Yetenek Sizsiniz'de erotik kucak dansı şoku!

HENAH

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2012
469
6
Yetenek Sizsiniz'de yarışmacılar sahnede erotik dansa başlayınca Star TV görüntüyü mozaikledi, Acun önce utancından başını çevirdi, sonra...

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de, TV tarihinde ender rastlanacak bir olaya imza atıldı.

DANS GRUBU İPİN UCUNU KAÇIRDI

Sahneye çıkan bir dans grubu performansını sergilerken bir anda gruptan iki yarışmacı kucak dansı yapmaya başladı.

Star TV, o iki yarışmacının bulunduğu bölümü blurlayınca ortaya tuhaf bir görüntü çıktı.

Acun Ilıca'nın o görüntüleri izlerken bir ara elini gözlerine siper ettiği görüldü.

ACUN AYNI REZALETİ TEKRARLATTI

Hülya Avşar dans gösterisi için X'ya basarken, Acun Ilıcalı aynı dansı tekrarlattı. Star TV ise her iki performansta da erotik bölümü mozaikledi.

Acun Ilıcalı, performansı yorumlarken, "ben eğlendim" deyip dans grubuna övgüler yağdırdı.

ACUN "EVET", HÜLYA "HAYIR" DEDİ

Acun performansa "evet" derken, Hülya Avşar "Hayır" demeyi tercih etti. Eser ise oyunu "evet"ten yana kullandı.

SOSYAL MEDYADA ACUN'A TEPKİ YAĞDI!

Ya dansi gosterilmeyecek biseymis gibi mozaikliyosun ama gosteriyi tekrar ettirip kameralari dansa odakliyosun.

ACUN RESMEN AYNI ŞEYİ İZLEMEK İÇİN YAPTI SAÇMA SAPAN ŞEYLER

bu igrenclige bu sekilde davranılması ve acunun tekrarlattırması utanc verici

Acun reytingin dibine vurmak için bu da yapılmazki.

ortada dans yok ses yok yetenek yok! Kendi zevkin icin oy verilmez Acun! Hülya Avşar seni takdir ediyorum.

Hulya Avşar'ı Yetenek Sizsiniz Türkiye programındaki tavrından dolayı alnından öpüyor ve tebrik ediyorum. Acun da ilk kez kalbimizi kırdı.

yazıklar olsun acunn ılıcalı. Hiç yakıştımı Türk kültürüne

programda YETENEKLER alinmiyo mu???ben izlemyli baya baya bi degismis.

bunlar ipin ucunu iyce kacrdılar Allah ıslah etsin

abi o kötü figürleri olan dansı yapan gruba gösterdiğiniz musahamayı size yakıştıramadık.

Yetenek sizsiniz Türkiye'de bazen öyle insanlar çıkıyor ki izlerken ben utancımdan kıpkırmızı oluyorum amk. Rezalet lan :KK43:

ses yetenek dans tip hic bi sey yok bi show gordu aclar hemen ok.. eserde acunun agzina bakio her yarismaci icin

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:

Kaynak: Yetenek Sizsiniz'de erotik kucak dansı şoku! - Medya - Star Gazete Yetenek Sizsiniz'de erotik kucak dans oku! - Medya - Star Gazete

ben ızledım bence büyütülecek bişey yok goruntuyu mozaıklemelerını anlayamadım noluyo kı dedım ne yapabılırler bu kadar goruntuyu kapatacak ve hulya avsar ın tepkısını cok abartı buldum bence yarısmacı yeteneklı olsun veya yeteneksız olsun suratından dusen bin parca ona ne oldu o kadar:) orda gencler var ayıp geldı bana tavrı ...

Ooo iişimiz var olayda abartılacak hiç bişey yok .
Adam sizin istediğiniz gibi davranırken iyiydi hoştu.
İstemeyen izlemez değil mi , kumanda sizin elinizde.
Erotik şovmuş göründe büyük bir olay oldu sanır .
İnsanlar sizin istediğiniz gibi yaşamalı , siz ne isterseniz öyle olmalı sanki.
Özgürlük var ya ülkemizde :KK34:

öncelikle ne kadar meraklıymışız kutuplaşmaya siz biz olayına dönmüş muhabbet birden, netekim severiz ezelden beri ötekileştirmeyi, bir şey yetenekse o vakit neden teşhir edilmez, aksine görüntü saklanır onu çözemedim final programlarında bu arkadaşlar kucak dansını iyice abartırlarsa acun ekranı tamamen mi karartacak sadece müzik sesini mi duyacağız , ben yarışmacıların performansını seyrettim çocuklarda ne ses vardı ne de farklı bir yetenek, ama Acun onlarda farklı bir ışık görmüş ki :) evet dedi, ne diyelim, alsın hayrını görsün.

şarkı söyleyenlerde ses yok onlarda oyları bu şekilde kaptılar acun baştan utandı bakmadı falan sonrada tekrarlattı görmeyenlerde görsün diyemi. acunda eserde burası türkiye bizim fazla bu görüntüler dediler ama ikiside ağzı kulaklarında izledi maşallah. hülyanında bu tepkisini hiç beklemezdim helal ona :KK9: ama malesef tek başına yeterli gelmiyoki bidahaki geldiklerinde iğrençliği büyütürler artık

öncelikle ne kadar meraklıymışız kutuplaşmaya siz biz olayına dönmüş muhabbet birden, netekim severiz ezelden beri ötekileştirmeyi, bir şey yetenekse o vakit neden teşhir edilmez, aksine görüntü saklanır onu çözemedim final programlarında bu arkadaşlar kucak dansını iyice abartırlarsa acun ekranı tamamen mi karartacak sadece müzik sesini mi duyacağız , ben yarışmacıların performansını seyrettim çocuklarda ne ses vardı ne de farklı bir yetenek, ama Acun onlarda farklı bir ışık görmüş ki :) evet dedi, ne diyelim, alsın hayrını görsün.

Yok ya bence sadece Hülyaya uyuzluk olsun o çıldırsın diye böyle yaptılar. Başka bir amaç yoktu :KK37:

Dansı saat kaçta gösterdiler bilmiyorum ama programın çocuklar tarafından da izlendiğini biliyorum. Ekran mozaiklendiyse görüntüde sorun var demektir. Hele tekrarlatması daha çok konuşulmasına yönelik diye düşündüm . Oysa ki Acun un yaptığı işler ortada , gayet başarılı. O nun böyle ucuz numaralara ihtiyacı yok , gerek te yok.

bu arada evet artık herkes internetten herşeye ulaşıyor ama bu tv de özen gösterilmesi gerekliliğini ortadan kaldırmıyor.

Erotik şov mu ? Yok artık ya neleri geldi oraya yaptıkları erotik şov yerine geçmedi. Direk dansı yapanlar doluydu onlara kimsenin sesi çıkmadı ki zaten yarışanlar yabancı onların kültüründe gayette normal öyle dans hemen meraklıyız erotik şova bağlamaya bir olayı.
Acun bu kadar rahatsız olsa 2. ye performans yaptırmaz.
Evet deyip tur da geçirmez. Görüntüyü buzlaması daha da saçma bir hale getirmiş.
Zaten televizyonda her şey düzgün bir bu yanlış değil mi ?
Aşk-ı memnu da Behlül yengesiyle aşk yaşarken çekirdek çitleneyek çok güzel izliyordu bu halk... :KK14:

Son düzenleme:
valla 2 senedir tv izlemiyorum, olay ne bilmiyorum ama tv de erotizme karşıyım, geri kafalı diyebilirsiniz ama çocukların bunlardan uzak tutulması taraftarıyım. tv de herşey show ve para kazanma amaçlı, acun bakmamış falan filan hikaye yani bence... perde arkasında kurguladıklarını oynuyorlar işte
hatta bence çocuğunuz varsa hiç tv izletmeyin, faydasını çok görürsünüz
bilinçaltını, tv den kontrolsuz bir şekilde gelen mesajlardan koruyun
çizgi filmi izlicek, indirin güvendiğiniz bi bişey pc den izlesin, en azından reklamlara maruz kalmaz.

Ben Hülya Avşar'ın tepkisini çok absürd buldum.

Görüntülerini hele ki videolarnıı 90lar nesli iyi bilir.

Şimdi pek muhafazakar olmuş !:KK1:

Son düzenleme:
Dansı izlemedim ama gelen tepkilerden anladığım kadarıyla Acun ılıcalı'nın kişiliğini, yaptığı işleri vs. takdir eden ve şuan hayal kırıklığına uğrayan bir grup var, buna anlam veremedim ben asıl. Acun muhafazakar olduğunu iddaa ediyor olabilir ama, ününe kavuşmasını sağlayan program ülke ülke gezip yabancı kızlarla flörtleşmeye çabaladığı, zaman zaman el şakalarına girdiği bir program değil miydi? Eşini aldatmıyor muydu? Hatta evlilikdışı çocuğu yokmuydu? Yaptığı programların formatı ABD'den alınma, reyting için yeri geldiğinde insanların kişisel acılarını sömüren yeri geldiğinde karşındakiyle dalga geçen programlar değil mi? Yani bu adamdan ne bekleniyordu da bu kadar şok olundu ki? Yalnız ne dolmuşum Acun Ilıcalı'ya karşı :KK1: Babasını da sevmezdim filan diyip coşucakmışım bikaç satır daha yazsam :KK1:

Son düzenleme:
Ben Hülya Avşar'ın tepkisini çok absürd buldum.

Görüntülerini hele ki videolarnıı 90lar nesli iyi bilir.

Şimdi pek muhafazakar olmuş !:KK1:

:KK53: Ben de aynı şeyi düşündüm.

Ayrıca yazmış arkadaşlar,Binbir Gece,Kavak Yelleri,Aşk-ı Memnu,Yaprak Dökümü ailece izlendi bu ülkede.:KK14:

Düğmeye basar değiştirirsiniz yani.:KK15:

İzledim simdi de, üzerinde tartışmaya değecek, televizyonda 5 saniyelik blur sansür uygulatmaya değecek hiç bir şey göremedim. Başlığı görünce ben de gerçekten "kucak dansı" yapmışlar diye düşündüm. yaptıklarının kucak dansıyla uzaktan yakından alakası da yok, bildiğin club dansı.

hülya avşar'ın tepkisi nasıl yapmacık, nasıl abartıdır hele öyle.. tanımayan insan, çok farklı tarzda bir kadın zanneder.

X