Saç Bakım Ürünleri Ylan ya kullanan var m

bende kullanıyorum saçlarım yazın çok dökülmüştü.kesinlikle tavsiye ederim dökülen saçlarımın yerlerine saçlar çıkıyor.Dökülmeside durdu saçımın:)

Kısslar ben bi ara kullanmıştım, sorunum kırıklardı, iyi gelmedi ama umarım dökülme sorunu olanlara iyi gelir. Bi de iyice yıkamak lazım çünkü kimyon gibi bi kokusu var ve normal şekilde şampuan yapınca kokusu bennim saçımdan çıkmıyordu. Türkiye'ye girişinin yasaklanacağını ne bileyim, kullanamayacağım deyip atmıştımnaniknanik

Forumda kaş uzatma ile ilgili yazıları da okudum da yani ha saç ha kaş aynı mantıkla onda da işe yarıyormuş haberiniz olsun, ben de bulabilirsem alcam bu sefer kaşımasengözlerimebaksanab

Ben zamanında cok kullandım bı tanesı sacıma yetmıyordu zeytın yag ıle karıstırıyordum haftada ıkı tane alıyordum pahalıya gelıyordu bıraktım bende zaten oyle aman aman bı etkısı de olmadı saf zeytın yag daha etkılı bı kılo alıyorum o bana ıkı ay yetıyor

yılan yağını bizim kel bi arkadaş kullandı 1 ay kadar ve saçlar çıkmaya başladı şok olduk.sonra işleri yoğunlaştı 2 günde 1 yapıyordu uğraşamadı zaten erkekler hangi konda istikrerlı davranırlarki:)

Merhabalar,

mum, senin saclarin yagli mi, kuru mu? Nasil kullandin sen cnm?

P.s. Arkadashlar turkce yazim iyi degil,kusura bakmayin :)

X