yumurtlama döneminde hamile kalanlar,bebeginiz kiz mi erkek mi

yumurtala döneminde hamile kalanlar,bebeginiz kizmi,erkekmi?

• erkek

OY: 71 58,2%
  • kiz

OY: 51 41,8%

• Ankete Katılan
    122

lavandel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
63
1
arkadaslar cok tartisiliyo bu konu,bende sizlerle birlikte tezimizin tutup tutmadigini görücez burda,simdiden tesekkürler.......

benim de gönlümden kız bebek geçiyor..ama önce sağlıklı,hayırlı bi evlat olsun elbette...
ben de bunun tersini başlık açayım,bakalım bu yöntem tutuyo mu tutmuyo mu bi fikir edinelim...:)))
Allah herkesin gönlündekini nasip etsin...

ben ilk kızıma yeni evlendiğimde hemen hamile kaldım yani sık ilişkiyle
şimdi ise adetimin 12.günü tek ilşkiyle hamile kaldım sanırım yumurtam 2 gün sonra falan çatlamış oluyo yani yumurtlamadan önce kız olma tezine tamamen uyyorum

ben ilk kızıma yeni evlendiğimde hemen hamile kaldım yani sık ilişkiyle
şimdi ise adetimin 12.günü tek ilşkiyle hamile kaldım sanırım yumurtam 2 gün sonra falan çatlamış oluyo yani yumurtlamadan önce kız olma tezine tamamen uyyorum

meysacigim,bende sana tamamen katiliyorum,aynen bende kizima sik iliski ve yum öncesi kalmistim,ama yumurtlama günü iki gün öncesi ve bir gün sonrasi,yani sik iliski ile erkek olma olasiligida cok fazla diyorlar yani tibbi olarak banada mantikli gelmiyo degil.bende denedim tutarsa tabiki buraya yazicam adim adim tabiki hersey öncelikle rabbimin dilemesiyle olur canimopuyorumnanaktan

benim de gönlümden kız bebek geçiyor..ama önce sağlıklı,hayırlı bi evlat olsun elbette...
ben de bunun tersini başlık açayım,bakalım bu yöntem tutuyo mu tutmuyo mu bi fikir edinelim...:)))
Allah herkesin gönlündekini nasip etsin...

canim aynen bende fikir edinme amacli baslik actim,ama yumurtlama gününde ve yakin zamaninda % 60 lik bir basari orani var,ya % 60 lik oranin icinde oluruz yada diger %40 lik oda rabbimin izniyle olucak insallah yani o dilerse,ALLAH herkesin gönlünden gecenleri nasip eder insallah.......tabiki insaniz degisini istemeden gecemiyoruz saglikli sihhatli olsunlarda...........

meysacigim,bende sana tamamen katiliyorum,aynen bende kizima sik iliski ve yum öncesi kalmistim,ama yumurtlama günü iki gün öncesi ve bir gün sonrasi,yani sik iliski ile erkek olma olasiligida cok fazla diyorlar yani tibbi olarak banada mantikli gelmiyo degil.bende denedim tutarsa tabiki buraya yazicam adim adim tabiki hersey öncelikle rabbimin dilemesiyle olur canimopuyorumnanaktan

önceyi biliyordum da, yumurtlama döneminden sonra da kız olma olasılığı mı fazla oluyo?

bende yumurtlama günüde hamile kaldım ama henüz cinsiyeti belli değil.
belli olunca yazarım buraya..

önceyi biliyordum da, yumurtlama döneminden sonra da kız olma olasılığı mı fazla oluyo?[/ Yumurtlamadan sonrasi celiski canim,kimisi kiz diyo,kimisi erkek.erkeklerin sperminin uzun yasadigini biliyoruzda,kadindarin yumurtasi sadece 2 canli kalabiliyo,eger yumurta hücresi ölürse spermi nasil kabul edecek?yani en mantiklisi yumurtlamadan 3 veya 4 gün öncesi kiz,yumurtrlamadan 1 gün öncesi ve 1 gün sonrasi erkek sende böyle dene derim canim, zaten gebelige en uygun dönemlerde bu günler icerisinde..............

bende yumurtama dönemine göre yaptım ama 13 gün başladım 2 gün arayla yaptık 18 güne kadar ondan önce fazla ilişkiye girmedik yumurlama dönemimde girdik doktor erkeğe benziyo dedi ama kesin cevap vermedi şuan 16 haftalık hamileyim 2 hafta sonra kontürole gidecem o zaman inşallah belli olur.

canımm sen tamm olarakk nasıll denedinn ve hamilemisinn

bende 2 kızımaa regldenn sık sıkk birlikteliklee hamilee kaldımm
3 ncüü içinn yumurtaa zamanı istiyorumm bakalıumm

canımm sen tamm olarakk nasıll denedinn ve hamilemisinn

bende 2 kızımaa regldenn sık sıkk birlikteliklee hamilee kaldımm
3 ncüü içinn yumurtaa zamanı istiyorumm bakalıumm

canim öncelikle merhaba,ben 3 aydan beri ovülasyon testi kullaniyorum,pozif ciktigi günden itibaren deniyorum.ovulasyon testi 36 veya 42 saat öncesini gösteriyo bazilarida tam catladigi günü pozif gösterebiliyo eczaneye sorarsin: ))yumurtlamadan 2 gün öncesi ve bir gün sorasina kadar sik iliski uyguluyosun yani hizli giden y (erkek)kromozomunun biri girmesede biri girebiliyo.bana böyle mantikli geldi cevremde uygulaya kisiler tutturdu bende böyle denedim.tabiki öncelikle rabbim dilerse olur canim,adetimde 2 gün gecikti bu arda hamileyimdir insallah tutturmusumdur, ALLAH hepimizinde gönlünde gecenler verir insallah.Heee bide yumurtlamada celiski yasiyosan adetinde 10 gün önce ve 10 gün sonra testleri her gün ayni saatte,ve 2 saat öncesinde siviyi fazla almadan yapicaksin:emir_bebek:opuyorumnanaktan canim,sabah kalkinca yapma ama ok.

bende yumurtama dönemine göre yaptım ama 13 gün başladım 2 gün arayla yaptık 18 güne kadar ondan önce fazla ilişkiye girmedik yumurlama dönemimde girdik doktor erkeğe benziyo dedi ama kesin cevap vermedi şuan 16 haftalık hamileyim 2 hafta sonra kontürole gidecem o zaman inşallah belli olur.

canim aynen bende senin gibi uyguladim insallah bende tutturmusumdur.doktor erkege benziyo dediyse rabbim bilir ama %90 erkektir canim erkekler kendini erken gösteriyo,doktorda celiskili olsaydi söylemezdi bence benziyo falan demezdi.ayyyy insallah canim saglikli sihhatli bir oglusun olur :nazar:..banada dua et olurmu canim cevabinida bekliyoruzopuyorumnanaktan

hayirli olsun canim saglikli sihhatli kucagina alirsin insallah bebisini.ilk bebeginmi,yoksa uygulamali ikincimi.cevabini bekliyoruz canim.

sağol canım inşallah.
bu benim üçüncü bebeğim iki kızım var.bu tesadüf olarak yumurtlama gününe denk geldi
bakalım sonucu ne olacak. kız erkek farketmez benim için ama yinede gönlümden geçen bi oğlum olması.oda farklı bi lezzet işte.inşallah rabbim onuda tattırır bana.

sağol canım inşallah.
bu benim üçüncü bebeğim iki kızım var.bu tesadüf olarak yumurtlama gününe denk geldi
bakalım sonucu ne olacak. kız erkek farketmez benim için ama yinede gönlümden geçen bi oğlum olması.oda farklı bi lezzet işte.inşallah rabbim onuda tattırır bana.

allah bagislasin canim,bu da insallah saglikli sihhatli bir oglan olur.dedigin gibi hepsi ayni kizi,oglani ama tatlari baska allahim tattirir insallah canim haberlerini bekliyoruz..opuyorumnanaktan

Arkadaşlar bende bilisayardan yumurtlama günümü takip ettim tam yumurtla günlerimde ilişkiye girdim oğlum old buna nanıyorum cevremde birçok insan var yumurtla gününü takip ederek hamile kalanlar ve hepsininde oğlu var. ama tabi allah bilir nasiptir.

sağol canım inşallah.

bende ikinci kızıma hamileyim cnım umarım üçüncüye oglun olur..

kızlar dün doktora gittim erkeğe benziyo dedi.ama tam kesinleştirmedi.ultrasonda baktık bariz bi çıkıntı var.bidahaki gelmende kesinleştiririm dedi.inşallah dediğiniz gibi olur.yinede kendimi tam şartlandırmak istemiyorum, her iki olasılığada hazırladım kendimi.ama rabbim gönlümdekinide biliyo.

Rabbim hepimizede gönlümüzdekini verir inşallah.o ne derse o olur.

X