Yerleşme kanaması olabilir mi?

gvn3371

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2023
15
2
26
Merhabalar adetime 8 gün kala açık kahverengi çok hafif kanamam oldu ve çok az daha geldi tekrarlamadi biraz kasik ve bel ağrım var . Yerleşme kanaması olabilir mi bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen var mı 🙂

Merhabalar adetime 8 gün kala açık kahverengi çok hafif kanamam oldu ve çok az daha geldi tekrarlamadi biraz kasik ve bel ağrım var . Yerleşme kanaması olabilir mi bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen var mı 🙂
Devami geldi mi yoksa yerlesme kanamasi miymis? Benim de 8 gun varken cok hafif pembe lekelenmem oldu suan yok. Ve kasiklarina ara ara kramplar giriyor. Beklemedeyim ben de.

Durumun nedir acaba bende de dün oldu ilk koyu kırmızı bir kanama oldu sonra da hafif pembesi oldu 2 gündür peçeteye hafif hafif değiyor ama gerisi yok

Dün gebelik testi yaptım çok hafif silik çizgi vardı bugün tekrarladım negatifti ve adet oldum

Aynı durum var beklemedeyim 3 gün kaldı normal regli günüme fakat benim 7 gün varken başladı leke sonra kanamam oldu doktorum bekle dedi

Adet oldum dedim ama benim iki gündur çok çok az kahverengi şeklinde geliyor kanamam anlayamadim bir türlü oldum mu olmadım mi 😄

Karın ağrısı da oluyor mu sanki adet olacakmış gibi?
Bende aynı adetime beş gün vardı ama kahverengi akıntı geliyor ağrım yok hafif kramp giriyor kasıklarıma acaba yerleşme kanaması olabilir mi? Normalde çok ağrılı olur adet dönemlerim mide bulantısı halsizlik kusma vs olur ama hiçbiri yok şu an

Kızlar benimki yerleşme kanamasıymış
Bende aynı adetime beş gün vardı ama kahverengi akıntı geliyor ağrım yok hafif kramp giriyor kasıklarıma acaba yerleşme kanaması olabilir mi? Normalde çok ağrılı olur adet dönemlerim mide bulantısı halsizlik kusma vs olur ama hiçbiri yok şu an
evet olabilir, kahverengi ve cok acik pembe yerlesme kanamasi olabilir.

Selamlar sonuç nedir hamile misin bende ayni seyleri yaşiyorum şu an adetime 8 gün var açik pembemsi az mikdarda kanamam oldu sora başka olmadim sag tarafimda hafif kramplar oluyor ve bel agrim oluyor arada sırada

Merhaba gerçekten sonuç nedir? Reglime 7 gün var. Dün ufacık kahverengi sütlü gibi küçücük leke geldi tekrarı yok bugün de aynı sekilde ufak ufak lekelenmeler oldu. Kasık ağrılarım var. Yumurtlama 16 Aralıktaydı. Sizde devamı geldi mi?

Merhaba gerçekten sonuç nedir? Reglime 7 gün var. Dün ufacık kahverengi sütlü gibi küçücük leke geldi tekrarı yok bugün de aynı sekilde ufak ufak lekelenmeler oldu. Kasık ağrılarım var. Yumurtlama 16 Aralıktaydı. Sizde devamı geldi mi?
Benimde adetime 8 gün var ve açik pembe çok az kanamam oldu sora kanamam Fln olmadi sağ tarafimda hafif kramplarim ve arada sırada bel ağrilarim oluyor

Benimde adetime 8 gün var ve açik pembe çok az kanamam oldu sora kanamam Fln olmadi sağ tarafimda hafif kramplarim ve arada sırada bel ağrilarim oluyor
Sizin yumurtlama ne zamandı? İnşallah gebelikte ya 🙏🙏 benimde kasıklarıma batmalar oluyor bakalım. Korkuyorum reglim sökülecek diye

X