Yol gösterenim yok. Yardımcı olur musunuz lütfen?😔

Nwramou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2018
105
30
30
Yumurta tembelligi yaşayanlar olup nasıl hamile kaldıklarını paylaşabilir mi?
Artık psikolojim iyice bozulacak diye korkuyorum. Lütfen bir şey söyleyin. Bir tedavi ilaç ne kullandınız. Geçen ay cyclo kullandım bu ay progestan reglme 7 - 8 gün var yumurtlamanin 2 3 gün öncesini değerlendirdik ama o zamanı çok değerlendiremedik. Eşim rahatsızlandı.
Lütfen bir yol gösterin. Çok problemim sorunum var. Birde bu eklenince iyice daralıyorum. Kendimi artık kadın olarak bile hissedemiyorum.
Ne ise yarıyorum ki diye düşünüyorum.. Destekçim vs yok konuşabileceğim kimsem yok.
Artık birileri yol göstersin. Doktorumda bir işe yaramadı. Açıklama yapmaz. Soru sorsan cevap alamazsın yok bisey az tembellik olmuş der yollar. Yeni doktor araştırmadayim.
Kasık ve bacak ağrım oluyor ara sıra. Ağız kuruluğu iştah problemi. Halsizlik ruh degisimi vs oluyor ama umitlendirmiyorum kendimi..
Uzun olduğuysa helal edin hakkinizi ama ihtiyacım var tavsiyelere yönlendirmelere şu kalbime su serpilmesine

Niye bu kadar darliyorsun kendini nasibinde varsa olur sadece zamanı farklı olur doktorundan memnun değilsen değistir benimde 7 sene olmadı çok tedavi denedik çok doktor gezdik sebebi bile bilinmedi ama birşeyi çok isyiyorsan istikrarlı olup allahada guvenecen 7 sene üstüne tüp bebekle anne oldum sende hemen depresyona girme ha bu arada evlatsiz olmak eksik anlamına

Niye bu kadar darliyorsun kendini nasibinde varsa olur sadece zamanı farklı olur doktorundan memnun değilsen değistir benimde 7 sene olmadı çok tedavi denedik çok doktor gezdik sebebi bile bilinmedi ama birşeyi çok isyiyorsan istikrarlı olup allahada guvenecen 7 sene üstüne tüp bebekle anne oldum sende hemen depresyona girme ha bu arada evlatsiz olmak eksik anlamına
Niye mi bu kadar darlıyorum kendimi?
5 senedir benim çocuğum olmuyor. Kısır muamelesi imalari görüyorum. Milletin acıyarak baktığı hatta artık çocuk düşünüyormusun diye sormaya korktukları bir insan oldum. Her kadın gibi bende anne olmak istiyorum. Sizin 7 sene olmadığında ki psikolojinizi siz hatırlıyor musunuz? Rahat olduğunuzu düşünmüyorum. Öyle olsa tüp bebek vs carelerine basvurmazdiniz. Ben bu tarz bir yorum beklemedim. Benim kendimi darlamam sizi sıkıyorsa okuyun geçin yorum yapmayın.
Benim kendi mi darlamam ruh halimin sıkıntısı bu olay değil sadece ayrıca. Ama benim kendimi yetersiz hissettigim nokta da bile sende hemen depresyona girme diye bir cümle kullanamazsınız. Bir evladınız olmuş Allah bağışlasın hatta Allah uzun ömür versin. Başka da aratmasın anladınız umarım.

Merhaba, hiç yumurta geliştirici ilaçlardan kullandınız mı? Rahim filmi (hsg).çektirip tüplerinize baktırdınız mı? Doktoronuz sadece yumurta tembelliğinden mi bahsetti?

Merhaba, hiç yumurta geliştirici ilaçlardan kullandınız mı? Rahim filmi (hsg).çektirip tüplerinize baktırdınız mı? Doktoronuz sadece yumurta tembelliğinden mi bahsetti?
Rahım filmi çekilmedim. Valla en son gittim ultrasonda yatirdir 2 dk bile sürmedi balti kaldırdı. Cyclo diye bir ilaç verdi. Kullandım ama ömrümü yedi o ilac çok ağır yan etkileri yaşadım. Bitirdim daha gel git şunu yap bile demedi. Saçma sapan bir ilgisizlik iğrenç bir tutum sinirlendim çok zaten. O yüzden yeni doktor araştırıyorum. Bana bazen gidiyorum yumurtaların iyi dedi bazen tembellik var biraz sağ tarafta dedi ama hep aynı düzeyde git gel git gel başka bisey yapmadı. Bende kendime başka yöntemler arıyorum. Ne yapabilirim diye. Bilmiyorum da kime sorsam bisey diyemiyor. Doktor soruyorum bilmiyorlar . Kalakaldım öyle napicam diye..

Anladım canım, bu ay inşallah ilaç işe yarar ve hamile kalırsın, olmazsa doktorunu değişter evet , rahim filmini düşün derim.

Anladım canım, bu ay inşallah ilaç işe yarar ve hamile kalırsın, olmazsa doktorunu değişter evet , rahim filmini düşün derim.
Çok teşekkür ederim. Mutlaka hafızaya attım bunu aklımda:) Allah razı olsun inşallah rabbim hiç bir kadına bu hasreti yaşatmasın 🤲🏻

X