Yumurtalık Tembelliği Olup Tedavi Görenler

Merhaba kızlar bnde de pko. Var yaklasık 4 senelik evliyim ilk üç sene dopum kont korundum 1 seneden beri deniyoruz ilk gittiğimde doktor yumurtalıklar ın tembel dedi gelişmiyomus. Sonra klomen kullandı. Nisan ayında hamile kaldım sonra 8 haftada bebegimin kalbi durdu.kürtaj olmak zorunda kaldım allah kimseye yasatmasın kalp atıslarını duymustum bebeğimin sonra dokktorum 3 ay korunmamı eğer olursa tekrar düşeceğini söyedi sonra kürtajdan 2 ay sonra doğum kont. Kullanırken ( iki üç kete düzensiz almıstim) tekrar hamile kalmışım tabi bn bunu bebeğimi düşürdüğümde anladım sonra tekrardan kürtaj doktorum tekrardan doğumkont. Verdi ve 4 ay korundum bu ay bıraktim ve bu ay adetten sonra 13 vardı bi sonraki adetime kasık ağrısı nedeniyle dr gittim kan tes yaptı feğer 5 cıktı dedi su an gebelik yok adet olmazsan gel bn adetim geçtikten 5 gün sonra. Tekrardan. Test yaprım deger 8.2. Çıktı. Doktor yesti2 gün sonra tekrardan isdedi ama bn dün adet oldum malasef. Genr olmadı. Bu sefer kendilğinden olsun istiyorum tekrarada atnı seyleri yasamak istemiyorummm
Canım çok üzüldüm ben kalp atışını duymadım ama 3 kere düşük yaptım Allah en kısa zamanda hayırlısıyla hamile kalmanı nasip etsin inş doktorda çok önemli ama bu konuda anladığım kadarıyla kendiliğinden hamile kalabiliyosun

Canım çok üzüldüm ben kalp atışını duymadım ama 3 kere düşük yaptım Allah en kısa zamanda hayırlısıyla hamile kalmanı nasip etsin inş doktorda çok önemli ama bu konuda anladığım kadarıyla kendiliğinden hamile kalabiliyosun
Ew

bende de yumurtalık tembelliği var arkadaşlar şuan çocuk düşünmüyoruz fakat hala düzelmedi adet düzensizliğim var hormonlarım hepsi normal

Merhaba Arkadaşlar
Bugün bende rutin kontrol için gittim bir dış gebeliğim mevcut 1 senedir denedik olmadı ve bugün başka doktora gittim bana yumurta tembelliğim olduğunu söyledi. Sadece vajinal ultrason ile bu belli olur mu? sizin yumurta tembelliğinizi nasıl anladı doktorlarınız?Hormon testi yaptıktan sonra mı? Birde adetim asla düzensiz değil 28-30 gün de bir adet görüyorum hiç aksamıyor. Anlamadım bu durumu

10 yıl geçmiş ama benim şuanki goz yaşlarımın tercümanı oldu yazı resmen
Son durumunuz nedir acaba bebeğiniz oldumu inşallah

X