Yıl dönümü

Vignette

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
2.821
5.735
Merhaba kızlar,
Asla dert değil ama size danışmak istediğim bir konu var. Evlendikten sonra sevgililik yıl dönümü kutlanmalı mı sizce? Yoksa sadece evlilik yıl dönümü mü kutlanmalı? Tabi ki kişilerin tercihine bağlı ama danışmak istedim, teşekkürler:KK37:

Bunun için yazılı kurallar mı var, isterseniz nevresim değiştirdiğiniz günleri bile kutlarsınız. Fakat erkek milleti de pek haz etmez böyle sürekli bilmem ne günlerinden.
Sevgili olunan günü hatırlayıp anarsınız da, 14 Şubat'ta herkesle beraber kutlama yapabilirsiniz mesela.
Ya da benim söylediklerim size saçma gelir, ilerde bebeğin kaka yaptığı günü geleneksel şekilde kutlayabilirsiniz. Her şey mümkün hayatta.

Bunun için yazılı kurallar mı var, isterseniz nevresim değiştirdiğiniz günleri bile kutlarsınız. Fakat erkek milleti de pek haz etmez böyle sürekli bilmem ne günlerinden.
Sevgili olunan günü hatırlayıp anarsınız da, 14 Şubat'ta herkesle beraber kutlama yapabilirsiniz mesela.
Ya da benim söylediklerim size saçma gelir, ilerde bebeğin kaka yaptığı günü geleneksel şekilde kutlayabilirsiniz. Her şey mümkün hayatta.
Evet tabi ki kişiden kişiye değişir konu açarken de yazdım ama fikir almak istedim teşekkür ederim

Ben ilk tanıştığımız günü çok önemsiyorum ve de kutlamayı seviyorum.
Ayrıca sevgili olmaya ilişkiye başlamaya yaşadığımiz günü kutlamıyorum gereksiz buluyorum.
Ama bu size kalmış bir şey seviyorsanız kutlamayı sizin için önemliyse neden olmasın diyorum.

Biz her özel günü kutluyoruz. Maksat öpüşüp koklaşmak olsun.
Yaa lale abla bayılıyorum sana. Öpüşüp koklaşmak tabi ki ama hediye vs ne bileyim bir yemek organizasyonu gibi. Biz daha yeni evliyiz 6 ay oldu da sanki benimki kutlamayacakmış gibi hissettim biraz kırıldım ama bilemiyorum günahını da alıyor olabilirim bugün yıl dönümümüz :rolleyes:

Sevgili olduğumuz tarihi unuttum bile yani ay ve yil olarak hatirliyorum da gununu bilmiyorum. Cunku 1. Sevgililik yildonumunu kutlyacak kadar sevgili kalmadik evlendik. 😄 Biz sadece evlilik yildonumu kutluyoruz.
Valla biz de evlendik. Geçen sene sevgililik yıl dönümünde nişan yaptık işte 2. senesinde evliyiz 6 aylık. Ben de bi arada kaldım :rolleyes:

Valla biz de evlendik. Geçen sene sevgililik yıl dönümünde nişan yaptık işte 2. senesinde evliyiz 6 aylık. Ben de bi arada kaldım :rolleyes:

Ben takilmazdim herhalde ya yaparsa tesekkur ederdim ama sevgililik yildonumu unutsa niye kutlamadik demezdim.
Dogum gunu ve yildonumunu atlamadigi surece sorun yok benim icin ki asla unutmaz bunlari 9 yildir ben unutsam esim unutmaz. 😄

2 tarafta istiyorsa neden olmasın ama bir taraf istiyorsa sadece evlilik yıl dönümü kafi bence. Yeni evli sorunu olabilir bu sadece. 🙃

Merhaba kızlar,
Asla dert değil ama size danışmak istediğim bir konu var. Evlendikten sonra sevgililik yıl dönümü kutlanmalı mı sizce? Yoksa sadece evlilik yıl dönümü mü kutlanmalı? Tabi ki kişilerin tercihine bağlı ama danışmak istedim, teşekkürler:KK37:
yani hediyeli vs büyük kutlama olmadığı sürece her özel gün kutlanabilir insana yük yapmıyor sonuçta ama işin içine hediyeler özel organizasyonlar girince ben çok yoruluyorum fikir bulma kısmında açıkçası ve içimden keşke kutlamasak diyorum :KK70:

yani hediyeli vs büyük kutlama olmadığı sürece her özel gün kutlanabilir insana yük yapmıyor sonuçta ama işin içine hediyeler özel organizasyonlar girince ben çok yoruluyorum fikir bulma kısmında açıkçası ve içimden keşke kutlamasak diyorum :KK70:
Of ben de ya ama sanki bir çiçek alıp gelse hoş olur :rolleyes:

Ben takilmazdim herhalde ya yaparsa tesekkur ederdim ama sevgililik yildonumu unutsa niye kutlamadik demezdim.
Dogum gunu ve yildonumunu atlamadigi surece sorun yok benim icin ki asla unutmaz bunlari 9 yildir ben unutsam esim unutmaz. 😄
Bakalım en azından bir çiçek bekliyorum almazsa sen evlendikten sonra çok değiştin tribi atarım :rolleyes:

Birde kutlamaktan kasti hediye ayri beklenti gibi algıladım ben yoksa bizde tanışma gününü yad ederiz 13 yıldır, birbirimizle dalga falan geçiyoruz artık o günle ilgili 😬

Merhaba kızlar,
Bence ikiside kutlanmalı 🌸 Ben özel gün insanıyım her türlü kutlamayi severim. Eşimle de ilk tanistigimizda söylemiştim. O da sever sağ olsun kutlanır bizde. Yanlız biz evlilik ve sevgililik değilde tanışma ve nikah günü olarak kutluyoruz. Çocukların ve bizim doğum günlerimiz de derken bol kutlamalı geçer 😍Ama kimisi vardır sadece birini kutlar veya hiç kutlamaz kişiden kişiye değişir.

Bence ikiside kutlanmalı 🌸 Ben özel gün insanıyım her türlü kutlamayi severim. Eşimle de ilk tanistigimizda söylemiştim. O da sever sağ olsun kutlanır bizde. Yanlız biz evlilik ve sevgililik değilde tanışma ve nikah günü olarak kutluyoruz. Çocukların ve bizim doğum günlerimiz de derken bol kutlamalı geçer 😍Ama kimisi vardır sadece birini kutlar veya hiç kutlamaz kişiden kişiye değişir.
Bizim de düğün ve nikah ayrı, nikahı kutlayacağız ama bence sevgililik için en azından bir çiçek çikolata alınmalı diye düşünüyorum bakalım alacak mı :rolleyes:

Yeterince poncik biri olsaydım,kocam da poncik olsaydı kutlardım sanırım. Ama değiliz ahskakdkad😂😂

X