Yerleşme kanaması olabilirim

kubtrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
25
4
25
Merhaba bende göğüs hassasiyeti dışında bütün gebelik belirtiler vardı ve 5 gün regl geçikmem oldu sonra ilk günü kusura bakmayın ama 1 ped dolduracak kadar kanamam oldu ama asla normal adet kanaması değildi sulu ve açık renkteydi ve hiç bir regl sancım belirtim yok normalde göğüslerim çok şişerdi şişmedi alt karnım şiş ve sivri 2 gündür çok az gelmeye devam ediyor yerleşme kanaması olabilir mi aynı zamanda kustumayan bulantı bacak ağrım
var ve şişkinlik alt karın ve kasıklarımda hafif bir ağrı oluyor ara ara

Merhaba bende göğüs hassasiyeti dışında bütün gebelik belirtiler vardı ve 5 gün regl geçikmem oldu sonra ilk günü kusura bakmayın ama 1 ped dolduracak kadar kanamam oldu ama asla normal adet kanaması değildi sulu ve açık renkteydi ve hiç bir regl sancım belirtim yok normalde göğüslerim çok şişerdi şişmedi alt karnım şiş ve sivri 2 gündür çok az gelmeye devam ediyor yerleşme kanaması olabilir mi aynı zamanda kustumayan bulantı bacak ağrım
var ve şişkinlik alt karın ve kasıklarımda hafif bir ağrı oluyor ara ara
Dedigin kanama yerlesme kanamasi olabilir canım rabbim gonlune gore versiiiijn hayirli haberler alman dilegi ile 🙏

Sen evde test yap en azindan pozitifse bi anı olarak kalır 😇 kan en iyi sonucu verecktir
Valla seni de bunalttım ama kusura bakma lütfen ilk gebeliğim olacak eğer varsa ama korkuyorum negatif çıkmasından da ilk kanama geldiği gün 2 kere pıhtı gördüm sonra geçti öok azaldı ve çok açık kırmızı su gibi gelmeye başladı

Valla seni de bunalttım ama kusura bakma lütfen ilk gebeliğim olacak eğer varsa ama korkuyorum negatif çıkmasından da ilk kanama geldiği gün 2 kere pıhtı gördüm sonra geçti öok azaldı ve çok açık kırmızı su gibi gelmeye başladı
O yüzden kafam çok karışık ve korkuyorum negatif görmekten ama karnımda da geçmeyen sivri bir şişkinlik var 🤦🏼‍♀️

Kız yok ne bunaltması öyle düşünme içini ferah tut yap testini baktın negatif git birde kan ver be bacım ne olacak sanki kanda asil sonuç zaten. Rabbim hayalini kurdugun tüm guzellikleri yaşamanı nasip etsin 🙏

Helal olsun canımmm 😇
Merhabalar. Benimde ara ara karnım belim ağrıyor dün bugün peçeteye sildikce kahverengi bir kanama gibi birseyler oluyor. Ped koydum onda birsey yok . Göğüslerim sızlıyor dokununca vs. Adet olmama 4 gün var sizce yerlesme kanamasi mi? 3 gün önce kan vermiştim negatifdi. Bebis olabilir mi?

Merhabalar. Benimde ara ara karnım belim ağrıyor dün bugün peçeteye sildikce kahverengi bir kanama gibi birseyler oluyor. Ped koydum onda birsey yok . Göğüslerim sızlıyor dokununca vs. Adet olmama 4 gün var sizce yerlesme kanamasi mi? 3 gün önce kan vermiştim negatifdi. Bebis olabilir mi?
Yeelesme kanaması olabilir canim emin olmak icin adetin gecmesini bekle. Rabbim gonlume gore verisn🙏

İnşallah bebiştir bence de geçikme olmasını bekl umudunu kaybetme

X