Yerleşme kanaması

rbzkrttt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
5
2
28
5 ay önce doğum yaptım. Nisan 26 sında adetim bitti. 5 mayısta lekelenme ve hafif bir kanamam oldu. Bunun yerleşme kanaması olması mümkün mü? Adet ağrısı şeklinde ağrımda var.

5 ay önce doğum yaptım. Nisan 26 sında adetim bitti. 5 mayısta lekelenme ve hafif bir kanamam oldu. Bunun yerleşme kanaması olması mümkün mü? Adet ağrısı şeklinde ağrımda var.
o kadar erken döllenme olacağını hiç sanmıyorum canım bence o yumurtlama kanamasıdır zaten ortalama bi yumurtlama zamanı hemen hemen o günlere denk geliyor. Allah analı babalı büyütsün sağlıkla büyüsün evladn inşAllah

Korunma olmadı ise her zaman gebelik ihtimali vardır 🤷🏻‍♀️ Doğum sonrası adet düzensizliği olabilir, ara kanama da olabilir.
Geçmiş olsun 🌸

Korunma olmadı ise her zaman gebelik ihtimali vardır 🤷🏻‍♀️ Doğum sonrası adet düzensizliği olabilir, ara kanama da olabilir.
Geçmiş olsun

Geçmiş olsun 🌸
Korunduk aslında ama böyle birşey yaşayınca bir korktum çok teşekkür ederim

Yerleşme değildir canm o adete yakın Bi zamanda oluyor o
Seninki doğum sonrası düzensizlik bende 5 ay oldu sezeryan olalı ara kanamalarım oluyor

Yerleşme değildir canm o adete yakın Bi zamanda oluyor o
Seninki doğum sonrası düzensizlik bende 5 ay oldu sezeryan olalı ara kanamalarım oluyor
Merhaba benim adetime 2 gün var ve bugün peçeteye akıntıyla beraber kırmızımsı leke geldi her zaman değil ama çamaşırıma vurmuyor leke akıntıyla oluyor sadece bekliyorum ama bu şekilde oluyor mu yerleşme kanaması

Bazen erken belirtileri ortaya çıkıyor ama adet dönemini bekle benim 1 gün var adetime dün gelmişti akıntı geceden beri bu saate kadar henüz daha akıntı leke gelmedi bakalım bekliyorum inşallah hepimizde hamilelik çıkar ☺️
Benim akıntı 10 unda başladi ve hala devam ediyor çok afedersiniz sildikce geliyor ve sulu bugünde yine yürüdükçe sol kasıgımda ağrı mi desem batma mi desem öyle bi ağrı var. Bakalim artık hayırlısı olsun umarım güzel sonuçlar alırız 🩷💙

Benim akıntı 10 unda başladi ve hala devam ediyor çok afedersiniz sildikce geliyor ve sulu bugünde yine yürüdükçe sol kasıgımda ağrı mi desem batma mi desem öyle bi ağrı var. Bakalim artık hayırlısı olsun umarım güzel sonuçlar alırız 🩷💙
İnşallah canım sonuçlarımızı paylaşalım Allahım hepimize nasip etsin 🌺

İnşallah güzel sonuçlar görürüz 🙏🏼
Merhaba birsey sormak ıstiyorum ama daha önce de belirtmiştim birkaç gündür pembe akıntı vardı bugün kırmızıya döndürme çok az geldi dedim adet oluyorum herhalde ama Geri durdu ve şu an yok Normalde benim adetlerim çok sancılı geçer Şu an ağrı da yok hiç sadece Kasıklarımda hafif batma var anlamadım adete dönse ağrı olması lazim ve kivranmam lazım oda yok yerleşme kanamasi mi acaba test yaptım 2 gün önce negatif adetime 1 hafta var beklemek cok kotu😊

Merhaba birsey sormak ıstiyorum ama daha önce de belirtmiştim birkaç gündür pembe akıntı vardı bugün kırmızıya döndürme çok az geldi dedim adet oluyorum herhalde ama Geri durdu ve şu an yok Normalde benim adetlerim çok sancılı geçer Şu an ağrı da yok hiç sadece Kasıklarımda hafif batma var anlamadım adete dönse ağrı olması lazim ve kivranmam lazım oda yok yerleşme kanamasi mi acaba test yaptım 2 gün önce negatif adetime 1 hafta var beklemek cok kotu😊
Merhaba canım benimde testlerden sonra akıntıyla gelen leke durdu ve test aksamı iki damla çok az kahverengi akıntı gelmiş çamaşırıma ve yarın adet olmam lazım hala ne akıntı ne leke hiçbirşey yok normalde birgün öncesinden başlardı geç döllenme olabiliyormuş aslında kesin sonuç için adet gecıkmesinden 7-10 gün sonra diyorlar bir gecede bile kanda yükselebilir miş hormon o yüzden bende bekliyorum en kesin çözüm sabır edip beklemek ☺️

X