Yumuşak ve yağlı yağlı bir burun ucu

Kulubun1uyesi

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2023
210
51
Ameliyattan sonra burun ucu kaba olanlar burada mı yani dokunuyorum yumuşak baya cilt kalın hissediyorum. ama her şey burnumun ucunda toplanmış gibi tüm görseli bozuyor 7. Aydan sonra değişir mi sizce? Masaja devam ediyorum . Burun yukardan aşağıya doğru incelmiyor bilakis kalinlasiyor nasıl anlatsam çok doğal yani yağlı yağlı ve yumuşak sert olması gerekmez miydi

Son düzenleme:
Ameliyattan sonra burun ucu kaba olanlar burada mı yani dokunuyorum yumuşak baya cilt kalın hissediyorum. ama her şey burnumun ucunda toplanmış gibi tüm görseli bozuyor 7. Aydan sonra değişir mi sizce? Masaja devam ediyorum . Burun yukardan aşağıya doğru incelmiyor bilakis kalinlasiyor nasıl anlatsam çok doğal yani yağlı yağlı ve yumuşak sert olması gerekmez miydi
Benim burun ucum baya sert sonradan mı yumuşadı yoksa baştan beri yumuşak mıydı?

Kuzenim ince derili benim eski burnumdan bile daha rahat güzel hareket ediyo burun ucu video atmıştı dün bana özendim kıskandım valla kalkik degil ve cidden çok rahat kullaniyo burun ucunu sıktı resmen
Allah Allah hangi doktora ameliyat olmuş ya bende yumuşak olsun isterdim 🥲 tekrar bir ameliyatla yumuşak olma şansı var mı yani ?

X