Yeter artık..

CannTANEM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2014
41
3
Eşimin babasi ile oturuyorz ama artık bunaldım yoruldum...gitmek istiyorum eşimde ikna oldu bi şekilde bunca senede zorla..fakat söyleyemıyorm biz evden gideceğiz diye ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben söylemem diyo..eğer söylersen ev tutarım diyo..

Söyle canim ne var bunda , icin yanacagina yuzun yansin derler..

Olmuyo tatlım ..konuyu açmaya cesaret edemedim 9 yıldır burdayım kaynanamda yok benim...o bana şimdiye kadar çok eziyet etti ama ben vicdana geldim belkide haklısın bi kerede yüzüm yanmalı..

Yemeklerine ilac atin uyutun kp ve kv bir gece gizlice kacin arkanizda bir mektup birakin siz bu mektubu okurken biz cok uzaklarda olucaz sizden kurtulduk kina yakmaya gidiyoruz gelmiycez bizi beklemeyin diye

Kocani ikna etmissin daha ne duruyorsun al karsina konus koca insansiniz baglayip odaya kitleyemez ya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yemeklerine ilac atin uyutun kp ve kv bir gece gizlice kacin arkanizda bir mektup birakin siz bu mektubu okurken biz cok uzaklarda olucaz sizden kurtulduk kina yakmaya gidiyoruz gelmiycez bizi beklemeyin diye

Kocani ikna etmissin daha ne duruyorsun al karsina konus koca insansiniz baglayip odaya kitleyemez ya

Kayınvalidesi yokmuş baksana..

Arkadaşım kayınpederin çok mu yaşlı? Muhtaç durumda mı? Üstelik bir erkeğin tek başına hele de bir yaştan sonra yaşaması çok zor. Sen de bunalmış olabilirsin, haklısın ama şimdi ne desem bilemedim. İki uclu pislenmiş değnek :26:

Kayınvalidesi yokmuş baksana..

Arkadaşım kayınpederin çok mu yaşlı? Muhtaç durumda mı? Üstelik bir erkeğin tek başına hele de bir yaştan sonra yaşaması çok zor. Sen de bunalmış olabilirsin, haklısın ama şimdi ne desem bilemedim. İki uclu pislenmiş değnek :26:

Evlendirsinler bayila bayila kabul eder 9 yil cok uzun bir sure kv olsa kadin dersin bir sekilde yazin rahat giyinirsinde kp erkek olunca evde insan diken ustunde oluyor

Evde yaşlı bir erkekle birlikte yaşamak zor elbet. Hele de evden hiç çıkmıyorsa. Zor işler zor. Her adam evlenmek istemeyebilir.
Velev ki baban olsa, ne yapardın arkadaşım? Empati kurmak gerekiyor..:26:

Bence yakından bir ev tutun, yemek falan götürürsün en azından.
Tek başına erkek yaşlı yaa kıyamadım yemek konusunda :KK43:

Ev tutmadan söyleyip ev bulana kadar huzursuz geçirmeyin evde..
Ev tutun, her şey tamam olsun. Konuyu açın. İnşallah kırılmaz, kırmaz..

Olmuyo tatlım ..konuyu açmaya cesaret edemedim 9 yıldır burdayım kaynanamda yok benim...o bana şimdiye kadar çok eziyet etti ama ben vicdana geldim belkide haklısın bi kerede yüzüm yanmalı..

Bosver soyle gitsin , okadar eziyet etmis felan yerinde olsam soylerdim tartisna cikarirsada cikarsin ..
oda bahanen olur , sana acimayana sen hic acima..

Konunuzu okuyunca kendi yaşamakta olduğum sorunlar aklıma geldi benimde kayınpederim dul

ve biz birlikte yaşamıyoruz fakat senenin en az 3-4 ayını bizde geçirir günde 2-3 sefer arar artık bunaltır yani insanı ve biz birgünden birgüne bu durumdan

şikayet edemedik veya yüzüne söyleyemedik çekiyoruz 6 yıldır.

madem eşinizde razı gelmiş ayrılmaya bir defada söyleyin bitsin bu işkence gene yardımınızı yapın yanlız bırakmayın ama sürekli aynı evde olmak çok zor

gerçekten yaşadığım için anlıyorum.

Oncelikle allah razi olsun 9 sene eziyet etmesine ragmen bakmissin. Her insan yapmaz bunu. Arkadaslarin dedigi gibi yakindan bir ev tutsaniz en azindan yaptigin yemeklerden onada goturursun. Yazik ya uzuldum walla. Rabbim herkese hayir esler ve omurler nasip etsin. Insanin esi olmayinca zor oluyor.:KK50:

X