Yumurta gelişimi için akapuntur

Merhabalar benim amh0,01 yumurta gelişimi olmuyor bu yüzden malesef tüp bebek tedavisi bile göremiyorum hep yarım kalıyor . Şimdi akapuntur yöntemi duydum acaba daha önce yaptıran oldumu? Ve hangi doktoru önerirsiniz? Ankara’da yım .
Takip ettiğim kadarıyla Ankara da Buğra Adil Buyrukcu çok başarılı
Ona gidip hamile kalan arkadaşım var
Hem akapuntur hem serum tedavisi ile doğal gebeliğe yardım ediyor

Merhabalar benim amh0,01 yumurta gelişimi olmuyor bu yüzden malesef tüp bebek tedavisi bile göremiyorum hep yarım kalıyor . Şimdi akapuntur yöntemi duydum acaba daha önce yaptıran oldumu? Ve hangi doktoru önerirsiniz? Ankara’da yım .
Merhaba benim de amh 0.01 🥲 ben de Ankara da ki Buğra Bey'i duydum. Acaba başka bilgi aldınız mı. Bir de bunun dışında yaptığınız bir şey var mı. Durumumuz aynı çünkü. Tüp bebek dahil hiçbir tedavi göremiyorum 😔

Bana da yardımcı olur musunuz? Bende Bursa ‘dan gitmek istiyorum. Faydalı olur mu? Fiyat çok yüksek mi?

Merhaba benim de amh 0.01 🥲 ben de Ankara da ki Buğra Bey'i duydum. Acaba başka bilgi aldınız mı. Bir de bunun dışında yaptığınız bir şey var mı. Durumumuz aynı çünkü. Tüp bebek dahil hiçbir tedavi göremiyorum 😔
Canım meraba adet oluyormusun kendinden ilac mi kullaniyosun? Yumurtalığın hiç mi yok yoksa çok mu küçük devlet yapmıyor mu?Bendede tüp bebek asla olmuyor çünkü ve devlete gitsem yarım kalıyor sonuç vermiyor?

Ben Tüp bebek tedavisine devam ediyorum her ay kontrol ediyor doktor fakat gelişim olmadı şimdiye kadar. Prp işlemi yaptırdım 1,5 ay önce . Kesin sonuç vermiyormuş ama inşallah etkisini görürüm . Dr Buğra beyden öngörüşme yaptım.

Canım meraba adet oluyormusun kendinden ilac mi kullaniyosun? Yumurtalığın hiç mi yok yoksa çok mu küçük devlet yapmıyor mu?Bendede tüp bebek asla olmuyor çünkü ve devlete gitsem yarım kalıyor sonuç vermiyor?
kendiliğinden olamıyorum sorun bu zaten :KK43: devlette denedim olmadı. Şimdi doğal yollar deniyorum

kendiliğinden olamıyorum sorun bu zaten :KK43: devlette denedim olmadı. Şimdi doğal yollar deniyorum
Anladım canım bende aynı durumdayim ilaçla adet görüyorum kendiliğinden olmuyor bende tüp bebekte olmuyor zaten yumurtalıktan dolayı o yüzden de başka çare olmadığı için donasyon yaptırıyorum?İnslalah doğal yoldan olur ben doğum yaptım banada dediler hep cevremdekiler ama doğal yolla olmyor tabiki Allah büyük inşallah nasip olur

Merhaba Ankarada Memorial da Aygül Demirol hoca var çok düşük amh ile tüp bebekte basarili bi isim bi instagramda bakin isterseniz. Sizin fsh kaç acaba estradiol filan ? Benimde fsh yüksek 50 oldu. Amh hiç ölçülmedi ana çok düşüktür muhtemelen benim eşim tüp bebek istemiyor bir çocuğumuz var diye. Yoksa bende gitmek isterdim

X