Yumurtlamadan sonra belirtiler

ne demek) inweAllah bende 3 gunum var inweAllah sonuclar bizi beklesin amin sizde sonucunu yazarmisiniz ne ciksa merak ederim bende yazarim inweAllah iyi haberlerle bulusuruz)

Tebrik ederim çok sevindim…inşallah herşey gönlünüzce olsun.. bende eşimle ayın 20 sinde görüştüm ama akıntı haricinde ne değişiklikler olur bilmiyorum yüzümde sivilce var ama çok merak ediyorum ne olacak 🙈
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Allah gönlünüze göre versin.

Akıntı kişiden kişiye değişiyor sanırım bende su gibide oldu beyazda oldu sarıda fakat adetime 2 gün kala yerleşme günüydü sanırım o gün kahvemsi pembemsi sarımsı bir akıntı geldi bendende ama aynı günde kesildi. Bazı kişilerde 2.3 güne kadar devam ediyormuş hatta ara ara gelende oluyormuş
Akıntı adete kaç gün varken olmuştu sende?

cevabladiginiz icin cok tewekkur ederim ablacim ben hic adetimde hic agri sanci cekmedim hic olmamiadi herkesler diyordu o agri cekiyorum bu agdi ben sokdaydim ben neden cekmiyofum diye) o yoldan geldim yeni suphelerim dogru ola bilir diye belki size yaziyim en iyisi sizler burdaki ablalar bilersiniz cox isterim coxugun olsun ben hep ovulasiyon gunlerimi takib etdim o gunlerde ilisgiye girdim ve dusunuyorum halimden belki coxugun vardir) yerlesmedir diye saniyodum agrilarin olmasi karin alti agrilar sancilar var gelib gidiyor ve bide test yaparken hemencikiyor ikinci cizgi ) 3 gun boyle yapdim) 1 dakka olmuyor cikiyor)

up
Canim yumurtlamadan kaç gun sonra sancıların, batmalar kasıkta başladı?

Merhaba arkadaşlar 4 aydır buradaki bütün yazıları okumuşumdur sanırım ve karar vermiştim gebelik olduğunda hissettiklerimi bende paylaşacağım diye ben şuan çok yeni gebeyim 4+5 günlük
30 günde bir adet görüyorum üstelik pcos hastasıyım ve rahim içinde 5 cmlik miyomum var. 30 yaşındayım ve 3 yıllık evliyim korunmayı 4 aydır bıraktım çünkü daha önceleri tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu ve onunla birlikte candida oluyordu uzun süreli tedavi gördüm bu yüzden
işte size yumurtlamadan sonraki belirtilerim
11 haziran son adet tarihim ve eşim polis memuru ve şehir dışında görevli bu ay
24 ve 25 haziran Haziran'da hamile kaldığımı düşünüyorum çünkü sadece o tarihlerde birliktelik oldu
26 Haziran'da aşırı derecede karın şişmesi ve sol kasık ağrısı yaşadım ve wcye gittiğimde sünen yumurtlama akıntısı geldi bu akintı 28 hazirana kadar gördüm daha öncesinde kaygan akıntım başlamıştı zaten
Adetime 10 gün kala yüzüm aşırı yandı yanma hissi çok oldu sanki ağrılı bir yanma gibi güneş yanığı gibi oysaki evden hiç çıkmadım. Kasık ağrım benim 3 aydır son derece çok olduğu için onu belirti olarak görmedim yanıltıcı olabiliyor çünkü
Ve kirpiklerim daha önce baktığımda hepsi düzdü ama 1 hafta kala yüzümü yıkamadan önce dikkat ettim ve çarpık çarpık karışmış ve güldüm olmaz öyle şey dedim
Göğüslerim yumurtlamadan sonra hiç ağrısı dinmedi ve son 1 hafta kala hafif sancı girer gibi oluyordu damarlar biraz belirginleşmişti adet belirtisi sandım gelelim son günlere adete 4 gün kala ben aşırı derecede adet sancısı çektim ve üstüne bayram temizliği yapıyordum adet olucam diyede moralim bozulmuştu sivilcelerim çıkmış migrenim tutmuş belim tutulmuş yani ne adet belirtim varsa hepsini yaşadım. Benim adet ağrımda aşırı derecede ağrılı geçer belkide o yüzden kasık sancılarını ona bağladım.
Adete 2 gün kala bayram günü adet sancısı dahada yoğunlaştı megersem yerleşme agrısıymış dayanamadım ve saat 12 gibi ilk idrarla bile değil normal kaset testle denedim ve hafif silik bir çizgi oluştu dakikasında ve sonrasında benden kahvemsi pembemsi akıntı eşliğinde lekelenmeler geldi ben hala adet olacağımı sanıyorum inanmak gelmiyor içimden test bozuk dedim bukadar ağrıyla kesin gelir dedim ama gelmedi ve adet günümden 1 gün sonra gene bir test yaptım bu sefer daha belirgindi resimlerinide sizinle paylaşacağım Allah isteyen herkese bu duyguyu tattırsın çok zor insanın psikolojisini bozuyor düşünmek sürekli belirti aramak ve şunu da söyleyim kasık ağrılarım hala devam ediyor akıntım yoğunlaştı göğüs ağrım bıçak saplanır gibi sancılar devam ve aşırı dolgun dokunulmuyor hassas onun dışında idrar sorunum olmadı yada sık sık acıkma gibi benim yaşadığım en belirgin şey adet sancısıydı
Burda beta degerin kaçmış, oldukça silik.

Yumurtlamadan kaç gün sonra batmalar başladı?

Hayırlı olsun bebeğiniz şimdiden annesi🤲

Burda beta degerin kaçmış, oldukça silik.

Yumurtlamadan kaç gün sonra batmalar başladı?

Hayırlı olsun bebeğiniz şimdiden annesi🤲
Merhaba ben kan testini adet gectikten 1 hafta sonra yaptırdım beta değerim 3765 çıkmıştı. İlk silik çizgi adetime 2 gün kala yapmıştım 2 güne bir tekrarladım ve son tahlil vermeden 1 gün önce yaptığımda 2. Çizgi daha koyuydu 1. Çizgiden. Kasık ağrısı adetime 10 gün kala batma şeklinde başlamıştı geceleri oluyordu özellikle 2.3 dakika ve geçiyordu devamlı değildi son hafta resmen adet sancısı çektim adet olucam zannediyordum

Merhaba ben kan testini adet gectikten 1 hafta sonra yaptırdım beta değerim 3765 çıkmıştı. İlk silik çizgi adetime 2 gün kala yapmıştım 2 güne bir tekrarladım ve son tahlil vermeden 1 gün önce yaptığımda 2. Çizgi daha koyuydu 1. Çizgiden. Kasık ağrısı adetime 10 gün kala batma şeklinde başlamıştı geceleri oluyordu özellikle 2.3 dakika ve geçiyordu devamlı değildi son hafta resmen adet sancısı çektim adet olucam zannediyordum
Darısı başımıza inş🤲

Akıntı kişiden kişiye değişiyor sanırım bende su gibide oldu beyazda oldu sarıda fakat adetime 2 gün kala yerleşme günüydü sanırım o gün kahvemsi pembemsi sarımsı bir akıntı geldi bendende ama aynı günde kesildi. Bazı kişilerde 2.3 güne kadar devam ediyormuş hatta ara ara gelende oluyormuş

X