Yol yakınken evlenmekten vaz mı geçmeliyim? Lütfen benimle fikrinizi paylaşın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dlan0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
10
3
23
Sevgilimin ailesi ile ailem tanıştı ve yakında nişan planları yapılıyor. Ancak sevgilimle sürekli aynı konudan dolayı kavga ediyoruz. Kavga sebebi de kendisinin internetten cinsel içerikli videoları indirip izleme alışkanlığının olması. Bu alışkanlığının beni rahatsız ettiğini, kendimi yetersiz ve çirkin hissetmeme sebep olduğunu ve oldukça üzdüğünü söylediğimde beni anladığını ve bir daha yapmayacağını söylüyor ancak yine telefonunda kazara bu içerikleri görüyorum. Bu durum en az bir iki ayda bir tekrar ediyor , sürekli söz verip tutmuyor yani. Üstüne eğer aktif bir cinsel hayatımız olsaydı böyle yapmazdım diyerek kendini savunmaya çalışıyor ama böyle bir hayatımızın olmamasını da kendisi istemişti. Öylesine baktığını onun için önemi olmadığını söylüyor ama bu davranışının beni çok kötü hissettirdiğini biliyor. Madem beni çok seviyor benim için ölüp bitiyor, benim için önem vermediği öylesine yaptığı bir şeyi bırakmak bu kadar zor olur mu? Evlendikten sonra da aynı bahanelerle senle x tarzında bir şey yapmıyoruz o yüzden başkasıyla yaptım savunmasıyla beni aldatır mı, ya da gizli gizli izlemesi arkamdan işler çevirebilecek biri olduğunu gösterir mi, bu kişiye güvenmeli miyim? Yoksa yol yakınken vaz mı geçmeliyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X