Yerleşme mi adet mi

Defne hanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
65
14
20
Merhaba arkadaşlar benim adet düzensizliğim var ama genel olarak geç adet olurum arası uzun sürer. Bu ay adetim bittikten iki hafta sonra kahverengi lekelenmem oldu bir gün sürdü ve kesildi ertesi gün temizdim ve beyaz akıntım vardı. Daha sonra ayın 2 sinde tekrar lekelenmem başladı sonra yoğunlaştı ve ben adet oldum diye ped kullandım ama pedimin ortası bile dolmuyor asla üç gündür böyle ve kahverengi adet mi yerleşme kanaması mı anlayamadım daha önce yaşayan oldu mu sizce nedir bu

Yerleşme kanaması yaşayanlar pembe olduğunu söylüyor. Adet tarihinde geliyormuş bir de ya da 3-5 gün öncesi ama sizin adetten 2 hafta sonra gelen ara kanama olabilir

Adet kanı kokar bu bile bir ipucu aslında. Yerleşme kanaması 12.haftaya kadar olabilirmiş. Doktora gidip sorman da fayda var malesef buradan tahmin etmek için oldukça zor.

Yerleşme kanaması yaşayanlar pembe olduğunu söylüyor. Adet tarihinde geliyormuş bir de ya da 3-5 gün öncesi ama sizin adetten 2 hafta sonra gelen ara kanama olabilir
Daha önce bir düşüğüm oldu onda da yerleşme kanamam oldu ve kahverengiydi ama bu bir kaçgn sürdü ve adet sancım hiç yok genelde sancılı geçer. Diğer lekelenmemde de sancım olmadığından şüphelenip test yapmıştım pozitifti🥺Bu sadece diğerinden biraz daha yoğun ama adetimden oldukça az çok kafam karıştı test sipariş etmiştim henüz gelmedi gelir gelmez yapıcam. Bu arada diğer lekelenmemde aynı şekil adetim bittikten iki hafta sonra olmuştu

İnanın doktora gitmekten çok yoruldum kendi kendime bocalanıyorum işte
Her şikayette gitmek gerekiyor malesef. Ben geçen ağrılarım yüzünden 3 kere kan verdim bir kere de alttan muayene oldum. Sağlık için doktor şart. Burada derman aramak zaman kaybı.

Merhaba arkadaşlar benim adet düzensizliğim var ama genel olarak geç adet olurum arası uzun sürer. Bu ay adetim bittikten iki hafta sonra kahverengi lekelenmem oldu bir gün sürdü ve kesildi ertesi gün temizdim ve beyaz akıntım vardı. Daha sonra ayın 2 sinde tekrar lekelenmem başladı sonra yoğunlaştı ve ben adet oldum diye ped kullandım ama pedimin ortası bile dolmuyor asla üç gündür böyle ve kahverengi adet mi yerleşme kanaması mı anlayamadım daha önce yaşayan oldu mu sizce nedir bu
Merhabalar benim de aynı şekilde adet düzensizliği var ve geçen aylarda 5 6 gün sürüp hasta olurdum bu ay 17 gün sürdü gecikmenin 2 gününde 4 gün peçete ile sadece kahverengi lekelenme yaşadım sonunda da pembe kan gördüm ama adet olacağıma dair hiç bir belirti yok normalde çok ağrılı geçer doktora gittim o zaman kese olmadığını söyledi ve bugün 17 günüm 2 gün de böyle gördüm lekelenmeyi 2 gün önce test yaptım negatif sizce bu durum neden oluyordur ne çocuk var ne de benim hastalığım doktora gitmekten sıkıldım artık

Kızlar merhaba ben pcosluyum ama adetlerim düzenli adetim 3-4 gün gecikti dün pembe bi kanama geldi uzayan kahve pembe arası bugün de vardı ama adet gibi değil ağrı koku yok yerleşme böyle gecikince olmaz diye biliyorum bi fikir verin bana

Kızlar merhaba ben pcosluyum ama adetlerim düzenli adetim 3-4 gün gecikti dün pembe bi kanama geldi uzayan kahve pembe arası bugün de vardı ama adet gibi değil ağrı koku yok yerleşme böyle gecikince olmaz diye biliyorum bi fikir verin bana
Bende şuan sizin gibiyim sonucunuz ne old

X