Yetişkin bademcik ve geniz eti ameliyatı

Nolivesmatter

🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Mustafa Kemal Atatürk 🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2023
247
1.648
Merhaba aranızda 30 yaş üstü bademcik ve geniz eti ameliyatı olan var mı? Ameliyat süreci hakkında bilgi almak istiyorum.

Ameliyatımı bugün sabah Antalya'da özel hastanede oldum. 34 yaşındayım, yetişkinlerde sürecin ağrılı geçeceğini birçok yerde okumuştum ama antibiyotik almaktan diğer organlarım zarar görmeye başlamıştı. Deposilin bile işe yaramıyordu artık, bir bakıma mecburdum. Ameliyatı olmak isteyenler için yaşadığım her şeyi her gün yazmaya çalışacağım.

1.gün Ameliyatım genel anestezi altında yaklaşık yarım saat sürdü, ardından odaya alındım. Serumdan önce biraz ağrım vardı ama çok da abartılı değildi. Serum sonrası ise ağrı minimum düzeye indi. Benim diğer bademciklerimde de enfeksiyon olduğu için (evet bizim sadece iki tane bademciğimiz yokmuş), dondurmanın abartılı şekilde verilmeyeceğini söyledi doktorum.

Son düzenleme:
Merhaba aranızda 30 yaş üstü bademcik ve geniz eti ameliyatı olan var mı? Ameliyat süreci hakkında bilgi almak istiyorum.
Hangi yasta olirsan ol sureç aynı olur muhtemelen bademcik ameleyatinda 1 gece kaliniyor geniz etinde kalinmiyor 6 yasinda kizim gecen hafta oldu genel anestezi ile. Ben yaklasik 15 yasindaydim bademcik ameliyati oldugumda ben 1 gece kalkmsitim ve yaklasik 1 hafta kadar maske kullandim hepsi bu. Keske bademciklerim dursaydi da enfeksiyon gecirip gecirmedigimi doktor baktiginda anlasaydi ne zaman doktora gitsem eeee bademcigin yokki nasil anlayayim diyor 😂

Hangi yasta olirsan ol sureç aynı olur muhtemelen bademcik ameleyatinda 1 gece kaliniyor geniz etinde kalinmiyor 6 yasinda kizim gecen hafta oldu genel anestezi ile. Ben yaklasik 15 yasindaydim bademcik ameliyati oldugumda ben 1 gece kalkmsitim ve yaklasik 1 hafta kadar maske kullandim hepsi bu. Keske bademciklerim dursaydi da enfeksiyon gecirip gecirmedigimi doktor baktiginda anlasaydi ne zaman doktora gitsem eeee bademcigin yokki nasil anlayayim diyor 😂
Yetişkinlerde daha ağır geçirildiğini okudum. Sizde enfeksiyon devam etti mi?

Merhaba bende 26 yaşındayım 9 gün önce oldum ameliyat siz ne zaman iyileştiniz kanamanız nasıl oldu ne zaman bitti acaba

X