Yks için çalışma ekibi

idilkaya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
167
312
Merhaba
Bir komşu kızına alacağım uzaktan eğitim ile bende bu yıl yks ye tekrar girme hevesi içine giriştim.yas 37 maksat yks için biraz ön çalışma yapabilmek bu süreçte birbirimize az da olsa katkı asunabilecekler varsa yorumlarda buluşalım çalışma programı yapalım. Not bir çocuk annesi çalışan biriyim kitap okurum yks de bu yıl ea da 170 bininci oldum hedef 98 bininci olabilmek bir kezde çalışıp girme derdindeyim . Sizce neye nerden başlamalı tek avantajim eski sayısalcilardanim ve ilginç bir şekilde tarih coğrafya sevenlerdenim...
Hedef hukuk psikoloji olabilir . Herkese başarılar

Yks sınavına hazırlık calisiyorsunz sanırım bende yks çalışıyorum 25 yaşındym 2 kızım var
Henüz başlamadım ama evet bu yıl öyle biraz da olsa çalışacağım inşallah.benimde bir çocuk var işe gidip gelirim arta kalan zamanlarda az az çalışabilirim birkaç çalışma ekibi arkdsi bulsak çok daha verimli hale gelebilir. Size de maşallah daha çok gencsiniz maşallah ne güzel Allah bağışlasın prensesleri izi.

Eylül ayına girdik herhangi bir çalışmaya başlamadım sipariş verdiğim kitaplar da gelmedi henüz.bu hafta bir çalışma.programi yapıp bismillah diyeceğim

14.eylul itibariyle interaktif bir kursa dahil oldum bugün geçmiş derslerden bir matematik 1 geometri dersini izledim.hergun 5 ders izleyerek yetişmek hedefim hadi bismillah diyorum

Helal bence o şartlara 170 bin olmak.bende sayısaldan hukuk kazanıp okudum ama tavsiye etmem.

Ben de uzunnn bir aradan sonra bu sene sınava girmek istiyorum nasil olur bilmiyorum kızım bu sene 1.sinifa başladı sözelim iyidir Türkçe Tarih Coğrafya kolay cevaplarım biraz da matematik sorusu çözsem yeter bi hedefim yok sadece kendime bir şeyler katmak için okumak istiyorum.

Lise mezunuyum Teknik Lise okuduğum için öğretmenlerimiz o zamanlar 2 yıl okumamızı tavsiye etmemişlerdi yıl 2007 idi ama içimde ukte kaldı 2 yıl da olsa okumak istiyorum size dahil olmak isterim.

Helal bence o şartlara 170 bin olmak.bende sayısaldan hukuk kazanıp okudum ama tavsiye etmem.
Aaa neden bende terkim ama geçen yılki afla hukuga döndüm güya senato karar almismis burslu girdiğim hukuk için para istediler çünkü ikinci üniversite olacağı için.o yüzden bu sefer tyt ile bir deneyeyim dedim.

Ben de uzunnn bir aradan sonra bu sene sınava girmek istiyorum nasil olur bilmiyorum kızım bu sene 1.sinifa başladı sözelim iyidir Türkçe Tarih Coğrafya kolay cevaplarım biraz da matematik sorusu çözsem yeter bi hedefim yok sadece kendime bir şeyler katmak için okumak istiyorum.
Hoşgeldiniz. Evet bende sayisalciyim ama coğrafya tarihe bir ilgim var.felsefe ve din hariç yapabilirim gibi ama yinede çalışmalı .hiç çalışmadan 354 alabildiysem belki çalışınca 400 u görebilirim dedim ama ne mümkün calisabilmek

Hoşgeldiniz. Evet bende sayisalciyim ama coğrafya tarihe bir ilgim var.felsefe ve din hariç yapabilirim gibi ama yinede çalışmalı .hiç çalışmadan 354 alabildiysem belki çalışınca 400 u görebilirim dedim ama ne mümkün calisabilmek
Hoşbuldum benim pek sayısalım yok üslü sayılar rasyonel sayılar karekök tarzı soruları çözüp gerisine pek bakmıyorum Türkçe tarih coğrafyam iyidir bir iki de felsefe din olsa nasıl olur bilmiyorum iki tur oluyor değil mi sınav bir ara öyleydi

Yinede morelimizi bozmadan başladım yukarıda dediğim hergun 5 ders dinlemek yalan oldu maksimum 2 ders dinleyebildim şuana dek ama 5.gunumdeyim akşam gece yani girip buraya kendime.not bildirisi vereceğim.

Şuan için çalıştığım konular matematik çarpanlarına ayırma ve tekcift temel kavramlar

Tyt fizik bilim insan konuları

Azcik geometri çözdüm geometride doğruda acılar 4 test çözüldü

Tyt Türkçe sözcükte anlamı sözde dinlemesi bitti soru çözeceğim ama kitabımda yok .bir kaç PDF bulabilsem çıktı alacağım

Tyt coğrafya ilk konu adını bilmediğim temel giriş dinlenildi okadar

Hoşbuldum benim pek sayısalım yok üslü sayılar rasyonel sayılar karekök tarzı soruları çözüp gerisine pek bakmıyorum Türkçe tarih coğrafyam iyidir bir iki de felsefe din olsa nasıl olur bilmiyorum iki tur oluyor değil mi sınav bir ara öyleydi
Aynen yks 2 tur. İlk oturum.tyt her dersden sorular oluyor ikincisi ayt alana göreleri cozuyorsunuz

Aynen yks 2 tur. İlk oturum.tyt her dersden sorular oluyor ikincisi ayt alana göreleri cozuyorsunuz
İkincisi oldukça zor oluyor sanırım büyük bir hazırlanma gerektiriyor benim için çok zor bu sene kızım 1.sınıfa başladı sınavın detayını da bilmiyorum tyt den herhangi bir bölüme kayıt olabiliyor muyuz illa ki ayt ye de girmemiz gerekiyor mu

Selam bende hem yks hemde kpps ye çalışmak istiyorum bilgilerim temelde kaldı .
Türkçe sosyal iyiydi bu sene ama matematik fen berbat

İkincisi oldukça zor oluyor sanırım büyük bir hazırlanma gerektiriyor benim için çok zor bu sene kızım 1.sınıfa başladı sınavın detayını da bilmiyorum tyt den herhangi bir bölüme kayıt olabiliyor muyuz illa ki ayt ye de girmemiz gerekiyor mu
Ben sadece tyt ye girdim Niloya ama bu sene puanlar aşırı yüksekti açıköğretim de bile. Sadece tyt ile 2 yıllık bölüm secilebilir

Ayt de yine Türkçe matematik sozEller var yapınca 4 yıllık fakülte şansınız artar ama tyt ilede olan bölümler var tabiki.

Ben sadece tyt ye girdim Niloya ama bu sene puanlar aşırı yüksekti açıköğretim de bile. Sadece tyt ile 2 yıllık bölüm secilebilir
Selam bende hem yks hemde kpps ye çalışmak istiyorum bilgilerim temelde kaldı .
Türkçe sosyal iyiydi bu sene ama matematik fen berbat
Aslm hoşgeldiniz. Sizede başarılar çalışma maratonunda istikrarlı olabilmek adına birazDa kendime başlangıç son olabilmesi adına bende burayı açtım.ve tabiki kaynak onerebilecekler motive edici arkadaşlarda olursa harikaa.😍💐💐💐🤩

X