Yumurtalik kisti olup hamile kalanlar lütfen yardimci olurmusunuz

Mira99

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2023
16
5
25
Merhaba kizlar benim sol yumurtaligimda 3.5mm kistim var kucuk bir kist ama doktorum hamile kalma sansimin diger kisilere gore yari yarina oldugunu soyledi adetim aralik ayinin 16 oldu tahmini yumurtlama gunum 2ocak 29 aralikda esimle korunmasiz iliskiye girdik yani yumurtlama gunune 3 gun kala gelecek adetim16ocak ve bu ay kist amelyati olacaktim ama adetime 1 hafta kala kasiklarda agri gobek altinda batmalar goguslerde hassasiyet goguslere dokundugunda agri var sik sik idrara cikiyorum surekli bas agrim var ve adetime daha 3 gun var sizce bunlar hamilelik belirtisimi veya adet belirtisimi benim durumumda olup hamile kalanlar lütfen yardimci olabilirmisiniz simdiden tesekuller

Merhaba kizlar benim sol yumurtaligimda 3.5mm kistim var kucuk bir kist ama doktorum hamile kalma sansimin diger kisilere gore yari yarina oldugunu soyledi adetim aralik ayinin 16 oldu tahmini yumurtlama gunum 2ocak 29 aralikda esimle korunmasiz iliskiye girdik yani yumurtlama gunune 3 gun kala gelecek adetim16ocak ve bu ay kist amelyati olacaktim ama adetime 1 hafta kala kasiklarda agri gobek altinda batmalar goguslerde hassasiyet goguslere dokundugunda agri var sik sik idrara cikiyorum surekli bas agrim var ve adetime daha 3 gun var sizce bunlar hamilelik belirtisimi veya adet belirtisimi benim durumumda olup hamile kalanlar lütfen yardimci olabilirmisiniz simdiden tesekuller

Ben anlamadim yumurtalik kisti catlayamayan bir yumirtanin catlayamadigi icin orda su toplayip buyumesi demek? Neden doktorun 3.5 mm kist icin ameliyat dedi kendiliginden catliyor o 3 4döngüde ayrica usg yapip zararli bir kist ise amleyt onerilir usg dobler ile kontrl edildiyse sknti olcak birsey degil

Yumurtalik kisti hamile kalmaya engel degil reglinde oynamalar olabilir ama yumurtladigin muddetce olabilir gebelik..

Bukdar emin olarak soluyorum cnku benmde yumjrtalik kisti vardi 5 mm bnm 6 ay önce daha 2hafta once doktr kendiliginden gider dedi usg dobler cektrdik yumurtalik kisti zararli degil kendiliginden patlar gider regli ile dedi dedigi gibi oldu hic birsey yok suan kist yok olmus sogan kürü uygulamani onerirrim.. kist agri yapabiliyr lekelenme yapabilir ama gebelige engel degil

Merhaba cevabiniz icin cok tesekuller ama benim kistim tam 6 seneden beri var ve yavas yavasdan buyuyor bu zamana kadar hic patlamadi adetlede atmadim

Merhaba cevabiniz icin cok tesekuller ama benim kistim tam 6 seneden beri var ve yavas yavasdan buyuyor bu zamana kadar hic patlamadi adetlede atmadim
Hangi kist peki ? Adetle atılan basit kistler dışında sadece ameliyat gerektiren kistler olabiliyor evet hepsi bir değil farklı farklı.

Hep yarı yarıya derler ama hiç belli olmaz bu hamilelik işleri. Adet olmayi bekleyin ona göre ameliyat için tekrar konuşursunuz. Herşey gönlünüzce olsun inşallah 🌸

Hep yarı yarıya derler ama hiç belli olmaz bu hamilelik işleri. Adet olmayi bekleyin ona göre ameliyat için tekrar konuşursunuz. Herşey gönlünüzce olsun inşallah 🌸
Insallah cok tesekuller bende zaten adet gunumi bekliyorum gecikirse test yapicam insallah sureklikasiklarimda batma ara ara sancilarim var bas donmem bas agrisida var buyuzden birazcik suphelendim eskiden hic olmazdi 4 senedir deniyo

Erken gebelik testi veya kan testi yapabilirsiniz varsa çıkar zaten.
Insallah cok tesekuller bende zaten adet gunumi bekliyorum gecikirse test yapicam insallah sureklikasiklarimda batma ara ara sancilarim var bas donmem bas agrisida var buyuzden birazcik suphelendim eskiden hic olmazdi 4 senedir deniyo

Erken gebelik testi veya kan testi yapabilirsiniz varsa çıkar zaten.
Merhabalar tekrardan bu gun test yaptim beklenen reglim 3 gunu ve hala regl olmadim dun test yaptim dayanamayip direk ikinci cizgi silik hayali bir cizgi cikti artik hafta sonuna kadar bekliycem regl olmazsam tekrarliycam bakalim hayirlisi

Silikse birşeyler var demektir:) bugün Perşembe zaten gidip bi kan testi yapın daha iyi olur yada yarın sabah sağlık ocağına gidip yapın evdeki testlerden daha iyi sonuç verir
Merhabalar tekrardan bu gun test yaptim beklenen reglim 3 gunu ve hala regl olmadim dun test yaptim dayanamayip direk ikinci cizgi silik hayali bir cizgi cikti artik hafta sonuna kadar bekliycem regl olmazsam tekrarliycam bakalim hayirlisi

Bilemiyorum net bir cizgi gorsem gidicemde hayali bi silik cizgi var diye hastaneye gidip hayal kirikligna ugramak istemiyorum surekli ayni hayal kirikligi oldugu icin biraz acele etmek istemiyorum yoruldum diyemiycem buda rabbimin bir sinavidir ama bi kac gun daha bekleyip testi tekrarliyip gidicem insallah hamilelik vardir

X