Yumurta kalitesi icin takviye

Sebo03

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
100
35
36
Merhaba arkadaslar, yumurta kalitesi icin imprly mi yoksa argifertil mi daha etkili acaba?

İlaç bilmiyorum ben ama düşük karbonhidratlı beslenme yumurta kalitesini arttırıyor. Geçen yıl bu konuda yapılmış bir çalışma yayınlandı.

Tüm vitaminler aşağı yukarı aynı içerik olarak inositol,q enzim ve q10 içermesi önemli
Ayrıca d vitamini seviyesi de çok önemli

Proxyfemin de hepsi var artı başka Antioksidanlar var mg yüksek. Kaç kutu içtim devam ediyorum. Eczaneden getirttim daha güvenli. İnternette sahte ürün olabiliyor.
Simdi bakabildim hayit otu gibi bitkiseller de varmis eczanede olmasi iyi bi durum

Oturdum butun takviyeleri cikardim icerik bakimindan felixon sonra da maxijuno iyi gibi duruyor

Eklentiler

• IMG_20240324_171755.jpg
    IMG_20240324_171755.jpg
    144,8 KB · Görüntüleme: 81
Oturdum butun takviyeleri cikardim icerik bakimindan felixon sonra da maxijuno iyi gibi duruyor
Bende maxijuno ile hamile kaldım kimyasal oldu şimdi yeniden hamile kalmak istiyorum ne kullanacağımı bilmiyorum yumurtam kalitesiz bende bu yolda çok yıprandım 3 düşük yaptım

Bende maxijuno ile hamile kaldım kimyasal oldu şimdi yeniden hamile kalmak istiyorum ne kullanacağımı bilmiyorum yumurtam kalitesiz bende bu yolda çok yıprandım 3 düşük yaptım
Benim de 2 dusugum var tekrardan tedaviye baslayacagim. Alfa lipoik, glutatyon da ekleyebilirsiniz takviyelere

Benim de 2 dusugum var tekrardan tedaviye baslayacagim. Alfa lipoik, glutatyon da ekleyebilirsiniz takviyelere
Ya işte son düşüğüm dış gebelik oldu bu yolda çok yıprandım şimdi 6 ay geçti iğnenin üstünden artık ne yapacağımı bilmiyorum yaş geçmiyor olsa 1 sene bekleyecektim
Takviye olarak yine maxijuno almayı düşünüyorum bu dediklerinizi araştiracam fakat bu kadar takviyenin bize zararı olmazmı bilmıyotmm

X