Yumurta kalitesini artırmak için ne yapmalı

Bu incir kürü insani acayip sismanlatiyor.Ama yumurtalara da cok yariyor.

canım beni incir kürü kilo aldırdı fakat yumurtalarıma faydası olmadı e2 düzeyim düşük olduğu için gebelik olmuşmadı ve incir kürü kan şekerimi aşırı yükseltti dr. kullanma dedi. zaten pco luyum şeker hastalığına meyilliyim o yüzden ben bıraktım.

Her yazılanı okuyor umut arıyorum... Ağlamaktan klavyeyi göremiyorum şuan.. biraz önce haber geldi... 5. Denem de embriyo elde edilememiş.. Onca iğne onca test onca emek onca umut... herkesin bebeğine özlemle bakıyor gidip yanlarına kokularını içime çekiyorum... Annemi kaybettiğim günden beri anne olmaya çalışıyorum... Allahım bana nasip etmedi nedense... Çikolata kistleri nedeni ile yumurta sayım kalitem azalmış... Ne olur bişey söyleyin... Ne olur bi vitamin bişey... İzmirden her tüp bebek denemesi için memorial a geliyorum... Olmuyor... Allahım ruh saglığımı koru......

Her yazılanı okuyor umut arıyorum... Ağlamaktan klavyeyi göremiyorum şuan.. biraz önce haber geldi... 5. Denem de embriyo elde edilememiş.. Onca iğne onca test onca emek onca umut... herkesin bebeğine özlemle bakıyor gidip yanlarına kokularını içime çekiyorum... Annemi kaybettiğim günden beri anne olmaya çalışıyorum... Allahım bana nasip etmedi nedense... Çikolata kistleri nedeni ile yumurta sayım kalitem azalmış... Ne olur bişey söyleyin... Ne olur bi vitamin bişey... İzmirden her tüp bebek denemesi için memorial a geliyorum... Olmuyor... Allahım ruh saglığımı koru......

merhaba canım
her denemeni memorialdamı yaptın ? Semra hnm ile mi ? ben ilk denememi bahcecide yaptımsonucum olumsuz ama tedavi sürecinden dolayı tavsiye ederim

......................canım kardeşim içim sızladı yazını okuyunca....... sakın olaki Allahtan ümit kesme . biliyosun o eşi olmayan Meryem anayı bile hamile olması için ol dedi ve oldu.... benimde 6 yıldır bebeğim yok çok istiyorum ama olmuyor. ama asla ümit kesmiyorum. demekki hayırlı zamanı daha gelmemiş. düşünsene çok istedin diye allah sana evlat veriyor ama ömrü kısa oluyor.. bu acıyı yaşamamak için hayırlı evlatlar isteyelim... ben bu ay saçma sapan kür yaptım kafama göre incir ceviz falan karıştırdım... bi tutarsa neler yazıcam sizlere.... sen yazıyı yazalı 1 sene olmuş acaba şimdiki durumun neee

Forumda artik yoksunuz herhalde ama ben yine yaxiyim evlat sahibi olabildinizmi?

canım sana mucize bir karısım öneriyorum
adet olunca baslıyorsun ve 20 gün kullanıyorsun....
cörekotu,bal ve tarcın karısımından sabah aksam 3 cay kasıgı yiyorsun...
ben cok faydasını gördüm ve hamile kaldım kullandıgım ay
insallah sende kalırsın canım...
bu karısımı kullanan cok arkadaslar var.....:1hug:

merhabalar..ben aranıza yeni katıldım..bu karışım her şekilde de kullanılabiliyor mu? yani demek istediğim ben yumurta kalitem hakkında çok net birşey bilmiyorum..ama iki aydır doktor kontrolünde klomen kullandım ve çatlatıcı iğne oldum..fakat henüz başarılı bir sonuç alamadım..bu karışımın herhangi bir olumsuz etkisi yoktur sanırım öyle değil mi?

merhabalar..ben aranıza yeni katıldım..bu karışım her şekilde de kullanılabiliyor mu? yani demek istediğim ben yumurta kalitem hakkında çok net birşey bilmiyorum..ama iki aydır doktor kontrolünde klomen kullandım ve çatlatıcı iğne oldum..fakat henüz başarılı bir sonuç alamadım..bu karışımın herhangi bir olumsuz etkisi yoktur sanırım öyle değil mi?
Hayir canim corek otu bal tarcin sonucta faydali seyler zarari degil yarari dokunur bende bu ay basladim bu kure insallah bir faydasini gorurum:)

Arkadaslr merhaba bende yeni katildim araniza bende deneyecegim bunu ins ise yarar
Insallah yarar canim bende bu ay ilk kez denedim sabirsizlikla bekliyorum insaallah tutturmusumdur bu ay:)
İns ama su var 3 gundur aksamlari surekli atesim cikiyo ve hic dusmuyor ve ne zaman yemek yesem midem bulanir oldu 3 gundur kendimi cok farkli hissediyorum

Arkadaslr merhaba bende yeni katildim araniza bende deneyecegim bunu ins ise yarar

İns ama su var 3 gundur aksamlari surekli atesim cikiyo ve hic dusmuyor ve ne zaman yemek yesem midem bulanir oldu 3 gundur kendimi cok farkli hissediyorum
hadi bakalim insallah hamilelik belirtilerindir canim:)

arkadaşlar incir kürü üzerine kim konu açmışsa ya da kim uygulamışsa şu an çoğunluğu hamiş gözüküyor....ben de bu ay incire başlicam.adet söktürü kullandm.bugun yarın adet olcam ve ilk günden başlicam....

selam arkadaşlar ben yenı uye oldum 2 defa tüp yatım olmadı yumurta kalıtem düük ne nunu artıran biey yapan varmı

allahım artık ne yapacagımızı şaşırdık onu yapsak başka yere zararı oluyor başka bir şey denesek düşüge neden oluyor..bir uzmanın söylediği kilo ve sigara yumurtayı kalitesiz yapıyormuş.tüp bebek uzmanı söyledi.zayıflanacak ve sigara bırakılacak.bende sigarada yok kiloda yok onun etkismi bilmiyorum günde 1 tane klomenle 6 yumurtam oldu.aşılamam oldu.17 mm 2 tane yumurtam büyümüş digerleri 17 mm küçük .hayırlısı kızlar.ben ümidi kestim artık.ne bileyim vazgeçtim artık.hiç umudum yok.
Olmadımı peki ?:/

X