Yks için çalışma ekibi

Ayt de yine Türkçe matematik sozEller var yapınca 4 yıllık fakülte şansınız artar ama tyt ilçede olan bölümler var tabiki.
4 yıllık için ciddi hazırlanmak gerek o sınavın sorularını az buçuk biliyorum bakmıştım daha önce bu sene pek mümkün değil 2 yıl olsa yeterli şuan

4 yıllık için ciddi hazırlanmak gerek o sınavın sorularını az buçuk biliyorum bakmıştım daha önce bu sene pek mümkün değil 2 yıl olsa yeterli şuan
Belki çok ciddi hazırlanamam ama bir kaç bir konu okuyup dinleyip gireceğim benimde 3 e giden bir oğlum ve beni evde bekleyen işlerim var zaten çalışıyorum

Haftalık yaptıklarımı yazayım.ise gidip gelmeye.cocuk bakmaca yıkama.paklamaca açılan okullarla bol bol hamur işi yapmaca.. biten konularım
Doğruda acılar, ayt matematikden de polinomlar soruları çözülecek.

Tyt coğrafya 1.unite doğa ve insan
Tyt tarih tarih bilimi ve ilk çağ
Türkçede sozcukde anlam ... hepsinden soru cozMeliyim ama neye nerden başlamalı bilmiyorum

İyi akşamlar. Ben de kpss ye hazırlanıyorum ayrıca kpss bilgilerimle de tyt ayt sınavlarına giriyorum. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım sınava hazırlanmak isteyenlere ya da sınavla ilgili bilgi almak isteyenlere.

Merhaba hoşgeldiniz U umudetmek çok seviniriz..

Tyt coğrafya ve ayt matematik çalıştım bu süreçte polinomlara bitirdim diğer derslerinde ilk kısımları biyoloji din ve felsefe hariç bitirmiş oldum

Çok iyi düzenli bir şekilde konuları bitirip sorularını çözerseniz zaten sistemli bir şekilde ilerlemiş olursunuz. Tyt de en önemlisi Türkçe ve matematik. Hatta bu ikisinden birini çok iyi yapmanız ve diğerlerini de orta seviyede netlerle yaparsanız puan yüksek gelecektir. 4 yıllık bir bölüm istiyorsanız ayt de önemli

Şuana dek evden işten biraz video vs ile çalışarak ki elimde bir kaynak da mantıklı şekilde yok kah çıktı alıyorum kah birilerinden kalmış soru bankasına bakıyorum o şekilde tyt382 yaptım sonraki denemede 349 a düşürdüm bakalım. Hedef 395 tyt ve 375 ayt yapabilmek ama zor.zor imkansız olmasın yeter sadece zaman alir...🤗 Gruplarda da pek aktif değilim. Çocuğun işleri hastanesi ödevleriyemek çamaşır bulaşık ütü derken bir gece sabah oluyor döngü devam ediyor .biraz bunalım modundayim azcikda gribal enfeksiyile calismama ruhundayim bakalım ne olacak

Sağlık sorunları sebebiyle çok verimsiz bir aralık ayı geçirdim.maaalesef acaip ağrılı bir şekilde 2024 e de girdim.aonra çocuğun hastane işleri derken amelyat olacak eş hepsi üst üste geldi. Ama bakalım.hedef sömestr de toparlamak nasipse.

Merhaba arkadaşlar
Yeni emekli oldum, hayalim hep üniversite okumakti. Bu sene YKS'ye başvuracağım. Ama nasıl çalışabilirim, nasıl bir yol izleyebilirim, kaynak olarak ne alabilirim, beni yönlendirebilirsiniz sevinirim. O kadar uzun zaman oldu ki yeni sistem hakkında hiç fikrim yok. Bana destek olursanız çok mutlu olacağım, teşekkürler 🌺

Sınava çok çok az süre kaldı.yigun bir çalışma yapamadım.ama.olsun matematikde fena degill durum peyder peyde ayt edebiyat çalışmaya çalışıyorum.bakalim

Merhaba arkadaşlar
Yeni emekli oldum, hayalim hep üniversite okumakti. Bu sene YKS'ye başvuracağım. Ama nasıl çalışabilirim, nasıl bir yol izleyebilirim, kaynak olarak ne alabilirim, beni yönlendirebilirsiniz sevinirim. O kadar uzun zaman oldu ki yeni sistem hakkında hiç fikrim yok. Bana destek olursanız çok mutlu olacağım, teşekkürler 🌺
Kusura bakmayın yeni girdiğim için baya baya gecikmeli cevap veriyorum. Genellikle YouTube dan bellirli hocaların sayfalariyla aktif bir şekilde evden dershane moduyla ilerledim. Ayrıca ben hep telegramdan basit pdfleri çıkarttım.evde yazıcının olması yeterli oldu.ama tabiki hedef nedir ona göredir dehisir istenilen durum

X