Yerleşme kanaması sizce :(

Evet test silik çıktı 5 gün adet gecikti ben dedim tamam kesin hamileyim biraz da rahat davrandım galiba kan vermek için. Ama bu akşam baktım kahverengi lekelenme çamaşırımda. Sürekli kontrol ediyorum gerisi gelmedi adet gibi değil rengi farklı ve çok az geliyor 2 saatte 1-2 damla şeklinde
Yani bilemicem tabi ama kahverengi kanama icin korkulcak bi durum yoktur insallah kimyasal degilse bebeginiz tutunucaktir

Kızlar adetim 5 gün gecikti. Hiç günüm şaşmazdı. Bende heveslendim belirtiler aynı kasıklarımda baskı var ağrı göğüslerim çok şişti. Adetim geciktikten 1 gün sonra test yaptım şu sonuç çıktı bi daha da yapmadım elimde test kalmadı. Sabah kan vermeye gidecektim gidemedim işim vardı. Test sonucum bu şekildeydi aşağıya ekledim. Az önce duşa girdim çıktım sonra tuvalete gittim baktım peçeteye kahverengi bir kaç damla akıntı. Moralim bozuldu adet mi oluyorum dedim aklıma yerleşme kanaması geldi olabilir mi acaba. Bunu daha önce yaşayan oldu mu ?
Testte silik cizgi çıkmış insallah vardír ama emin olmak icin kan verseniz daha iyi olur.Lekenme de yerleşme olabilir.En kısa zamanda kan testi vermenizi öneririm.Benimde adetim 19gün oluyor bugun gecikeli.Geçen pazartesi kan verdim 0.1çıktı ama hala adet olmadım ve de sizin gibi az az lekelenme oluyor kaç gündür de adet olacam diye bekledim ama olmadm kan da da cikmadi acaba geç dollenme mi oldu bilemedim şimdiye adet olmam lazımdı ama olmuyorum sadece arada leke geliyor o da çok insallah ikimizde de vardır.?Neden mide bulantısı kasık ağrısı oluyor fakat adet olamıyorm fikri olanlar yardımcı olur musunuz?

X