Yumurta çatlatma iğnesi ve sonrası

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-15-16-33-14-968_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-15-16-33-14-968_com.android.chrome.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 186
Bir gunde tekrar pik olmus kuzum cok degisik hamlie kaldigin gun hemen pikmi oluyor yani tekrar
Hayır bak kuzum nolmus biliyormusun 10 unda catlamayi görmüş 17 sinde koyulasmis test hamile kaldığını öğrenmiş yani 7 günde tutunmuş bebek

Eskiden
Gobek cektirme ne demek canim hic duymadım
Eski ebeler göbek dusugunu yerine getirmiş rahim düşükse bezle kaldirirlarmis ve bu köylerde çok yaygın benimde çevremde çok var yapan ben istemedim yaptırmak ama komşum bende beş yıl olmadı çektirdim kasıklarımi sonra hamile kaldım dedi Doktorlar kasıkların düşük olduğunu yada rahimin kayık olduğunu anlayamıyor bazı ebeler eliyle masaj yapar gibi onu çekiyor yukarı falan yani karışık biraz

Eskiden

Eski ebeler göbek dusugunu yerine getirmiş rahim düşükse bezle kaldirirlarmis ve bu köylerde çok yaygın benimde çevremde çok var yapan ben istemedim yaptırmak ama komşum bende beş yıl olmadı çektirdim kasıklarımi sonra hamile kaldım dedi Doktorlar kasıkların düşük olduğunu yada rahimin kayık olduğunu anlayamıyor bazı ebeler eliyle masaj yapar gibi onu çekiyor yukarı falan yani karışık biraz
Hic duymadim kuzum senden duydum simdi

Hic duymadim kuzum senden duydum simdi
Var var kuzum sor oralardada vardır belki sen nereliydin hatta forumda da okudum yine bir kadın 7 yıl sonunda oda çektiriyor hamile kalmis denemekte fayda var napim insan herşeyi yapmaya razı kalıyor

Ben de kimyasal gebelik sonrası klomen+ovitrelle tedavisi oldum bugün çatlatma iğnesinden sonra geçen 14.gün… 13.gün idrar testinde pozitif görünce kan testi yaptım kocaman bir negatif o kadar moralim bozuldu ki… şimdi ne adet ne gebelik belirtim var hiçbir şey yok. Ne olacak bilmiyorum 🤦🏼‍♀️

Kızlar selam, amh düşük benim ve ilk kez tedavi oluyorum bende letrozol ilacından sonra 13 martta çatlatma iğnesi oldum ve bugün de progesterona başladım kasiklarimda ara ara sert batma dışında bir şeyim yok çatladı mi bilmiyorum üstünden altı gün geçti ve ne zaman test yapabilirim normalde??

Doktor bana iki geçtikten sonra ,dedi benimde Perşembe günü doluyor.ama yarın 12.gun evde hazır testle yapicam.

Kızlar merhaba, acil sormak istiyorum 13 martta çatlatma iğnesi vuruldum üç gün sonra progesterona başladım ve ara ara kramplarm vardı ama bugün karnımda mi kasiklarimda da mı anlamıyorum bir şiddetli ağrı var ki batmalar çok fazla kalkarken otururken zorlanıyorum ellim sürekli karnımda iştahım kesilmiş adetime 8.gun var yardım edin kızlar böyle olan var mı ya da sizce neyden oluyor?

Kızlar merhaba, acil sormak istiyorum 13 martta çatlatma iğnesi vuruldum üç gün sonra progesterona başladım ve ara ara kramplarm vardı ama bugün karnımda mi kasiklarimda da mı anlamıyorum bir şiddetli ağrı var ki batmalar çok fazla kalkarken otururken zorlanıyorum ellim sürekli karnımda iştahım kesilmiş adetime 8.gun var yardım edin kızlar böyle olan var mı ya da sizce neyden olu
Merhaba bende 27sinde iğne oldum bugün 30u ve benimde aynı şekilde ağrılarım var neden oluyor acaba sizin sonuç nasıl çıktı acaba?

X