yine eski sevgili

onu bırakmakta istemiyorum ama çok kırgınım sadece özür diledi kendime güvenmiyorum dedi kafamda kursamda sen bilmeyeceksin dedi
onun içini bildiğim için bırakmak istemçyorum ama yoruldum da hem zaten yazın 3 ay görüşücez ayda 1 de memlekete dönüyoruz

İçini mi biliyorsun? Çok Emin olma. Adın zaten Zehra.. 🙃

nasıl atlattınız ben de kabullenemiyorum bir daha sevemeyecek birini bulamayacak gibi hissediyorum
çünkü 2 kere ailem yüzünden terk edildim okuduğum şehirde biriyle çıkarsam yazın yine uzak mesafe olucaz o yüzden yine terk edilicem diye düşünüyorum artık benim isteğim sadece uzun ve sağlıklı bi ilişki yapmaktı bulmuşken (yani yanımdayken düzgündü) bırakmak istemedim çünkü artık düzgün insan yok çevremde de görüp şahit oluyorum hevesim de kaçtı
O zamanlar sizden 3 yaş büyüktüm atlatmak zor oldu ama yaşamış biri olarak uyarmak istedim ondan sonra da sevdim şimdi evliyim. Bir kere bitti mi düzen tutmuyor boşuna heba etmişim diyorum kendimi inanın geçiyor hem de bir daha canınız onun için hiç yanmıyor.

kimseye göre yaşama
kafasında kurmasın diye şunu yapmıyorum bunu yapmıyorum ne demek ?
kafasında kuracak insan neler neler kuruyor aklın hayalin şaşar
bende de vardı böyle kafasında abuk subuk şeyler kuran biri. bi de onlara inanırdı
en son kendisinden kaynaklı bi sebeple 1.5 ay hiç konuşmamıştık. sonra benim msj atmamla konuşmaya başladık
bana demez mi bi süre sonra, sen beni 1.5 ay arayıp sormadın şimdi ne değişti de yeniden yakın davranıyorsun ?
kesin o dönemde bişi oldu sen o yüzden uzaklaştın dedi
kendince bana, sanki ben o dönem başkasıyla görüşmüşüm gibi bi imada bulundu
halbuki öyle bişi yoktu yani ama kafada kurmuş, ispatlasan bile asla inanmaz
kafada kuran tiplerden uzak durmak lazım

kimseye göre yaşama
kafasında kurmasın diye şunu yapmıyorum bunu yapmıyorum ne demek ?
kafasında kuracak insan neler neler kuruyor aklın hayalin şaşar
bende de vardı böyle kafasında abuk subuk şeyler kuran biri. bi de onlara inanırdı
en son kendisinden kaynaklı bi sebeple 1.5 ay hiç konuşmamıştık. sonra benim msj atmamla konuşmaya başladık
bana demez mi bi süre sonra, sen beni 1.5 ay arayıp sormadın şimdi ne değişti de yeniden yakın davranıyorsun ?
kesin o dönemde bişi oldu sen o yüzden uzaklaştın dedi
kendince bana, sanki ben o dönem başkasıyla görüşmüşüm gibi bi imada bulundu
halbuki öyle bişi yoktu yani ama kafada kurmuş, ispatlasan bile asla inanmaz
kafada kuran tiplerden uzak durmak lazım
bende benzer bi durum yaşadım buluştuğumuzda dedim ki ben hiç yazmasam yazmayacak mıydın hayır ordan birini bulup flörtleşmişsindir diye yazmadım hiç dedi şaka gibi ama bugün bitirdim tamamen

O zamanlar sizden 3 yaş büyüktüm atlatmak zor oldu ama yaşamış biri olarak uyarmak istedim ondan sonra da sevdim şimdi evliyim. Bir kere bitti mi düzen tutmuyor boşuna heba etmişim diyorum kendimi inanın geçiyor hem de bir daha canınız onun için hiç yanmıyor.
az önce tamamen bitirdim şu an sadece kendimi düşünüyorum
bi de tekrardan birini saf duygularla sevebilecek miyim diyorum kendime unutmak zor olucak biraz

bende benzer bi durum yaşadım buluştuğumuzda dedim ki ben hiç yazmasam yazmayacak mıydın hayır ordan birini bulup flörtleşmişsindir diye yazmadım hiç dedi şaka gibi ama bugün bitirdim tamamen
en iyisini yapmışsın
özgüvensizlikten kaynaklı bence bu tarz yorumlar yapmaları
bende bitirdim hatta bitirdiğimden haberi yok
en son aramız bozuldu falan salak saçma bi msjlaşma oldu
son msjına cevap vermedim
kendi içimde bitti yani hiç açıklama yapma ihtiyacı da duymuyorum
hatta onun bana bi konuda yazması lazım, halletmemiz gereken bi iş var ama
o kadar gözümde değil ki umurumda değil, yazmasın onun için de
o da eksik kalsın . daha fazla enerji vermek yok böylelerine

en iyisini yapmışsın
özgüvensizlikten kaynaklı bence bu tarz yorumlar yapmaları
bende bitirdim hatta bitirdiğimden haberi yok
en son aramız bozuldu falan salak saçma bi msjlaşma oldu
son msjına cevap vermedim
kendi içimde bitti yani hiç açıklama yapma ihtiyacı da duymuyorum
hatta onun bana bi konuda yazması lazım, halletmemiz gereken bi iş var ama
o kadar gözümde değil ki umurumda değil, yazmasın onun için de
o da eksik kalsın . daha fazla enerji vermek yok böylelerine
çok rahatladım bitirerek ama içimde bi huzursuzluk var
sizde en iyisini yapmışsınız isteyen cidden uğraşıyor bunların niyeti yok

dün bitirdim tam olarak ama içimde bi boşluk var sanki acaaba kendimi mi kandırıyorum artık umrumda değil diyerek

Orasını zaman gösterecek benden ayrılan birisi vardı okula gidince farkli ile gidince bende başta üzüldüm ama aynı şehre geri gelince peşimden koştu barıştık sonra yine olmadı en iyisi en başta bitmesi olmuyorsa olmuyordur iyi ki bitmiş.
Aklıma bile gelmiyor.

Orasını zaman gösterecek benden ayrılan birisi vardı okula gidince farkli ile gidince bende başta üzüldüm ama aynı şehre geri gelince peşimden koştu barıştık sonra yine olmadı en iyisi en başta bitmesi olmuyorsa olmuyordur iyi ki bitmiş.
Aklıma bile gelmiyor.
bir daha birini sevememekten ya da terk edilmekten, beni seven birinin zamanla değişip beni sevmemesinden korkmaya başladım sanki en saf duygularımı bi kişide kullanmışım gibi

Aklıma bile gelmiyor.
zaten ilk ayrıldığımızda final haftamdı hiç düşünmedşm onu ve ağlamadım ne zaman sınavlarım bitti zırıl zırıl ağlamaya başladım kendimi kaybettim resmen 2 ay ben her gün ağladım yemekten kesildim 10 kilo verdim çöktüm resmen artık öyle ağlayamıyorum ama içimde bi boşluk bi huzursuzluk var ve korkularım var

Ben muhtemelen hepinizden büyüğüm 38 yaşındayım şu yaşıma kadar 3 ciddi sayılabilecek ilişki yaşadım. Birincisi üni sondaydı. Beni terk etti, terk nedeninin daha sonradan başka bir kadın olduğunu ortak arkadaşlarımızdan öğrenmiştim yani aldatılmışım. Daha sonraki ciddi ilişkim çok seneler sonra 34 yaşında oldu :) O da 4. ayda evlenmek istedi ki ben daha kendisini tanıyamamıştım bile, ve bana Bursa'da yaşamak istediğini evlenirsek oraya taşınmak istediğini söyledi, işim gücüm Ankara'da, benim aşık olma veya evlilik gibi bir düşüncem olmadığı için daha bunları konuşmak için çok erken deyince yine terk edildim. Üçüncü ilişkim Aralık - Ocak gibi olmuştu o da daha ilişkimiz 1 aylık iken benim üstümde aşırı baskı kurmaya ve bana arkadaşlarınla görüşme şununla bununla görüşme gibi şeyler dediği için ben de dik durdum ve bana tavırlarını dediklerini doğru bulmadığı söyledim o da öyle 1 ayın sonunda beni terk etti :) Neyse hanımlar erkekler dişlerini ve sözlerini geçiremedikleri kadınları sevmiyorlar kısacası... Ben 3 kere ilişki diyebileceğimiz şey yaşadım ve üçü de terk etti yani erkekler tarafından terk edilen kadın asıl benim :KK70: Neyse üniversitede aldığım dersten dolayı hayatımı asla erkek odaklı kurmayıp tamamen kendime yatırım yaparak yürüdüm. Bu saatten sonra da evlilik ve çocuk artık düşünmüyorum tabi ki...

merhaba herkese artık sıkıldı çoğu kişi ama yine ben maalesef
1 senedir birlikte olduğum bi sevgilim vardı üniversiteyi farklı şehirlerdr kazandık 4 5 aydır yzak mesafeyiz başlards her şey normaldi en son bi olay oldu ve ayrıldık daha sonra barıştık 2 gün önce ikimizde memleketimize dönmüştük tatil diye o tekrardan okuduğu şehre döndü ve soğuk yapmaya şimdiden başladı
buluştuğumuzda ağladım hissettiklermi beni kırdığı şeyleri söyledim sadece özür dilerim dedi
kafasında kurup bunlara inanıyor benle kendi kafası içinde kavga ediyor böyle olunca da bana yansıtıyo bunu soğuk yapıyo beni bi daha bırakıcak mısın dediğimde kendime güvenmiyorum ya bi daha böyle bi şey yaşanırsa ya beni bi daha kabul etmezsen dedi
barışmadan önce son kez yazmıştım ona bana uzun uzun onun her şeyi olduğumu hayatının merkezi olduğunu ama böylesinin daha iyi olacağını söyledi ve eskisi gibi klnuşmaya devam ettik ama bana düşman olma dedi istediğin zaman yaz konuşalım dedi
her neyse biraz karışık anlattın kusura bakmayın benim ne gece hayatım ne de çevrem var aksine o kafasında kurmasın diye erkek sinekle bile konuşmadım ama o neyi kafasında kurdu buna inandı bilmiyorum
her şeyimdi o benim yani kalbimle beynim çatışıyo ne yapmalıyım bilmiyorum çünkü yanyanayken her şey o kadar güzel ki rüya gibi kendime güvenmiyprum dedi ama ya bi daha giderse diye düşünüyorum artık onun beni sevdiğini her şeyinin ben olduğunu biliyorum elinde olmadan yapıyor ikimizi de üzüyo ama ben her şeye rağmen aşkımıza sahip çıkmak istiyorum nasıl davrsnmam gerek ona karşı bilmiyorum kaybetmek istemiyorum onca şeye rağmen
ayrılmadan önce yanıma ıspartaya gelmişti o zonguldakta okuyo ben ısparta da o kadar güzeldi ki her şey yan yanayken dediğim gibi çok iyiyiz zonguldağa döndükten 1 hafta sonra saçma sapn bi şey yüzünden benden ayrıldı ayrıyken ben arada yazdım dayanamadım o da sıcak bi şekilde yaklaştı bana hep en son işte barışmadsn önce yazdığımda bana cevap olarak benim her şeyimdin kendimi senden soyutlamaya çalışıyomuşum gibi konuşma beni olduğum gibi sevdin hep sana hayranım falan böyle şeyler dedi
tecrübesi olanlar nolur yardım edebilir mi ben onu gerçekten çok seviyorum düzelmek istiyorum
bir de eklemek istiyorum ailem baskıcı ve dışarı her gün çıkamıyorum geç giremiyorum eve bundsn dolayı yorulmuş kendisi böyle de söylemişti ayrılırken bahanelerinden biri buydu ama ailemi zaten 1 senedir biliyo böyleydim nasıl değiştirebilirim
Öncelikle manipüle edılıyorsun bu bir.Adam (?) senı aldatıyor ayak yapıyor bu iki .Hiç kimseyi ama hiç kimseyi ağzınla kul tutsan da degıstıremezsin çünkü karakter yani kişilik değişmez bu da üç. Ayrıca evden çıkamamanı vs bahane etmiş .Ayrıl Engelle saf olma .Eskiden senın gibi düşünüyordum yapma bunu kendine

Öncelikle manipüle edılıyorsun bu bir.Adam (?) senı aldatıyor ayak yapıyor bu iki .Hiç kimseyi ama hiç kimseyi ağzınla kul tutsan da degıstıremezsin çünkü karakter yani kişilik değişmez bu da üç. Ayrıca evden çıkamamanı vs bahane etmiş .Ayrıl Engelle saf olma .Eskiden senın gibi düşünüyordum yapma bunu kendine
3 hafta önce memleketteyken bukuştuk çok güzeldi her şey ama evlermize döndüğümüz an yine soğuk yaptı kendimi kullanılmıl gibi hissettim değersiz hissettim allahından bulsun artık beni durduk yere dün engellemiş bi de anlamadım
buluştuğumuzda ayrırken kafam rahattı sorumluluj hisseymiyordum seni çok seviuorum sevgi yetmiyor gibi şeyler dedi kinlendim aşırı derece de ben yine o an sakin kalıp kurtarmaya çaalıştım ikna etmeye çalıştım onu kendime sinir oluyorum egosunu bu kadar okşadığım için

Ben muhtemelen hepinizden büyüğüm 38 yaşındayım şu yaşıma kadar 3 ciddi sayılabilecek ilişki yaşadım. Birincisi üni sondaydı. Beni terk etti, terk nedeninin daha sonradan başka bir kadın olduğunu ortak arkadaşlarımızdan öğrenmiştim yani aldatılmışım. Daha sonraki ciddi ilişkim çok seneler sonra 34 yaşında oldu :) O da 4. ayda evlenmek istedi ki ben daha kendisini tanıyamamıştım bile, ve bana Bursa'da yaşamak istediğini evlenirsek oraya taşınmak istediğini söyledi, işim gücüm Ankara'da, benim aşık olma veya evlilik gibi bir düşüncem olmadığı için daha bunları konuşmak için çok erken deyince yine terk edildim. Üçüncü ilişkim Aralık - Ocak gibi olmuştu o da daha ilişkimiz 1 aylık iken benim üstümde aşırı baskı kurmaya ve bana arkadaşlarınla görüşme şununla bununla görüşme gibi şeyler dediği için ben de dik durdum ve bana tavırlarını dediklerini doğru bulmadığı söyledim o da öyle 1 ayın sonunda beni terk etti :) Neyse hanımlar erkekler dişlerini ve sözlerini geçiremedikleri kadınları sevmiyorlar kısacası... Ben 3 kere ilişki diyebileceğimiz şey yaşadım ve üçü de terk etti yani erkekler tarafından terk edilen kadın asıl benim :KK70: Neyse üniversitede aldığım dersten dolayı hayatımı asla erkek odaklı kurmayıp tamamen kendime yatırım yaparak yürüdüm. Bu saatten sonra da evlilik ve çocuk artık düşünmüyorum tabi ki...
bana da herkes diyor daha 20 yaşındasın bir sürü insanla tanışırsın seversin ben de istemiyorum çünkü etrafıma bakıyorum özellikle üniversitede çoğu insanın amacı cinsellik ve herkes birbiriyle flört içerisinde adam akılı insan yok karşıma çıkar mı blmiyorum ama benim bile bu yaşta ümidim yok kendimi derslerime verdim hiçbir şey şu an okulumdan ve keyfimden önemli değil bir daha bu yaşlara dönemeyeceğim..

• Beğen
Reactions: ED2
bana da herkes diyor daha 20 yaşındasın bir sürü insanla tanışırsın seversin ben de istemiyorum çünkü etrafıma bakıyorum özellikle üniversitede çoğu insanın amacı cinsellik ve herkes birbiriyle flört içerisinde adam akılı insan yok karşıma çıkar mı blmiyorum ama benim bile bu yaşta ümidim yok kendimi derslerime verdim hiçbir şey şu an okulumdan ve keyfimden önemli değil bir daha bu yaşlara dönemeyeceğim..
Benim 20’lerimde erkekler bir çıt daha düzgündü, şimdi ki 20’ler söylediğiniz gibi özellikle erkekleri en fazla 3. buluşmadan sonra cinsellik istiyorlar. Avukat bir adamla tanışmıştım 2 yıl olmuş mezun olalı sadece uni de 15 öğrenci kızla beraber olduğunu söylemişti gerçekten şok olmuştum. Yani bunu tek başına yapmıyor sonuçta. Bilemiyorum kimseye kötü örnek olmak istemem ama ortam çok yozlaşmış durumda malesef. 30 undan sonra çoluk çocuk çok takık değilsen evlenme isteğiniz zamanla azalacak sonra da hiç kalmayacak zaten.

3 hafta önce memleketteyken bukuştuk çok güzeldi her şey ama evlermize döndüğümüz an yine soğuk yaptı kendimi kullanılmıl gibi hissettim değersiz hissettim allahından bulsun artık beni durduk yere dün engellemiş bi de anlamadım
buluştuğumuzda ayrırken kafam rahattı sorumluluj hisseymiyordum seni çok seviuorum sevgi yetmiyor gibi şeyler dedi kinlendim aşırı derece de ben yine o an sakin kalıp kurtarmaya çaalıştım ikna etmeye çalıştım onu kendime sinir oluyorum egosunu bu kadar okşadığım için
Ah ah eski halim gibisin . Hatanın neresinden dönsen kârdır demişler .Bundan sonra ona en büyük ceza onu unutman ve gelirse affetmemen olacak . İnan öyle bir zorlarına gidiyor ki

Benim 20’lerimde erkekler bir çıt daha düzgündü, şimdi ki 20’ler söylediğiniz gibi özellikle erkekleri en fazla 3. buluşmadan sonra cinsellik istiyorlar. Avukat bir adamla tanışmıştım 2 yıl olmuş mezun olalı sadece uni de 15 öğrenci kızla beraber olduğunu söylemişti gerçekten şok olmuştum. Yani bunu tek başına yapmıyor sonuçta. Bilemiyorum kimseye kötü örnek olmak istemem ama ortam çok yozlaşmış durumda malesef. 30 undan sonra çoluk çocuk çok takık değilsen evlenme isteğiniz zamanla azalacak sonra da hiç kalmayacak zaten.
ben istiyorum ki doğru düzgün bi insan çıksın ksrşıma sevip sevilmek istiyorum dediğiniz gibi hepsi öyle çok sinir bozucu ve soğutuyor beni artık hepsi cinsellik istiyor
karşıma çıkar mı bilmiyorum ve zsten daha 20 yaşındayım evliliği onla düşünmüştüm bir sürü sözler verildi annesiyle bile tanıştırmıştı bende gerçekten hiç bırakmayacak sandım

• Beğen
Reactions: ED2
X