Yetenek Sizsiniz Türkiye 2 Show Tv

sefa iyidi hoştu ama kum sanatından iyi değildi hele areften hiç iyi değildi . 1.aref olmalıydı bence . hileymiş bilmem neymiş saçma. adı üstünde ilüzyon. tabi hilesi olcak. aref türk olsaydı 1.olurdu ama buna eminim. :KK68:

kimin hakkıydı tartışmasına girmicem tabiki ama yurtdışında bir türk, yarışma kazanınca gururlanıyoruz da türkiye'deki bir yabancının yarışma kazanmasını ne tezatlıktırki istemiyoruz

ben aref te kazansa hakettiğini düşünüyorum.millet hemen arkasına düşüyor naısl yapıyor diye bir sürü teori üretiyor..arefin şanssızlığı şu oldu bence aşırı iddialı bi şovdu..daha çok ürküttü insanları,bu yüzden 2. si daha hoş geldi millete...çocuğun yeteneğinin olduğu aşikar,nasıl yapıyor hile yapıyor falan bunlar saçma yorumlar.hilede yapsa bir şekilde yapıyor değilmi...illüzyonda herkes hile yapıyor işin sırrı bu ama bu çocuk beyin gücüyle ilgileniyor daha çok..şovları bunun üzerine kurulu.bence gerçekten harika şeyler yaptı kimse çamur atmaya kalkmasın:KK19::KK19::KK19:

ben aref te kazansa hakettiğini düşünüyorum.millet hemen arkasına düşüyor naısl yapıyor diye bir sürü teori üretiyor..arefin şanssızlığı şu oldu bence aşırı iddialı bi şovdu..daha çok ürküttü insanları,bu yüzden 2. si daha hoş geldi millete...çocuğun yeteneğinin olduğu aşikar,nasıl yapıyor hile yapıyor falan bunlar saçma yorumlar.hilede yapsa bir şekilde yapıyor değilmi...illüzyonda herkes hile yapıyor işin sırrı bu ama bu çocuk beyin gücüyle ilgileniyor daha çok..şovları bunun üzerine kurulu.bence gerçekten harika şeyler yaptı kimse çamur atmaya kalkmasın:KK19::KK19::KK19:

kesinlikle katılıyorum,izlerken ağzım açık kaldı ama hileli bişeyler yaptığı belli.herkes biliyor.
hakkını vererek yapıyor,herkesin kolay kolay yapacağı şeyler değil.saygı duymak lazım. :KK68:

Son düzenleme:
mesela fenomen diye bi program vardı,aynı nabız durdurma olayını kel kafalı bi adam yapmıştı.
ama kendini nabız gösteren elektronik makinalar olurya hastanelerde,ona bağlamıştı.
kalbi durmaya yaklaşınca zaten dııııt diye ötüyo,arefte öyle yapsa daha etkili olabilirdi :94:

aa görmedim nerde var canım izleyelim bakalım :KK23:

cnm link veremiyorum yasak ama bilindik bir site m...t te gördüm
sır ise 1 numaralı bayanda çözülüyor
o bayan tanıdıkmış
zaten dikkat ettiysen tüm oyun nerdeyse onun üstünde dönüyor
1 nabzı dinleyen o
2masanın başına gidip oturan o
3kolyesini veren o
4içinden ölüm kağıdını seçen o vs vs
hatta yazmışlar sitede sandalyelerin altta ipi vardı o kadın çekiyormuş bi ara kamera yakalamış felan
bu ip olayı çok inandırıcı gelmedi bana ama
şöyle de bakarsak olabilir 1. kadın oyun içindeydi
tabii bir hilesi vardı
mümkün değil
ama ki zamanlama hatası yaptı aref
bnce yarı finaldekini büyük final de
finali de yarı finalde yapsaydı süper olacaktı

o bayan tanıdıkmış
1 nabzı dinleyen o
3kolyesini veren o
hatta yazmışlar sitede sandalyelerin altta ipi vardı o kadın çekiyormuş bi ara kamera yakalamış felan
tabii bir hilesi vardı
mümkün değil

ay saçmalamışlar iple çekiyormuş:KK60::KK60::KK60::KK60:hiç gülesim yoktu valla..
nasıl çamur atsak şaşırmış durumdalar
o zaman ilk gösterisinde kaşıkları nasıl eritti.
dakikasında brad pitt silüetini nasıl kesti.
acun hülya ve aliye tek tek kart için soru sordu onları nasıl yaptı..düşünce gücüyle tabi..kesinlikle insanların düşüncelerini etkiliyor..
o sandalye masa muhabbetininde kesin bir sırrı var illa çözmeye çalışmasınlar.ip olsa görünmezmi insanlar çakmazmı..böyle saçma sapan bir hataya düşmez herhalde..
bide biri bardakları krıyordu ama masada sadece yerinden oynuyordu diyor..bardak havaya uçup yere düşsse kırılsa nolcaktı..işin içinde 3 harfliler olcaktı..gösteriden çok korku filmi gibi olurdu..beyin gücüyle anca bu kadar yapılabilir yani...

Son düzenleme:
o bayan tanıdıkmış
1 nabzı dinleyen o
3kolyesini veren o
tabii bir hilesi vardı
mümkün değil

evet canım aynen öyle herşey 1 numaralı kadının kontrölü ve bilgisindeydi ama şovu yapan aref oldu:KK1:bu tarz gösteriler bana inandırıcı gelmiyo işin içinde bi hile olduğunu bildiğimden heralde:KK35:
benim favorim kum sanatı yapan kişilerdi:KK69:

Son düzenleme:
ay saçmalamışlar iple çekiyormuş:KK60::KK60::KK60::KK60:hiç gülesim yoktu valla..
nasıl çamur atsak şaşırmış durumdalar
o zaman ilk gösterisinde kaşıkları nasıl eritti.
dakikasında brad pitt silüetini nasıl kesti.
acun hülya ve aliye tek tek kart için soru sordu onları nasıl yaptı..düşünce gücüyle tabi..kesinlikle insanların düşüncelerini etkiliyor..
o sandalye masa muhabbetininde kesin bir sırrı var illa çözmeye çalışmasınlar.ip olsa görünmezmi insanlar çakmazmı..böyle saçma sapan bir hataya düşmez herhalde..
bide biri bardakları krıyordu ama masada sadece yerinden oynuyordu diyor..bardak havaya uçup yere düşsse kırılsa nolcaktı..işin içinde 3 harfliler olcaktı..gösteriden çok korku filmi gibi olurdu..beyin gücüyle anca bu kadar yapılabilir yani...
youtube arefin sırrı çözüldü yaz bi izle derim :KK34:
hepsinin bi açıklaması var.cem yılmazında dediği gibi onları yapabilse peygamberliğini ilan ederdi adam:KK1:

youtube arefin sırrı çözüldü yaz bi izle derim :KK34:
hepsinin bi açıklaması var.cem yılmazında dediği gibi onları yapabilse peygamberliğini ilan ederdi adam:KK1:

başkalarının yaptıklarını araştıracaklarına çıksın kendileri yapsın o zaman..öküzün altında buzağı arıyorlar yaaa:KK60:

Ya var ya anlamıyorum o zaman kader yazısını da mı secerken tanıdık birisini buldular...şovun zevkine bakmaktansa illa birşeyler arayıp karalıcaz ha bi kere arefte yetenek olduğu kesin aref de bu yeteneğini kullanıp daha da etkileyici şovlar hazırlama gayretine girmiş bence çok güseldi severek izledim keşke aref birinci olsaydı dedim ama diğer birinci de güseldi onu da inkar edemem benim favorim arefti herşey hileydi desek yazık etmez miyiz ali taranın uçak saati 10 dk rötarlı dedi peki bunu nerden bildi aliyle de mi anlaşma yaptı .....aref gerçekten çok yetenekli .......

Ya var ya anlamıyorum o zaman kader yazısını da mı secerken tanıdık birisini buldular...şovun zevkine bakmaktansa illa birşeyler arayıp karalıcaz ha bi kere arefte yetenek olduğu kesin aref de bu yeteneğini kullanıp daha da etkileyici şovlar hazırlama gayretine girmiş bence çok güseldi severek izledim keşke aref birinci olsaydı dedim ama diğer birinci de güseldi onu da inkar edemem benim favorim arefti herşey hileydi desek yazık etmez miyiz ali taranın uçak saati 10 dk rötarlı dedi peki bunu nerden bildi aliyle de mi anlaşma yaptı .....aref gerçekten çok yetenekli .......

onu da açıklamışlardı:KK53::KK53::KK53:

Tabi açıkladılar hepsinde internette arefin sırrı çözüldü diye her aklına esen gidip birşeyler karalıo uçak 10dk rötarlı şovunda birisi demiş ki yok marifet alette alet söylenenleri yazıo birisi demiş ki arefin kankisi yazdı onları aman daha neler de neler oooooo işi çırkından çıkarmışlar bu ne bea ..... herkes ilk kez izlediğinde ağzı açık izledi mi izlemedi mi bu da ne die donup kaldınız mı kalmadınız mı daha ne demek ki şov çok etkileyiciydi ....Adam bu kadar etkileyici olmasa internette sürekli konuşulan konu omazdı herkes acaba nasıl yaptı die günlerce peşine düşmezdi ilgi odağı olmazdı demek ki adam bi kere çok başarılı ki çok ses getirdi

Son düzenleme:

Televizyon karşısındaki izleyenleri ve stüdyodakileri korkutmaya yeten ruhani gösterinin sırrı bir numaraları bayanda gizli. Bir numaralı bayan, Aref'in bir tanıdığı...

İşte Aref'in yapmış olduğu bu gösterinin hilesi:

Gösteriye katılan 1. bayan önceden ayarlanmış iki mavi top atıldı, diğer mavi 1. bayandaydı neden mi?

1- Bütün oyun hep bunun üzerinden yürüdü. Masaya ilk o oturdu ve Aref diğer numaraları önceden biliyor muş gibi onun etrafına oturturdu.

2- Nabzına o baktı

3- Sandalyeler düşerken ipleri hep masanın altından çekti en son sandalye düşerken elini masanın altında hareket ettirirken kamera yakalıyor.

4- Her şey 1 numaranın üzerinden oluyor. Devamlı ayaklarını oynatan 1 numara, gelen kartları karıp kart seçen 1 numara, 2 numaranın önüne gelen sıcak kahveye batırılan 1 numaranın kolyesi vb...

5- Isıya duyarlı kolyesini 2. kişiye verince incelemeye başlayan bayana müdahale ediyor.

6- Masadan kalktıkları anı iyice inceleyin 1.bayanın önünde masanın altında sarkan ipleri göreceksiniz.

7- Aref uyandığında ağzından çıkarttığı yine 1 numaranın yüzüğü (daha evvelden aynısı kendinde mevcut )Ve en önemlisi 1. bayan çok acemice hareket ediyor olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
X