Yumurtalarımız Toplandıktan Sonra Neler Yaşadık?

arkadaşlar bu sabah toplandı benimkiler hemde lokal çok korkuyordum ama iyikide lokal yatırmışımdedim sonra çünkü benim rahim birkaç saat uyuşuk olduğu için ağrımda az oldu şuan yatıyorum ağrım var için şiş gibi bir adet sancısı. yani korkmayın olacak o kdar

merhaba arkadaşlar benimde bugün toplandı yumurtalar...
benim genel anaztezi oldu,korkulacak bişey yokmuş gereçkten hiçbirşey hissetmedim :)
uyandığımda odadaydım...sonrasında hafif bir adet ağrısı gibi ağrı oluyor o kadar....

arkadaşlar bu sabah toplandı benimkiler hemde lokal çok korkuyordum ama iyikide lokal yatırmışımdedim sonra çünkü benim rahim birkaç saat uyuşuk olduğu için ağrımda az oldu şuan yatıyorum ağrım var için şiş gibi bir adet sancısı. yani korkmayın olacak o kdar

hayırlı olsun esraayaz...kaç yumurtan toplandı...senin lokal olmuş,ben lokale cesaret edemedim..
benim 13 yumurtam toplanmış..inşallah hayırlı haberler alırız :))

bende bugun toplattırdım :) 6 tanecık olmus
bakalım hakkımızda hayırlısı

ama ben lokal yaptırdım.öldüm öldü dirildim bir daha allah ihtiyac hissettirmesin ama olusa genel yaptırırım..

lokalda da sonucta anestezi veriliyor nasil o kadar hiissettin biraz daha anlatir misin, yurtdiisindayim burda lokali devlet oduyor ama genel aneztezi istersen 900 euro cebinden cikiyor bana cok cok pahali geldi ama lokale de cesaret edemiyorum biraz anlatir misiniz kizlar lokal ne kadar hissediyorsunuz? nerden uyusuturuyorlar bir de.?

biraz lokal anesteziyle nasil oluyor ayrintiverebilir misin? cok korkuyorum. ama lokal yaptirsam maddi acidan cok daha iyi olucak yukariya yazdim.
nereden uyusturuyorlar? rahime igne yapiliyor diye duydum dogru mu? cok acimaz mi? Insallah hepinizin mujdeli haberlerini aliriz

arkadaşlar ben başında anestezi istemedim kolay olacak diye duyduğum için..sonra işlem bir başlandı ben çok acı çekmeye başladım ve acımdan ağliyordum.dr hemen anestezi istedi.işlem bittikten sonra ayıldığımda o kadar çok ağrım vardı ki anlatamam..bu ağrılar 2 gün sürdü ve ben transfer önceki gece ine vurdurmak zorunda kaldım tabi dr.umun tavsiyesiyle...yani ben çoooook acı çektim...hala neden o kadar ağrım oldu bilmiyorum..dr.um kolay bir işlem değil tabi dedi...ahh düşünmek bile istemiyorum

lokalda da sonucta anestezi veriliyor nasil o kadar hiissettin biraz daha anlatir misin, yurtdiisindayim burda lokali devlet oduyor ama genel aneztezi istersen 900 euro cebinden cikiyor bana cok cok pahali geldi ama lokale de cesaret edemiyorum biraz anlatir misiniz kizlar lokal ne kadar hissediyorsunuz? nerden uyusuturuyorlar bir de.?

ben hissettim malesef. ama heryerde aynı mı bilemem. iğneyi rahime yapıyorlar zaten o berbat olan ondan sonra yumurt toplanmasını falan hıssetmıyorsun hatta odaya nasıl geldım onu bıle hatırlamıyorum ama rahime yapılan iğne cok acıtmıstı:dilcikar:

arkadaşlar ben başında anestezi istemedim kolay olacak diye duyduğum için..sonra işlem bir başlandı ben çok acı çekmeye başladım ve acımdan ağliyordum.dr hemen anestezi istedi.işlem bittikten sonra ayıldığımda o kadar çok ağrım vardı ki anlatamam..bu ağrılar 2 gün sürdü ve ben transfer önceki gece ine vurdurmak zorunda kaldım tabi dr.umun tavsiyesiyle...yani ben çoooook acı çektim...hala neden o kadar ağrım oldu bilmiyorum..dr.um kolay bir işlem değil tabi dedi...ahh düşünmek bile istemiyorum

lokalde mi istemedin basta? sonradan yapilan anestezi lokal miydi genel mi?

ben hissettim malesef. ama heryerde aynı mı bilemem. iğneyi rahime yapıyorlar zaten o berbat olan ondan sonra yumurt toplanmasını falan hıssetmıyorsun hatta odaya nasıl geldım onu bıle hatırlamıyorum ama rahime yapılan iğne cok acıtmıstı:dilcikar:

ay gercekten rahime igne yapilmasi duymasi bile urkutucu, ama en azindan devamini hissetmemene sevindim o da iyi. cok sordum ama inan cok korktugum icin bu igne yapilma islemi kac dakika suruyor?

ay gercekten rahime igne yapilmasi duymasi bile urkutucu, ama en azindan devamini hissetmemene sevindim o da iyi. cok sordum ama inan cok korktugum icin bu igne yapilma islemi kac dakika suruyor?

5-6 saniye ama yetiyor yani birde ben acı cektıkce yanımdaki kadın yenı ayılıyordu 'ayy ne atlı bir uyku gibi geldi demez mi ...öldürüvericektim

genel olmadıgıma pisman oldum .hsg ye dayandıktan somra buna da dayanırım demıstım ama acıdı ama sonucta dayandım kaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar bu HSG'nin farklı metodları mı var acaba? Ben bundan 2 ay önce Radyotom Radyomar'da çektirdim. 2 Dakika sürmedi ve içime püskürtülen sıvının soğukluğundan başka hiçbir şey hissetmedim. Bu filmi çeken radyolog yeni bir makine aldıklarını ve bu yöntem sayesinde hiç ağrısız çektiklerini söyledi. Burada kötü HSG deneyimlerini anlatanları duyunca çok şaşırıyorum o yüzden.

Bende ayni yerde cektirdim hicbirsey anlamadim. Ben Bakirkoy subesinde cektirdim Findikzade dahada iyiymis. Korkulacak hicbirsey yok anlamadim bile

Krisciğim ben Fındıkzade'de çektirdim, Fındıkzade'dekinin en yenisi olduğunu söylemişlerdi, çünkü ben işyerime yakın diye Levent'dekinde yaptırmak istemiştim, Fındıkzade'ye gitmemi önermişlerdi. hakikaten ben de anlamadım bile.

Benimde evim BAkirkoye yakin diye oraya gittim hatta ordan beni findikzadeye gitmemi soylediler ama gitmedim cektirdim:) yinede birsey anlamadim
sonra doktorum HAlit beyi aradilar oradaki dr u taniyorum canin hic yanmaz diye orada yolladim dedi:)

Haymatlos sen suan ne durumdasin canim?

bekliyorum Krisciğim, negatif sonuçtan sonra ikinci reglimi belki kendi kendime olamam diye cyclo-progynova isimli bir ilaç kullanıyorum. Menapoza girmek üzere olanlar girmesin diye kullanıyormuş bu hapı. 2 draje kaldı, bittikten sonra 3-4 günde regl olurum herhalde. Adetin 3. günü de dondurulmuş tedavisini başlatmak üzere doktora gideceğim. Yani toplamda yaklaşık 1 hafta kaldı yeni tedavime.

Senin nasıl gidiyor, nezle geçti mi, ağrın sızın var mı? Hepsinden önemlisi moralin nasıl?

Ya anlamadim nezle mi baska birsey mi ama hapsuruyorum surekli baska birsey yok
agrim yok hicte olmadi ama goguslerim cok sisti
kasiklarimdada hafif agri var
hepsi bu
senin bu seferki kolay olacak insallah . kac dondurulmusun var? Ah keske benimde olsaydi 1 embryoyu zor bulduk:KK43:(

canım belki kullandığın ilaçlardan biri alerjik reaksiyon yaptı ondan hapşuruyorsun. Ağrının olmaması da güzel birşey, can sıkmıyor en azından. Zaten ilk zamanlardaki ağrılar yumurta toplama ile ilgili, son dönemlerdekiler de gördüğüm kadarıyla genellikle adet sancısı. Benim ağrım vardı, sonunda test gününden 2 gün sonra regl olmuştum.

Evet bu sefer çok gidip gelmeyeceğim, tam olarak ne ilaç verecek bilemiyorum ama gonal f kadar yorucu olmayacağı kesin. 7 tane dondurulmuşum var ama bakalım kaçı sağlıklı çözünecek...

Senin inşallah dondurulmuşa ihtiyacın kalmayacak. ama olur da sonuç istediğimiz gibi olmazsa femara uygulanması konusunda ısrar edersin, senin de artacak kadar embriyon olur, hiç üzülme.

X