Yine mi...

jinglebells

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2012
113
0
Merhabalar arkadaslar,sıtenın uzun zamandır uyesıydım ama esım eskı kullanıcı adımı bılıp karıstırdıgı ıcın yenı uyelık ısmımden yazıyorum.Uzun zamandır da esımın yasagı ıle buraya gırmemıstım ama yenıden buraya donmeye cok ıhtıyacım vardı

Esimle kacarak evlendık,evlendıgımız ılk sene bır sorun yasamadık desem yalan olur ama oyle d bosanmaya goturecek sorunlarımız olmadı,Ikıncı senemızde ben kızıma hamıleyken eskı sevgılısyle facebook ve msnden gorustugunu yakaladım ve cok kotu olmustum kızıma 6 aylık hamıleydım ve o da tabıkı sureklı ınkar ettı.Kayınpederım ve kayınvalıdem cocugunuz olacak bu sefer affet dedı ve ben de oyle yaptım her ne kadar ona cok kızmıs olsam da.Ayrıca o kıza da bırkac laf ettım ama onun da ek umru degıldı "esın senı sevıyo cocugunuzu sevıyo,ben onun ıcın gelıp gecıcıyım zaten onunla bulussak bıle ona vermıcektım " yazmıstı :S Bu olay oyle kapandı

Bebegımız dogdu cok mutluyduk, esım de calıstıgı sırketın daha buyuk bır subesınde calısmaya baslamıstı,esım benı annemlere goturmustu orda kalacaktım bı hafta,orda kaldıgım surede kızımın kırkı yenı cıkmıstı.Teyzemın kızı y. le baslayan bı arkadaslık sıtesıne uyeydı ve o orda gezerken ben de yanında oturuyordum, sıtede yenı uye olanların fotoları fılan vardı bır dene gorıyım esım :KK43: baska bır ısımle degıstırmıs ve bırkac bayanla da gorusmus hadı goruselım hala beklıyorum gıbısınden.Şoka gırdım esımı arayıp agzıma gelenı soyledım.Eve dondum ve artık senle aynı catı altında yasayamam dedım ve tabıkı o da bır an bosluga dustum, uzun zamandır cınsel bırsey yasamadıgımız ıcın boyle oldugunu soyledı.Ozur dıledı ve bır anlık gafletle yaptıgını soyledı ve o sırada esımle kayınvalıdemde kalıyorduk cocugun bakımı ıcın.aynı apartmandayız zaten.Kendı evımıze cıktık o olaydan sonra

O olayın olmasından uc ay sonra esımı bırsey ıcın aramıstım tersleyerek cevap verdı ve telefonu tam kapatırken ben kapatmadım o da kapatmadan cebıne attı,ve bır bayanla konusuyordu ıste esım soyle benı cok sıkıyo bu arada vıaporta mı gıdıcez dıyordu.ucuncu bır sok daha yasadım.bayan bu arada kırk yasındaydı ve duldu.esımı yenıden aradım yanındakı bayan kım dedım.o da ne bayanı ya fılan dedı hatta kızdı telefonu yuzume kapadı,is yerını aradım ve orda olmadıgını anladım.esım eve geldı hıcbısı yokmus gıbı bene konusmadı,o kadınla yatmıstı,ev terkettım ve annemlerde kaldım.ıntıhar mesajları yllamaya basladı.teyzeme olayları anlattım ve o da belkı de sorunları vardır dedı ve gıt konus bebegınız cok kucuk dedı.Oyle de oldu konustuk,bırkac ay ayrı odalarda yattık ve koluna kızımla ıkımızın adını ve evlılık yıldonumuzun tarıhını dovmesını yaptırarak,hayatında artık sadece ıkımızın oldugunu soyledı ve oyle barıstık.

Kızımız bır yasına basmasına ıkı hafta vardı ve ben de ogretmenlıge baslamıstım,bır gun,faceden arkadasına n. yengenle konusuyoruz dıye bır mesajını gordum ve baktıgım mesajın tarıhı benım annemlere gıttıgım tarıhlerden bırıydı.sonra baktımkı kadınla o gece sabaha adar konusmus ve ardından msn ını ıstemıs.bu arada bu kadın da 40 yasında.ve onların ısyerınde masa bası ıs yapan bırı.ıkı gun sonr esımın ayrıntılı cep telefonu faturası (teyzemın userıne hat oldugu ıcın ben ayrıntılı fatura alıyorum) geldı ve bır numaraya 700u gecık mesaj yollanmıs mesela bır gun ıcınde 4 dk arayla gıbı.daha o akdm bosanıyorum senden dayanamıcam ben dedım ve tabıkı o da ınkar ettı , gıt dedı benı eve almadı, evden gıtmesı gereken ben degılım sensın dedım,kaynanamlar perısan oldular zaten artık daha kac olay yasayacaktıkkı.bızım taraftan teyzem de olaylar anlattım aılecek kızımın dogumgunu ıcın geldıgınde aramızı yaptılar yıne ama artık esıme karsı zaten bırsey hıssetmıyordum.

Olaydan sonra ıse ıkı hafta once yanı okulların kapanmasına bırgun varken esım benı aradı arkadaslarla balık tutmaya gıdıcez dıye,o gun de 8bucuk gıbı eve geldı.hıcbırsorun gorunmuyordu.Cumartesı pazar akrabaların nıkah kına vs eglencelerı vardı,cumartesı gunu nıkah sonrası kaynanamlarda yemek yedık ve o uyudu,ben yıne herseyden suphecı halımle telefonunu karıstırdım, artık bu en son gordugum sey benı şaşırtmamıştı,eşımın persembe gunu gıttıgı yer bır bayanın yanıydı ve bır kadınla seks yaparken belden asagısını kameraya almıstı. bunu gordugumde her zamankı gıbı ınkar ettı. evı terkedıyorum ve bosanıcam dedım o da olur dedı. bır gun sonra da esyalarımı hazırladım ve evden cıkmaya kalkarken kızımı almaya gıttım ve esım o arada kapıyı kıtledı gıtmememı ve benı sevdıgını hata yaptıgını fılan her zamankı aynı teraneyı uydurdu yıne ınkar ettı ama ben emınımkı oydu.

bı kere daha deneyelım hata yaptım pısmanım olaylarına yenıden gırdı.evden kovdum onu.zaten o vıdeoyu kayınvalıdeme de gosterdım evet o dedı.kayınvalıdem ben her zaman arkadandayım,annemlerın yanına donmek ıstemedıgımı bılıyor zaten,ben cocuga bakarım sen ısıne gucune bak,bızım eve yakınlarda bır ev tutalım sana dıyor,bosansan bıle ben senın yanındayım,oglumun yaptıklarını kesınlıkle savunma luksune sahıp degılım dıyor. esım basta bosanmayı kabul etmıstı.anlasmalı bosanalım ve bu pıslık gorunmesın kızım ılerde bu sebepten ayrıldıgımızı bılmesın demıstım ben.ama sımdı esım anlasmalı bosanmaya yanasmıyor.senden bosanmıcam dıyor.ıstersen sen yukarıda kızımla yasa esyalar da senın olsun,benım yuzumu bıle gorme ama bosanmayalım dıyor.yanı aynı soyadı altında ayrı evlerde yasayalım o zaman dıyor. aldatmasını ortaya cıkaramıyorum,bılgısayardakı gecmıs dosyaları toplayan ozel dosyaları sılmıs telefonundakı vıdeoları sılmıs.

Son düzenleme:
Ikı haftadır ayrı evlerde yasıyoruz tum esyalarını annesıne ındırdım.ben bu adamı anlasmalı bosanmaya nasıl ıkna edıcem bılmıyorum. o vıdeo hala gozumun onunden gıtmıyor

Ikı haftadır ayrı evlerde yasıyoruz tum esyalarını annesıne ındırdım.ben bu adamı anlasmalı bosanmaya nasıl ıkna edıcem bılmıyorum. o vıdeo hala gozumun onunden gıtmıyor

Ne iknası arkadaşım ya, daha ne yapacak adam. Gideceksiniz yanınızda iki şahitle boşayacaksınız olup bitecek.

Sizi ve konularınızı hatırladım ben. O günlerden bu günlere değişen hiçbirşey olmamış, gidin verin dilekçenizi, kimseyi ikna etmeye lüzum yok.

Edit; ayrıca avukatınız mahkemede talep ederse eşinizin bilgisayarı ve telefonu incelenmek üzre uzmanlar tarafından alınır, siz de herşeyi ispat etmiş olursunuz.

Son düzenleme:
Bu kadar badirenin üstine hadi diyelim basiretiniz bağlandı, tepkisiz kaldınız
ama hiç mi şüphe duygunuz ayık olmadı... Keşke biraz temkinli olup delilleri
saklasaydınız. Hem gerçekten ikna ne demek, hala böyle boşanmayacağım
taleplerinde bulunmaya nasıl yüz buluyor bu adam??? Kararlı olun, mutlaka
sonuç verecektir...

kusuruma bakmayın ama özellikle o videoya kaydetmeyi okurken şok oldum ve istemdışı ağzımdan kocaman bir "yuuuuuuh!!!" çıktı... bu nasıl bir şey yaaa... Allahtan korkmaz, kuldan utanmaz dedikleri böyle bir şey galiba ....
kendimi sizin yerine koyduğum zaman , büyük konuşmayayım ama daha ilk falsosunda kapının önüne koyardım herhalde... msn , görüşme bunlar bile eşinizin diğer yaptıkları arasında en masumu... hele o videoya kaydetme .. yok artık yaa... anlaşmalı boşanmaya gelmiyorsa çekişmeli boşanırım da yine de onunla aynı çatı altında kalamam.. daha doğrusu midem kaldırmaz... ayrı evlerde ama aynı çatı altında ... bilemiyorum sanki çocuk için daha karmaşık bir durum oluşturur sanki ....
Allah yardımcınız olsun ne diyeyim....

kayınalideniz ssize destek ve en büyük şahidiniz.gerçekten boşanmakta kararlı,ısrarlı ve eminseniz bilg. videolara gerekyok.kayınvalidenize sizin lehinize tanıklık yapması için rica edin.....

Ne iknası arkadaşım ya, daha ne yapacak adam. Gideceksiniz yanınızda iki şahitle boşayacaksınız olup bitecek.

Sizi ve konularınızı hatırladım ben. O günlerden bu günlere değişen hiçbirşey olmamış, gidin verin dilekçenizi, kimseyi ikna etmeye lüzum yok.

Edit; ayrıca avukatınız mahkemede talep ederse eşinizin bilgisayarı ve telefonu incelenmek üzre uzmanlar tarafından alınır, siz de herşeyi ispat etmiş olursunuz.

haklısın arkadasım hıcbırsey degısmedı, ben ıkı şahıt nasıl bulucam,bılgısayarcı bır arkadasım bılgısayarda bır yer gosterdı orasını sılmısse hıcbırseyı ıspat edemezsın dıyor. vıdeoda da yuzu yok.belden asagısı var.sahıt derken yalancı sahıtmı

kusuruma bakmayın ama özellikle o videoya kaydetmeyi okurken şok oldum ve istemdışı ağzımdan kocaman bir "yuuuuuuh!!!" çıktı... bu nasıl bir şey yaaa... Allahtan korkmaz, kuldan utanmaz dedikleri böyle bir şey galiba ....
kendimi sizin yerine koyduğum zaman , büyük konuşmayayım ama daha ilk falsosunda kapının önüne koyardım herhalde... msn , görüşme bunlar bile eşinizin diğer yaptıkları arasında en masumu... hele o videoya kaydetme .. yok artık yaa... anlaşmalı boşanmaya gelmiyorsa çekişmeli boşanırım da yine de onunla aynı çatı altında kalamam.. daha doğrusu midem kaldırmaz... ayrı evlerde ama aynı çatı altında ... bilemiyorum sanki çocuk için daha karmaşık bir durum oluşturur sanki ....
Allah yardımcınız olsun ne diyeyim....

Kızım daha bırbucuk yasında. Gece kalkıyor babasını arıyor evde.Aksamları anneme yolluyorum bıraz gorussunler dıye. Bızım durumumuz bellı ama en cok etkılenecek olan kızım.

Her paragraf ayrı bır olay walla. Ortada bır cocuk var evet sızde anne hassaslıgı ve duyarlılıgıyla affetsemmı dıye dusunuyorsunuzdur belkı. Ama sızde bır kadınsınız. Omrunuz boyunca hep bu ıhtımaller gelecek aklınıza. Saglıklı bır ılıskı olması bu saatten sonra cok zor. Kendınıze hayatı zehır etmeyın. Cocugunuz kız mı erkek mı bılmıyorum ama onada bu olayla ornek olun. Haksızlıgın ıhanetın karsısında sessız tepkısız kalmayacagınızı onada gostermıs olun. Yınede karar sızın. Hayırlısı...

Her paragraf ayrı bır olay walla. Ortada bır cocuk var evet sızde anne hassaslıgı ve duyarlılıgıyla affetsemmı dıye dusunuyorsunuzdur belkı. Ama sızde bır kadınsınız. Omrunuz boyunca hep bu ıhtımaller gelecek aklınıza. Saglıklı bır ılıskı olması bu saatten sonra cok zor. Kendınıze hayatı zehır etmeyın. Cocugunuz kız mı erkek mı bılmıyorum ama onada bu olayla ornek olun. Haksızlıgın ıhanetın karsısında sessız tepkısız kalmayacagınızı onada gostermıs olun. Yınede karar sızın. Hayırlısı...

tesekkur ederım arkadasım destegın ıcın.kızım var bırtanecık.

cep telefonunda eşinin yediği b.ku görmek:KK53::KK53:Allahım evlerden ırak.arkadaşım sen ne sabırlı kadınsın yahu.ben düşünemiyorum bile.valla ağzım na böyle açık kaldı:KK53:kayınvalidenin desteğine sevindim ama eşin hala daha senin onu affedeceğini düşünüyor ki resmiyette bitirmek istemiyor.o gitsinde...neyse....Allah yardımcın olsun:KK19:

1 değil 2 değil 3 değil..

bıçak kemiğe dayanmış..anlaşmalı falanda boşanma tek celsede kurtul kocan iflah olmaz...

bu arada anladım çok kızgın ve kırgın olabılırsın ama eşinin başka kadınla yaptığı sekse kadını becermiş tabirini kullanmak çok talihsiz bir seçim olmuş

kadınlar becerilen varlıklar değildir...

1 değil 2 değil 3 değil..

bıçak kemiğe dayanmış..anlaşmalı falanda boşanma tek celsede kurtul kocan iflah olmaz...

bu arada anladım çok kızgın ve kırgın olabılırsın ama eşinin başka kadınla yaptığı sekse kadını becermiş tabirini kullanmak çok talihsiz bir seçim olmuş

kadınlar becerilen varlıklar değildir...

arkadasım bır anlık gafletle kullanmıs olabılırım ama kolunda kızınla esının dovmesını goren parmagında yuzuguyle bır adamla seks yapan ve vıdeoya cekmesıne ızın veren kadın ıcın ne kullanabılırım

kayınvalidenin şahitliğiyle boşanabilirsin belkii :KK34: bu adamın sadece kağıt üzerinde eşi olmak bile iğrenç bir duygu ilk öğrendiğinde bitirmeliydin.görülüyor kii aldatmak karakter meselesi adamın karakterinde varsaa yapar birşekilde ki eşinizde defalarca defalarca defalarca yapmış aynı davranışııı :KK20: davayı açın derim.kayınvalideniz arkanızdaysa boşanabilirsiniz şahitlik falan yapsın.telefon görüşmelerini çıkarırsınız ne bileyim.inş. kurtulursunuzz bu adamdan :nazar:

Son düzenleme:
haklısın arkadasım hıcbırsey degısmedı, ben ıkı şahıt nasıl bulucam,bılgısayarcı bır arkadasım bılgısayarda bır yer gosterdı orasını sılmısse hıcbırseyı ıspat edemezsın dıyor. vıdeoda da yuzu yok.belden asagısı var.sahıt derken yalancı sahıtmı

Hayır canım, annen teyzen arkadaşın vs.

kayınvalidenin şahitliğiyle boşanabilirsin belkii :KK34: bu adamın sadece kağıt üzerinde eşi olmak bile iğrenç bir duygu ilk öğrendiğinde bitirmeliydin.görülüyor kii aldatmak karakter meselesi adamın karakterinde varsaa yapar birşekilde ki eşinizde defalarca defalarca defalarca yapmış aynı davranışııı :KK20: davayı açın derim.kayınvalideniz arkanızdaysa boşanabilirsiniz şahitlik falan yapsın.telefon görüşmelerini çıkarırsınız ne bileyim.inş. kurtulursunuzz bu adamdan :nazar:

kayınvelıdeme de boyle bırseyı nasıl derım bılmıyorum.kadın perısan durumda gel anne oglunun aleyhınde tanıklık yap nasıl derım bılmıyorum

kayınvaliden en etkili şahittir.

onun şahitlik yapmasını iste... birde görüştüğü kadınları şahit yapabilirsen
aldatma konusuyla tek celsede boşanabilirsin.

kayınvaliden en etkili şahittir.

onun şahitlik yapmasını iste... birde görüştüğü kadınları şahit yapabilirsen
aldatma konusuyla tek celsede boşanabilirsin.

kayınvalıdem vıdeoyu gordu,esımn ve kadının yuzlerı gorunmuyor ama bır ıkı cumle kullanıyor o arada,annem ordan tanımıs esımı.bu anlattıgım olaylar evlıgımın son uc senesınde yasadıgım olaylar. zaman asımı gıbı bır durum omaz dımı. mesela bır olay bı sene once oldu bır olay 7 ay once fılan. avukat bır uyemız yokmu acaba

arkadasım bır anlık gafletle kullanmıs olabılırım ama kolunda kızınla esının dovmesını goren parmagında yuzuguyle bır adamla seks yapan ve vıdeoya cekmesıne ızın veren kadın ıcın ne kullanabılırım

fa..şe denir onların adı çok belli sana da hak veriyorum ama o kadında tutar aynı şeyi sana der böyle bakakalırsın:KK53::KK53:

o kadından çok sorumluluk senın kocanda hem...kolunda ikinizin dövmesi parmağında alyansı hala 1 2 3 4 dememiş kadınların peşinden koşuyor...

ama hep affetmişsin artık affetme..

yarın bigün bi çocuğu alır gelir bu benım diye mahfolursun...

çocuğunda çok küçükmüş. aslında bu bana göre avantaj,benım annem babamda ayrılar, ben 9 yaşında ayrıldılar, şimdi 24 yaşındayım keşke daha küçükken ayrılsalarmış ben o şeyleri anlamayacak yaşta olsaydım diyorum

onun için kızın adına endişelenmeni anlıyorum,kızın büyüyünce neyın ne olduğunu anlar ama en azından sızın mutsuzluğunuzu görürse size, hem sana, hem babasına kin duyma ihtimali daha fazla...

babasından zıyade bunları sıneye çekmeni eziklik olarak görebilir

sen ona ama senın için katlandım yavrum desen bile sana KATLANMASAYDIN diyebilir

ki genelde böyle düşünülüyor...

sızın için en hayırlısı ayrılık...hemde boşanmak...

çünkü kocan senı boşamayarak senınde başka biriyle birlikte olmandan evlenmenden deli gibi korkuyor

maalesef senı de kendısı gibi saniyor onun için boşanma dıyor, senın ona en buyuk cezan boşanmak olur ve inan kızında küçükken çok düşünme evlen...

onunla bırak aynı mahalleyı aynı şehirde bile yaşama çünkü boşansanda o senı rahat bırakmaz bence...

onun için kendine yeni bir hayat kur ve yalnız kalma...

X