Yoğun mide bulantısı..

Nevisahsinamunhasirr

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2022
693
873
Hanımlar merhaba, 26 Mart'ta erken gebelik testi yaptım negatif ve 27 Mart'ta regl oldum. Reglim daha öncekilere göre farklı gibiydi. İlk gün yoğun kanamam oldu ama 2. Ve 3. Gün pembe bir iki damla akıntım oldu sadece. Normalde 5 gün sürer ve yoğun kanamam olur.

Şimdi de 3-4 gündür şiddetli mide bulantım var özellikle sabah kalktığımda ve gece yatarken.. hiç bu kadar şiddetli mide bulantısı yaşamadım şimdiye kadar. Afedersiniz istifra edecek kadar çok bulanıyor midem. Bu gebelik belirtisi vs olabilir mi hiç ihtimal vermiyorum ama aklımı kurcalıyor.

Yani geç döllenme yaşamış olabilirsiniz testte o yüzden çıkmamış olabilir. Bu arada erken gebelik testlerinde hatalı sonuç olabiliyormuş. Bence kaset testle deneyin ama tabii daha hızlı ve kesin sonuç için kan testi verebilirsiniz. Kan ve idrar testine rağmen negatif çıkarsa psikolojik ya da üşütme yaşamış olabilirsiniz.

Benim mide bulantılarım 5.haftada başlamıştı. Ama bulantıdan daha çok gözümün gördüğü her şeyden tiksinme diye tanımlayabilirim, ağzıma koyduğum herrr şey ağzımda büyüyordu. Normal bulantıdan epey farklı hissettirmişti yani. Yakın zamanda tiksindiğiniz bir yiyecek var mı, aklınıza gelince bile bulantınızı arttıran mesela.

Benim mide bulantılarım 5.haftada başlamıştı. Ama bulantıdan daha çok gözümün gördüğü her şeyden tiksinme diye tanımlayabilirim, ağzıma koyduğum herrr şey ağzımda büyüyordu. Normal bulantıdan epey farklı hissettirmişti yani. Yakın zamanda tiksindiğiniz bir yiyecek var mı, aklınıza gelince bile bulantınızı arttıran mesela.
Tiksindiğim bir yiyecek yok. Aklıma bişey geldiğinde midem bulanmıyor da gece uyutmayacak kadar yoğun midem bulanıyor 🤦🤦🤦 sabah ve gün içinde de ara ara mide bulantısı hissediyorum.

Tiksindiğim bir yiyecek yok. Aklıma bişey geldiğinde midem bulanmıyor da gece uyutmayacak kadar yoğun midem bulanıyor 🤦🤦🤦 sabah ve gün içinde de ara ara mide bulantısı hissediyorum.
Belki çok başındasınızdır ya böyle konularda ben negatif konuşmayı sevmem o yüzden hep iyi ihtimallerden bahsederim. Regl döngümüzü hamilelik dışında bazen stres bile etkiliyor. Siz belirtileriniz kaybolmazsa ve özellikle artarsa tekrar bir kaset test yapın isterseniz. Ya da direkt kan testi verip tüm ihtimalleri netleştirin. Burdan konuşmak bize çok kolay, umarım gönlünüze göre sonuç alırsınız. ❤️

Belki çok başındasınızdır ya böyle konularda ben negatif konuşmayı sevmem o yüzden hep iyi ihtimallerden bahsederim. Regl döngümüzü hamilelik dışında bazen stres bile etkiliyor. Siz belirtileriniz kaybolmazsa ve özellikle artarsa tekrar bir kaset test yapın isterseniz. Ya da direkt kan testi verip tüm ihtimalleri netleştirin. Burdan konuşmak bize çok kolay, umarım gönlünüze göre sonuç alırsınız. ❤️
Umarım 🙏🙏 çok teşekkürler 💓

X