Selülit Yosun Sabunu

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
bende 2 haftadır kabak lifi kullanmaya başladım sanırım fayda ediyor düzleşmeye başladığını görüyorum ben defne sabunu ile birlikte kullanıyorum inanılmaz yumuşak yapıyor pürüzsüzleştiriyor maliyetide çok az sabunu 5tl ye aldım lifide 3,5 inş. dahada faydasını görürüm bakalım

kızlar ben şimdi hamileyim bu sabunu kullansam cildim kurur mu zaten çatlak olmasın diye yağlanıyorum :KK1: bilgisi olan arkadaş varsa cvp verebilir mi tşk şimdiden

kızlar ben şimdi hamileyim bu sabunu kullansam cildim kurur mu zaten çatlak olmasın diye yağlanıyorum :KK1: bilgisi olan arkadaş varsa cvp verebilir mi tşk şimdiden

Ben 1 kalıp kullandım benim cildimi yosun sabunu kurutmamıştı canım ama banyodan sonra bebek yağıda sürüyodum :) Bitirdim sabunu bi kalıp daha alıcam

bende bebek yağı kullanıyorum da ne bileyim sanki kurudu gibi vücudum.. tşk cvp için...

bende bebek yağı kullanıyorum da ne bileyim sanki kurudu gibi vücudum.. tşk cvp için...

Ben de bebek yağından memnun değilim kurudu çünkü cildim benim de ama yosun sabunundan kaynaklanmıyo sabunum bittiğinde de aynı şey oldu çünkü. Bitmesi için kullanıyorum zaten dibinde bişey kaldı başka bi vücut yağı var aklımda bi de onu deniycem rica ederim canım..

ben de kaak lifi ile yosun sabununu kullanıyorum gerçekten süper iyi ki almışım bana aktar dedi al diye haberim olmadan aldım sonra baktım ki herkes çok memnun benim gibi

kızlar bende yosun sabunu kullanıyorum 1 ay oldu sonuç inanılmaz hepsi gitti diyemem ama baya azalma var hiç ianmayarak başladım aslında 2 gunde bir bacaklarımı yosun sabunuyla yıkıyorum bastırarak veya kızartarak degıl gayet normal yıkıyorum hafıf dairesel hareketlerle bakalım artık inanıyorum hepsınden kurtulacam en azından gözle görulmeyecekler :içelim: ayrıca 4.50 ytl ye aldım sabunu aktardan. sabunun resmı aşagıda kızlar kokusuda agır degıl gayet hoş

CANIM BEN BU RESMİ GÖRÜNTÜLEYEMEDİM VE SIRF BU YÜZDEN ÜYE OLDUM SANA BUNU SORABİLMEK İÇİN :) NE ZAMANDIR ARAŞTIRIYORUM. KARAR VERMEDİM YOSUN SABUNU HANGİ MARKA EN İYİ? HANGİ MARKA SENİN SABUNUN ADINI YAZAR MISIN CANIM SAOL

KIZLAR NE OLUR DENEDİĞİNİZ KULLANIP DA ÇOK MEMNUN KALDIĞINIZ YOSUN SABUNU MARKASI VERİN BANA, ACİL ALMAM LAZIM :cry:

evet bazı kremler fazla işe yaramyo malesef ,bitkisel ürünler daha çekici geliyor bana bende yosun sabunu ve kabak lifi kullanıyorum harika arkasındanda vücut sıkılaştırıcı yağlarinm var onları sürüyorum masaj yaparak 34 yaşındayım 2 çocık annesiyim ama gören 25 falan sanıyo ...biraz zaman ve sabır sonuç güzel..

hangi marka kullandın canım yosun sabunu ve merak ettim vücut sıkılaştıran yağı hazır mı aldın sen mi evde hazırladın??? markası ne?

Kızlar ben kolajen yapan besinleri araştırirken rastladim yosun sabununa dün Eminönunden aldım yüzümü yikadim iki kez yikama ile cildim yanaklarım 5 yıl onceki haline döndü fiyatı da cok uygun resmen gençlik iksiri duzenli kullanacagim bakalım :)

X