Yutulabilir mide balonu yuttum

ddmgcgl

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
1
3
43
21 mart 2024 ,yutulabilir mide balonu yuttum ama o reklamlarda ki gibi rahat değildi, ben dişi fırçalarken bile bazen oggg olurum benim için çok yıpratıcı idi kizlar ,perşembe günü yuttum ,pazartesiden dieti başlıyor, ikinci çocuğum 3 yaşında ben de kilo veremiyorum ,en sağlıklı verme şekli bu diye düşündüğüm için girdim bir yola ,balonu yuttum tartımı, akıllı saatimi ,protein tozlarımı da alarak evime döndüm arabayi yeğenim kullandı:KK66:bugün 25 mart ,4 kilo gitti kızlar burayı biraz da günlük gibi kullanmak istiyorum ,çok tan çok az dan az gider,insanin canı hiç bir şey yemek istemiyor ki zaten yarın da dahil berrak gıdalar ile beslenmeniz gerekiyor,ilk iki gün çok zordu ,hatta ilk gün, doktoruma mesaj attım ben bunu çıkartmak istiyorum dayanamiyacagim ,poliklinikten tatlı bir kızı beni çeksin diye bana atadilar:KK66:O da her cikartalim bunu dediğimde dayan ddm abla dedi ,bugün 3.gün yeniden hayata dönmüş gibiyim ,o bulantı hissi çok kötü ,dayanmaniz lazım mide de ancak anlıyor, buarada fiyatı 60 bin ,izmir 'de doktorum

merhabalar benee taktirdim. 2 gun once 74 ile basladim suan 73.2 yim bence biraz az gitti bu kadar az beslenmeye. Ama benim surecim cok sancili gecmedi hafif kramplar oldu sadece o kadar. Siz ne durumdasiniz?

Merhaba bende taktirmayi düşünüyorum 2 hafta sonra ne kadar kilo verdiniz ve de şikayetleriniz ne zaman geçti balon rahatsız ediyor mu şu an

X