursan belki biraz mutlu olurum diye bakıyorum öyle :)

ben hala adet olmadım bugün 11. gün:S doktorumla konuştum. geç yumurtlama olabilir 1 hafta sonra adet olmazsan testi yinele dedi ama benim hiç umudum yok :/

bu arada mesaj sayım 100ün altında olduğu için özel mesaj atamadım:) o yüzden buraya yazdım..

Tatlim sende ben ciktiktan sonra yazmissin foruma :) hala beklemedeyim 2 gun kaldi. Hayirlisi bakalim. Cnm sende beklemeye devam insallah bebisin gelir en kisa zamanda :)

X