Yumurta çatlatma iğnesi ve sonrası

Merhaba bende 27sinde iğne oldum bugün 30u ve benimde aynı şekilde ağrılarım var neden oluyor acaba sizin sonuç nasıl çıktı acaba?
Öncelikle hayırlı olsun güzel sonuçlar alırsınız inşallah.
Benim ağrım çok şiddetli geçti bir gün boyunca ama sonraki günler normal batmalar vardı iğneden mi progesterondan miydi bilmiyorum ama bol bol ayaklarınızi sıcak tutun çok iyi geliyor ve yarin regl günüm birkaç gün önce test yaptım negatifti ve hiç belirtim de yok sadece göğüsler çok şişmiş çok ağrıyor ve regl olacağım sanırım bugün yarın ve maalesef tutmadi benim yani henüz regl olmadım ama öyle hissediyorum 😔

AA dgÖncelikle hayırlı olsun güzel sonuçlar alırsınız inşallah.
Benim ağrım çok şiddetli geçti bir gün boyunca ama sonraki günler normal batmalar vardı iğneden mi progesterondan miydi bilmiyorum ama bol bol ayaklarınızi sıcak tutun çok iyi geliyor ve yarin regl günüm birkaç gün önce test yaptım negatifti ve hiç belirtim de yok sadece göğüsler çok şişmiş çok ağrıyor ve regl olacağım sanırım bugün yarın ve maalesef tutmadi benim yani henüz regl olmadım ama öyle hissediyorum 😔

Öncelikle Hayırlı Akşamlar bende dün çatlatma ignesini vuruldum bu ikinci ilkte negatifi gördük inşallah bunda pozitifi görmeyi nasip eder Rabbim,Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlı haberler almayı nasip etsin Rabbim sizinde inşallah 🙏🏻❤️

Öncelikle hayırlı olsun güzel sonuçlar alırsınız inşallah.
Benim de çatlatma iğnesinden 5 gün sonra sabah biraz şiddetli bir ağrı oldu sonra geçti ama ara ara hafif batma oluyor sanki 5 gün kaldı regl tarihine acayip merak ediyorum aklım sürekli orada

Benim de çatlatma iğnesinden 5 gün sonra sabah biraz şiddetli bir ağrı oldu sonra geçti ama ara ara hafif batma oluyor sanki 5 gün kaldı regl tarihine acayip merak ediyorum aklım sürekli orada
Benim de ağrım çok şiddetliydi artık iğneden mi progesterondan miydi bilmiyorum ama ayaklarını sıcak tutmaya çalış bana öyle iyi gelmişti. Zaten birkaç önce regl oldum bitti bile. Birde günün az kalmış test yap varsa çıkar mutlaka

Merhabalar benim bugün 11. Günüm akşam üzeri test yaptım çok silik çıktı ikinci denemem sizce gebelik var mı kızlar cevap yazarsanız çok sevinirim

Resimde çok belli olmuyor ama silik bir çizgi var

Eklentiler

• 16811455289816081359769016697664.jpg
    16811455289816081359769016697664.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 163
Benim de ağrım çok şiddetliydi artık iğneden mi progesterondan miydi bilmiyorum ama ayaklarını sıcak tutmaya çalış bana öyle iyi gelmişti. Zaten birkaç önce regl oldum bitti bile. Birde günün az kalmış test yap varsa çıkar mutlaka
İçtiğim hormon hapı dan mi klomenden mi yoksa gebelik mi var kafayı yiyeceğim 4. Gün gecikti . İdrar testleri negatif diyor az önce kan verdim ne çıkacak en azından kafam rahatlar ne zor bir süreç Allah'ım tez zamanda isteyen herkese nasip etsin

Ayy nesliii inşallah vardir içini ferah tut dualarım seninle olacaktır. 🌸
Yani ben hiç pozitifi görmedim o yüzden bende negatif çıkan hep negatif oldu bazen stres de gecikme yapabiliyor ya da ilaçlar ya da geç döllenme yani aklına hepsi de gelsin fakat kan vermekle iyi ettin çünkü bu stresle yaşanmaz.
Dediğim gibi ilaçlar beni alt üst etmişti ve korkunç şiddette kramplar yaşamıştım. Lütfen sonucu yaz bana da 🌸

İçtiğim hormon hapı dan mi klomenden mi yoksa gebelik mi var kafayı yiyeceğim 4. Gün gecikti . İdrar testleri negatif diyor az önce kan verdim ne çıkacak en azından kafam rahatlar ne zor bir süreç Allah'ım tez zamanda isteyen herkese nasip etsin
Merhaba nesliii sonucun nedir epey oldu yazayım deidm 🌸

Kızlar merhaba ben yeniyim bu mecrada. 8 nisanda çatlatma iğnesi oldum. Vurulduğum günü saymazsam 15. Günüm akşam kaset test yaptım tek çizgi iğnenin etkisi geçmiş sonradan pozitife dönme olasılığı var mıdır .

Kızlar merhaba ben yeniyim bu mecrada. 8 nisanda çatlatma iğnesi oldum. Vurulduğum günü saymazsam 15. Günüm akşam kaset test yaptım tek çizgi iğnenin etkisi geçmiş sonradan pozitife dönme olasılığı var mıdır .
Adetin 14. Günü genelde adet başlaması lazım 2 gün bekle test yap. Eğer negatif çıkarsa adetin gelmezse 1 hafta daha bekle ve test yap tekrar....

X