Saç Rengi ve Saç Boyama yıllar sonra sarıya veda etsem mi???

sarı saçtan vazgeçmeli miyim??

• evet

OY: 18 38,3%
  • hayır

OY: 29 61,7%

• Ankete Katılan
    47
renk hoş duruyor sizde. çok zor sarıdan dönmek. bende saçımı platinden bal rengine koyu sarıya yada açık kumrala çevirmeyi düşünüyorum. bakalım. büyük ihtimalle yaptıracağım... karamel bana koyu kalır. sarıdan karamele dönüş daha radikal bir değişim demek ki,ona cesaret etmem imkansız

valla bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum şu an.10 senedir röfle kullanıyorum ilk hamileliğimde bandanalarla geçiştirdim hep şimdi ikinciyi düşünüyorum eşimde kendi rengine boya saçını diyor.bende değişiklik istiyorum ama cesaret edemiyorum malesef.hamileyken çok problem oluyor kararsızım o yüzden.benim röflem kendi saçımın üzerinede değil daha açık.tek tük beyazlarım var koyu renkte daha mı çok belli olur sizce ne dersiniz.

yha kizim seninde bir dedigin bir dedigini tutmuyo hee:1shok:naniknaniknaniknanik

cadı
sen deyince koyuyor işte
kendim deyince bişi olmuyor heheee

valla bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum şu an.10 senedir röfle kullanıyorum ilk hamileliğimde bandanalarla geçiştirdim hep şimdi ikinciyi düşünüyorum eşimde kendi rengine boya saçını diyor.bende değişiklik istiyorum ama cesaret edemiyorum malesef.hamileyken çok problem oluyor kararsızım o yüzden.benim röflem kendi saçımın üzerinede değil daha açık.tek tük beyazlarım var koyu renkte daha mı çok belli olur sizce ne dersiniz.

eger beyazların varsa koyu renkte daha cok belli oluyor
hamile kalmadan hemen önce röfleni yaptırırsan 9 ayda cok kötü olmayabilir
fazla açık renk yaptırmazsın..

sarıdan vazgeçme derim...sadece sarının başka bir tonunu dene röfle değil de mesela bebek sarısı falan süper olur düz..

X