Saç Kesim Şekilleri Yogun dalgali saclarim icin

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Nazogelindim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2020
41
24
44
Merhaba arkadaslar. baslikta da belirttigim gibi saclarim yogun dalgali. Ve ben dalgalarin güzel görünmesi icin yillardir dogru düzgün bir ürün bulamadim. Evde o kadar cok sac sekillendirici yag krem vs var ki.Ama hicbiri istedigim sonucu vermiyor. Ben saclarimin dalgasini ortaya cikaracak ama ürünü kullaninca saclarim sertlesmeyecek birsey istiyorum. Tamamen dogal bir görüntü ama kuru ve kabarik bir kafa da degil.

Cok mu sey istiyorum :-)

Dedim belki birileri yardimci olur kimbilir.

Sampuan ve sac kremi de onemli. Bence sacinizi dusta tarayin, havluyla 10 dk kadar bekletin ve kendi halinde kurumasini bekleyin. Kurutma makinesi sacin seklini bozuyor ve kabartiyor.

Saçını tararken dalgalarını çok acmamaya çalış. Ben kuruturken saçlarımi one alıp havluyla hirpalamadan yukarı doğru suyunu alıp bırakıyordum bu da dalganin bozulmaması için ama fonle aşağı doğru kuruttugumda dalgası gidiyor kendi halinde kuruduğunda şekli bozulmuyor. Banyo sonrası kremi sürüp saçını örüp yatsan sabah da güzel bir dalga olur diye düşünüyorum.

Saçını tararken dalgalarını çok acmamaya çalış. Ben kuruturken saçlarımi one alıp havluyla hirpalamadan yukarı doğru suyunu alıp bırakıyordum bu da dalganin bozulmaması için ama fonle aşağı doğru kuruttugumda dalgası gidiyor kendi halinde kuruduğunda şekli bozulmuyor. Banyo sonrası kremi sürüp saçını örüp yatsan sabah da güzel bir dalga olur diye düşünüyorum.
Evet ben de duş sonrası hırpalamadan yukarı doğru bukleleri hafif sıkıştırarak kuruluyorum. Örterek yatmayı denedim olmadı. Sanırım beyazlarımdan dolayı sık sık boyadığım için yıprandılar, o yüzden şekil almıyor 😞

Evet ben de duş sonrası hırpalamadan yukarı doğru bukleleri hafif sıkıştırarak kuruluyorum. Örterek yatmayı denedim olmadı. Sanırım beyazlarımdan dolayı sık sık boyadığım için yıprandılar, o yüzden şekil almıyor 😞
Nemlendirmen gerek hindistan cevizi yağı iyi geliyor bana birde duzlestiricilerde bozuyor dalgasını

X