Doğuma Hazırlık Yumurtlama Günü ve Cinsiyet

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
sağol canım işallah,adet bitiminden sonra iki gün yaparsak ozaman tutmama ihtimali doğmazmı sonuçta hamile kalma şansı düşük zamanlarda ilişkiye giriliyo ama napalım denemekte fayda var:)

Ben forumda okumuştum o şekilde kalmış biri ve kızı olmuş sen dene bakalım tutacakmı

zaten y spermleri yumurtlama dönemine kadar anca ulaşırmış yada şu şekilde hesaplaya bilin mesala adet tarihinden itibaren say 10 gün 7 gün veya 8 gün gir ilişkiye yumurla dönemine kadar y spermleri anca ulaşır 72 saat yaşıyormuş vücutta

tabiyiki herşey Allahtan Allah gönlüne göre versin canım ama tutarsa mutlaka yaz

teşekkürederim hatisciğim ama ilk olcak işallah tabi sonucu mutlaka yazarım canım.

arkadaslar bende bu ay yumurtlama gunumde iliskiye girmeyi deniyecegim bakalim tutucakmi

ama preseede kullanacagim bu ay

merhaba canım preseede nedir ilaçmı yumurtlama kitimi
bende bu ay düşünüyorumda kısmetse

canim preseed bir krem.tamamen dogal bir krem, iliskiden once vajinaya koyuyorsun.spermlerin hareket etmesini ve yumurtalarla karsilasmasini sagliyor
hamile kalamayan bircok kisi boyle hamile kaldi

aysouk canım ya bişey daha sorucam bu ilaç cinsiyet üstündede etkilimi
bende yumurtlama günü kısmetse deniyeceğim dr. çatlatma iğnesi verecek
senin başka çocuğun varmı

varrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... tam yumurtlama gününde hamile kaldığımı düşünüyorum.erkek bebeğim oldu

tam yumurtlama günü derken nasıl yani?ovülasyon testini alınca adet bitiminden itibaren test yapmaya başlıyoruz çift çizgiyi görüncemi olucak ilşki yumurtlama günü yoksa ertesi gün yanii çift çizgi silikleşincemi

X