Yumurtlama dönemi ağrısı

nur4913

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2023
123
31
24
Adet bittikten sonra alt karın ve bel ağrım oluyor ara ara gidip gelen acaba yumurtlama dönemine yaklaştığı için mi yaşayan varmı böyle gebelik istiyorum zaten hormon testleri yaptırdım normal çıktı ultturosondan bakildi temiz ama hamile kalamiyorum bi kere boş gebelik yaşadım

Adet bittikten sonra alt karın ve bel ağrım oluyor ara ara gidip gelen acaba yumurtlama dönemine yaklaştığı için mi yaşayan varmı böyle gebelik istiyorum zaten hormon testleri yaptırdım normal çıktı ultturosondan bakildi temiz ama hamile kalamiyorum bi kere boş gebelik yaşadım
Bende yumurta catladigi zaman öyle ağrı oluyor ertesi gün geçiyor

Bende her ay değişiklik gösteriyor ya bazen ağrı hissetmiyorum bazen çatlayacağı gün bazende böyle birkaç gün kala oluyor
Canım öncelikle inşallah hamile kalırız hepimiz benimde dört senedir olmuyor bende son 4/5 gündür yumurtlma zamanındayım sanırım göğüslerim aşırı hassas yarım saat önce başlayan bel ağrım var birde arada bi sol yumurtalığımda yanma gibi his oluyor ben bu ay havuç incir kürü yapıyorum inşallah işe yarıyordur 😊❤️

Canım öncelikle inşallah hamile kalırız hepimiz benimde dört senedir olmuyor bende son 4/5 gündür yumurtlma zamanındayım sanırım göğüslerim aşırı hassas yarım saat önce başlayan bel ağrım var birde arada bi sol yumurtalığımda yanma gibi his oluyor ben bu ay havuç incir kürü yapıyorum inşallah işe yarıyordur 😊❤️inş
İnşaallah olur kimse evlatsızlıkla sınanmasın ben bi kere boş gebelik yaşadım 3aya kadar kendimi hamile bildim iki kere doktor muayenesine gitmeme rağmen kesesinin boş olup olmadığını görmedi 3 ay olunca gördü yıkıldım var bildiğim birşeyin olmaması öğrenmek bir seneye yakın kürtajdan sonra kendimi korudum boş gebelik olurmu acaba bdaha diye şimdi tekrar doktor kontrolündeyim hormon testi Felan yaptı rahim flmi önerdi biraz ondan korkuyorum

İnşaallah olur kimse evlatsızlıkla sınanmasın ben bi kere boş gebelik yaşadım 3aya kadar kendimi hamile bildim iki kere doktor muayenesine gitmeme rağmen kesesinin boş olup olmadığını görmedi 3 ay olunca gördü yıkıldım var bildiğim birşeyin olmaması öğrenmek bir seneye yakın kürtajdan sonra kendimi korudum boş gebelik olurmu acaba bdaha diye şimdi tekrar doktor kontrolündeyim hormon testi Felan yaptı rahim flmi önerdi biraz ondan korkuyorum
Banada önerdiler ama ücretli inşallah çekilicem sende dene istersen canım havuç incir kürünü çok olumlu sonuç var inşallah bizede olumlu olur 🥰🥰

3/4 inciiri elimle bölüyorum göz kararı suyun içine atıyorum kaynatıyprum havucuda aynı şekilde ayrı kaplarda kaynatıyorum ılıyınca karıştırıyorum sabah akşam aç karna bi bardak içiyorum
Bilmiyorum ya hayıt tohumu kaynatıp içtim bi işe yaramadı adetime bi.iki gün kaldı eğer yoksa gene bişey bu ay cesaret edip rahim filmi olucam özel bir yerde

Bilmiyorum ya hayıt tohumu kaynatıp içtim bi işe yaramadı adetime bi.iki gün kaldı eğer yoksa gene bişey bu ay cesaret edip rahim filmi olucam özel bir yerde
İmkanın varsa git rahim filmine bende önümüzdeki ay gidicem inşallah olur kuzum bende hayıt tohumu aldım duruyor öylece nasıl kullancağımı bilemedim

İmkanın varsa git rahim filmine bende önümüzdeki ay gidicem inşallah olur kuzum bende hayıt tohumu aldım duruyor öylece nasıl kullancağımı bilemedim
Gidicem adet oldum bugün çok ağrım var midem bulanıyor iyi değilim hayıt tohumu öyle suyun içine atıp kaynatıp içtim biraz tadı tuhaf

X